Конкурс за: Лого GF style

@Websolut Пускам 3 конкурса, ти ги печелиш и делим по £25
А кой дава парите?
Трябва да има трета страна, демек ти да си посредник за да сме на сметка, но се съмнявам, че на третата страна ще му хареса подобна идея.
 
А кой дава парите?
Трипълдюсето се прави на отворен щото е като повечето заспали европейци. Трябва му "шамар от живота" че да се опомни.

Не е за пари! Целта е да се събере километричен позитивен рейтинг, който да работи за теб! Всеки ходи при рейтинга, capisce?

Ciao
 
Залагам £150 че 1 или повече от следващите 3 конкурса ще ги вземе Стейнефф.

Залагам £100 че 2 или повече от следващите 5 конкурса ще ги вземе Стейнефф.

Съгласен съм на Escrow.
Ако си сериозен, знаеш ли колко лесно можеш да изгориш с тези пари:)
 
Трипълдюсето се прави на отворен щото е като повечето заспали европейци. Трябва му "шамар от живота" че да се опомни.
Хич недей ме анализира, ами се виж кви ги пишеш днеска.
Нз колко ти плащат да създаваш дискусии, ама не се справяш много добре. Аз ако съм на Блинки за тая тема те глобявам един надник.
 
?? Защо ??
Всъщност, ако организираш конкурса ти или твое подставено лице, шанса да спечелиш е 100%, но ако нямаш влияние върху резултата шанса ти да изгубиш е също толкова голям.
 
Само не мога да разбера защо спамите и говорите глупости? - всеки си има вкус. Искам да ви кажа, че половината от логата изобщо не стават за такъв тип магазин. Тези, които участваха трябваше да си направят поне малко труда да проучат дадения бизнес. Една трета от предложенията са за магазини за дрехи, другата една трета съм ги дялал с балтията и останаха няколко, които са подходящи. Поздравление за победителя. Аааа и само да добавя, че това е типична българска черта, който загуби да започва да плюе и да казва, че всичко е нагласено. Пожелавам ви хубав ден и вместо да плюете, седнете и работете по - упорито.
 
Всъщност, ако организираш конкурса ти или твое подставено лице, шанса да спечелиш е 100%, но ако нямаш влияние върху резултата шанса ти да изгубиш е също толкова голям.
Не ме карай да пускам конкурс тука и да натрупам рейтинг малко. Имам няколко фена, верни са ми, и ще се навият за теста да ви докажат, и към уважение към мен ще се съгласят.
 
Последно редактирано:
Гадевски, упорито се работи когато се плаща щедро. Point d'argent, point de Suisse. За без пари и гратис - толкова.

На хората им писва и ще въстанат. Въпрос на време е. Българина търпи, но до едно време. И като прекипи и се разбунтува, става страшно! Питай османците. Те ще ти кажат как е.
 
Последно редактирано:
Неро за какво трябва да пускаш конкурс за рейтинг, мога да ти дам рейтинг и така без абсолютно нищо, пробвай и ще видиш, без да посочваш линкове, без нищо.
Дадох ти положителен без нищо, виждаш, че системата е куца:)
 
Неро за какво трябва да пускаш конкурс за рейтинг, мога да ти дам рейтинг и така без абсолютно нищо, пробвай и ще видиш, без да посочваш линкове, без нищо.
Как става да ти оставя? Сега ще опитам да разбера как.

Edit: Готово, оставих ти.

И да се върнем на темата. Вярвам че ако натрупам 100 плюсчета, колкото и куцо да ми е логото, Стойнефф няма да има шанс. Това важи и за всеки друг с доста плюсчета.

Поне това е моето мнение. Дори и конкурсите да не са фейк, то са bias, както ти току що доказа на всички, за което благодаря отново.
 
Последно редактирано:
Това едва ли е така, от плюсчета имат известно влияние понеже малко или много си остваме деца, но нормален здравомислещ човек не би разчитал на това.

Мисля, че дори и да си с рейтинг 1000 това не те застрахова от това по някога нещата да не ти се получат толкова добре и друг път да се получат изненадващо креативни и оригинални, това си е творчеаки процес все пак.

Аз спирам със спама в темата, защото е излишно.

Честито на победителя!
 
Последно редактирано:
Неро, пий си хапчета. Иначе ще започнат да ти се привиждат и зелени човечета. :) Ще се радвам обаче ако си прав и спечеля следващите 3-4 конкурса.
 
Този път се изложихте с изказванията :) От любезност се въздържах до сега да напиша ,че половината, които участват в конкурсите, изобщо няма смисъл да го правят. Хората с качествена работа са ясни и винаги всичко се върти около тях :)
Успех!
 
Неро, пий си хапчета. Иначе ще започнат да ти се привиждат и зелени човечета. :) Ще се радвам обаче ако си прав и спечеля следващите 3-4 конкурса.
giphy.webp
 
Този път се изложихте с изказванията :) От любезност се въздържах до сега да напиша ,че половината, които участват в конкурсите, изобщо няма смисъл да го правят. Хората с качествена работа са ясни и винаги всичко се върти около тях :)
Успех!

Може би си прав. Трябва да оставим само Стонефф да участва сам. И между другото, това беше много грубо, че половината не трябва да участват. Най-малкото покажи уважение, че ти дават предложения безплатно, понеже реално не им е заплатен труда.

Ако ще изгрубяваме, да взема и аз да кажа, че името ти е турско, понеже като чукнеш "Mersin Ko" във Фейсбук излизат само анадолци. Но не съм го казал, от учтивост и толерантност към малцинствата, нали така? Понеже ти реално си малцинство в нашата държава, българите сме в основен процент все още!

Поздрави.

RedUglyHarlequinbug-size_restricted.gif
 
Ако ще изгрубяваме, да взема и аз да кажа, че името ти е турско, понеже като чукнеш "Mersin Ko" във Фейсбук излизат само анадолци. Но не съм го казал, от учтивост и толерантност към малцинствата, нали така? Понеже ти реално си малцинство в нашата държава, българите сме в основен процент все още!

Братле, стига с тия расистки неща. Дори и да е турчин, какво от това? Не е ли човек, кажи? Да не е по-лош от теб или от мен, или от който и да е? Да не би да е по-малко добър в нещо от теб, мен или който и да е? А пък и от ника не може да се определи какъв е, може фирмата му да се казва така или нещо друго... Просто расизма не трябва да съществува в 21 век.
ПП:
Смисълът е рейтинга. Позитивния рейтинг. Огромни корпорации плащат доста пари за фалшиви позитивни ревюта, синко. Едни наскоро ги хванаха в САЩ, и техните вмирисани ревюта в Yelp.
То от жанаджиийски народ какво да очакваш? И да подчертая не съм русофил или какъвто и да е друг. Не се интересувам от политика, казаното отгоре е лична преценка и не ангажирам никого.

Поздрави
 
@NEROMARE, все ми е тази. Започвал съм полемики като ударя няколко бири. Вече не си правя труда, включвам се в конкурситекато имам време и отделям малко време.
Тези всичките полемики дали е нагласено, биха могли много лесно да се разрешат. Това, че няма желание... това кара хората да се съмняват.

Ето в този конкурс има спечелило лого.


Стойнефф може да има дарбата да предлага на всеки каквото му харесва, щото нали казвате, че всеки имал собствен вкус...нещо което взе да се изтърква.

То ще бъде сложено на неонова реклама. Нали?
Когато го направят Mersin Co може да я снима и да ни я покаже, нали? И въпросът е решен.

Не мисля, че е много трудно.

А неспазването на сроковете, ест. също е повод за съмнения, но за това е говорено и говорено.
 

Горе