Конкурс за: Лого GF style

@CryptoInvest

Казах "Да взема и аз да кажа", което има същото значение като "Да взема и аз да затанцувам на един крак", което е въпрос, и нещо невъзможно за неизпълнение в повечето пъти, но не и твърдение. Идва от "Да взема ли?" -- въпрос. Което означава, че не съм го обидил, тъй като не съм го казал. Попитах дали да го кажа, но все още не съм решил дали да го кажа, като най-вероятно няма да го кажа. Дано не те пообърках, но ако те обърках, ще повторя пак, с увеличен шрифт, да ме разбереш.

А колкото до расизма, в днешно време на всеки който не е удобен му се лепи шаблона "расист" или "нацист". Това е класически феминистически путкенски подход, целящ да злепостави логика-използващ човек, или просто с цел да насочи голяма гневна група от празнотиквеници към индивида ХYZ.

Нема да ми играеш номера, сине.

Ако някой каза, че е турчин, това си ти. Явно мнението ти е продиктувано не само от името му, но и от червеният му цвят на аватара (червено знаме, бяла месечина).
 
Казах "Да взема и аз да кажа", което има същото значение като "Да взема и аз да затанцувам на един крак", което е въпрос, и нещо невъзможно за неизпълнение в повечето пъти, но не и твърдение. Идва от "Да взема ли?" -- въпрос. Което означава, че не съм го обидил, тъй като не съм го казал. Попитах дали да го кажа, но все още не съм решил дали да го кажа, като най-вероятно няма да го кажа. Дано не те пообърках, но ако те обърках, ще повторя пак, с увеличен шрифт, да ме разбереш.
Това не съм го видял. Сори тогава. Ама за долното, извинявай приятел, ама да ако на това не му казваш расистки израз не знам-
Ако ще изгрубяваме, да взема и аз да кажа, че името ти е турско, понеже като чукнеш "Mersin Ko" във Фейсбук излизат само анадолци. Но не съм го казал, от учтивост и толерантност към малцинствата, нали така? Понеже ти реално си малцинство в нашата държава, българите сме в основен процент все още!
Хаха долния израз е малко тролски :) Не се опитвам да печеля изборите споко :D
 
@CryptoInvest

Ако дядо ми е роден в Турция и обичам дядо си, това прави ли ме мен расист? Ако мразя турците и Турция, това значи че мразя дядо си? Добър парадокс, за теб специално.
 
Ако дядо ми е роден в Турция и обичам дядо си, това прави ли ме мен расист? Ако мразя турците и Турция, това значи че мразя дядо си? Добър парадокс, за теб специално.
Дам, сори. Явно не съм те разбрал правилно :) Долавям известна доза вражда хаха. Извинявам се ако съм те обидил.
 
Дам, сори. Явно не съм те разбрал правилно :) Долавям известна доза вражда хаха. Извинявам се ако съм те обидил.

Благодаря за извинението, но не беше нужно. Защото нищо не долавяш. Дозиметърът ти не е изряден. Провери го. Вражда е непонятна дума за мен. Смятам за нормално човек да си решава диспутите с диалог, не с бой или псувни. Трудно е да имаш диалог с някой, който е bias и е явно засегнат, че е от малцинството. Виж, пак казвам, нямам нищо против вас турците, нямам нищо против дедите ти, стига да се интегрирате и да живеете в синхрон с нас. Ако живееш мирно и зачиташ българската култура и език -- винаги ще имам уважение към теб и твоите хора!

MacronHandshake.gif
 
Тука има надарени хора, ти какъв си бе мерсинко, даваш им някой лев, правят ти работа която струва много повече. Къф си.
 
Кое точно не ти е ясно спамер?
Еми да кажеш какъв си. Посредник ли си. Или още по лошо - представяш се за дизайнер вземаш голямата пара а тука ти правят нещата.
Тия хора изобщо знаят ли кой им е изработвал логата?
Аз ако съм на хората които са ги правили ще ги издиря и ще ги питам какви пари са ти платили.
 

Горе