Луда, по-луда, най-луда .. американка

От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

AMOUN , аз ако ти бях жена / сега е момента да се благодариш, че не съм/ такъв бой щях да те бия, както съм 45 килограма, че свят щеше да ти се завие. С ръце, с бухалка, с тигана или с чиния, редовно щеше да бъдеш превъзпитаван. То народа го е казал "Бий дупе, за да не биеш дупище", аз дупище щях да бия ама щях да те вкарам в правия път и да те направя послушен като котка. Та, идеята ми е , че жена ти не е поискала - не те е обуздала.
А и според мен ти само си говориш, тук във форума, но на живо нито си толкова смел, нито толкова нахакан, пък може и да греша - всякакви луди се разхождат по тая земя.

Ако ти ми беше жена щеше всеки де нда се хвалиш на приятелките си какъв мъж си уцелила!
Как не те бие и те уважава,не се напива, не ходи до късно с приятели, кака работи и изкарва пари..
и ти купил черен жиБ, вила на морето, хапартамент в софия, как те води по молове и ти купува кото си искаш.
и как живеете супер. И те треска даже два пъти месечно да не си на сухо... и те така :)

Та, идеята ми е , че жена ти не е поискала - не те е обуздала.

това че ти си си намерила ...да не се обидиш ама... " мухльо" е точната дума, кой то да си моделираш както искаш не означава че можешда направиш така с всеки мъж...
Все пак аз си знам цената и капацитета, знам какво мога и какво съм постигнал...
Единствената пунда която успя да ме завърти ида страдам, за ой късмет беше докато бях млад и зелен и си научих урока :)
заради утка, утка не ставам... и женски номерца не минават, дори ида ми се усмихваш палаво и съблазнително ида ме молиш за отстъпка в цената, пак няма да мине...
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Нормите за физическо развитие са относително понятие. Можеш да провериш на колко години е била Дева Мария, когато се омъжила за Йосиф или Айше за Мохамед.
Интересно ми е, как би се почувствал, ако друг освободен като теб чичко след година, когато синът ти достигне възрастта на Айше си го хареса за дружка?
Аз бих го квалифицирала, като ПЕДОФИЛ и достоен за затвор до живот. Ти как мислиш?
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

И после го целува с тая уста :D :D

не виждам къде е проблема за целуването, все едно тя да ми се мръщи къде е била моята уста преди време...
не знам на какви се правите... май си пишете наизуст...
и между другото от доста години не практикувам целуване с език... не знам защо така може дами е минало времето, а и аз съм си гнуслив от малък, не бих пил от една бутилка дори и с близък роднина. Ши ходя да убия няколко часа при психолог да ми каже защо е така а:)
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Подкрепям те напълно, но не мога да ти дам реп. Аз също не изневерявам на мъжа си и най-отговорно мога да заявя, че той също не ми изневерява. Нямаме и намерение да го правим - това ще разбие семейството ни.
AMOUN ти мислиш ли, че като изневеряваш на жена си, тя ти е вярна?

Не знам какви мъже си намирате... Хубаво е да има такива..като редрум и като вашите мъже верни и точни винаги :) колкото са повече толкова по добре...
Изневярата няма да разбие семейството, семейството се разбива от глупоста и идиотщината... като не знаеш кака и какво правиш... а те е набримчил хормона и скокнеш при позната, колежка или при комшийка...
Нямам нищо против жена ми да ми изневерява от време на време,много пъти съм и предлагал да ходи някъде без мен за седмица две, било в чужбина или тук с някоя нейна приятелка... За жалост тя не иска да ходи дори и на кафе без мен... и я познавам толкова добре, че мога да заложа и оная си работа че не е... Щото както на мен ми е писнало от нея така и на нея и е писнало то мен... Дори съм и обещал че ако реши да се разкара и да ме зареже и давам всичко на нея, даже и хладилника ще и оставя...
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Аз не разбрах къде казах, че съм педофил. В интерес на истината не съм падал под 18 годишни, щото съм фен на по-сочни и с по-големи природни дадености. А по въпроса конкретно ще му отрежа атрибутите и ще ги окача на асмата да съхнат и да ги кълват косерите.
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Това е вече друга приказка.
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

AMOUN, без да се обиждаш, въпреки, че всъщност не ме интересува дали ще се засегнеш, ти си комплексар - при това голям. Не ми е било нужно да "моделирам" моя мъж, защото той винаги е знаел как да се държи с мен, както и че съм достатъчно оправна и способна да се оправя и материално, и физически, и психически БЕЗ него, за това ме оценява докато ме има, иначе отивам при harkon / муцка, виж, че те споменавам навсякъде/.
Ако той не удоволетворяваше физическите ми нужди / които не са да ме тресне 2 пъти месечно/, нямаше да съм с него по простата причина, че нямаше да ме задоволява и щях да му ИЗНЕВЕРЯВАМ. Кой ти каза, че жените не го правят? Ох, котьо, котьоооо...
Мда, мъжът ми пие, пуши и излиза с приятели, но за мен това никога не е било проблем, аз не желая да затварям никого в консервна кутийка и ако той пожелае да бъде с някоя друга е свободен да си тръгне веднага. Да, обичам го, но няма да умра, защото с един мъж не се е получила връзката, не ми е първия, а дали ще ми е последния зависи изцяло от него. Ама да ходи да ми чука някакви мастии, при условие, че на мен нищо ми няма, това е простотия. Една жена, ако си цени мъжа, тя ще се променя за него и ще го кара да я преоткрива и дори след 10 години пак ще му е интересно с нея в леглото и няма да има нужда от друга.
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

AMOUN, без да се обиждаш, въпреки, че всъщност не ме интересува дали ще се засегнеш, ти си комплексар - при това голям. Не ми е било нужно да "моделирам" моя мъж, защото той винаги е знаел как да се държи с мен, както и че съм достатъчно оправна и способна да се оправя и материално, и физически, и психически БЕЗ него, за това ме оценява докато ме има, иначе отивам при harkon / муцка, виж, че те споменавам навсякъде/.
Ако той не удоволетворяваше физическите ми нужди / които не са да ме тресне 2 пъти месечно/, нямаше да съм с него по простата причина, че нямаше да ме задоволява и щях да му ИЗНЕВЕРЯВАМ. Кой ти каза, че жените не го правят? Ох, котьо, котьоооо...
Мда, мъжът ми пие, пуши и излиза с приятели, но за мен това никога не е било проблем, аз не желая да затварям никого в консервна кутийка и ако той пожелае да бъде с някоя друга е свободен да си тръгне веднага. Да, обичам го, но няма да умра, защото с един мъж не се е получила връзката, не ми е първия, а дали ще ми е последния зависи изцяло от него. Ама да ходи да ми чука някакви мастии, при условие, че на мен нищо ми няма, това е простотия. Една жена, ако си цени мъжа, тя ще се променя за него и ще го кара да я преоткрива и дори след 10 години пак ще му е интересно с нея в леглото и няма да има нужда от друга.
Реп + от мен. Подкрепям мнението. Мъжете, които имат комплекси, залагат на жени, които не умеят да се справят сами в живота, а разчитат изцяло на тях. Гордея се, че съм финансово независима жена, на втория етаж е достатъчно мебелирано, о и мога да преживея и без двете трескания.
Съпругът ми ме уважава и обича и надявам се не ми изневерява. Никой не го спира да си легне с някоя друга, но това означава, че никога повече няма да си легне с мен. Това е моето мото!
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

AMOUN, без да се обиждаш, въпреки, че всъщност не ме интересува дали ще се засегнеш, ти си комплексар - при това голям. Не ми е било нужно да "моделирам" моя мъж, защото той винаги е знаел как да се държи с мен, както и че съм достатъчно оправна и способна да се оправя и материално, и физически, и психически БЕЗ него, за това ме оценява докато ме има, иначе отивам при harkon / муцка, виж, че те споменавам навсякъде/.
Ако той не удоволетворяваше физическите ми нужди / които не са да ме тресне 2 пъти месечно/, нямаше да съм с него по простата причина, че нямаше да ме задоволява и щях да му ИЗНЕВЕРЯВАМ. Кой ти каза, че жените не го правят? Ох, котьо, котьоооо...
Мда, мъжът ми пие, пуши и излиза с приятели, но за мен това никога не е било проблем, аз не желая да затварям никого в консервна кутийка и ако той пожелае да бъде с някоя друга е свободен да си тръгне веднага. Да, обичам го, но няма да умра, защото с един мъж не се е получила връзката, не ми е първия, а дали ще ми е последния зависи изцяло от него. Ама да ходи да ми чука някакви мастии, при условие, че на мен нищо ми няма, това е простотия. Една жена, ако си цени мъжа, тя ще се променя за него и ще го кара да я преоткрива и дори след 10 години пак ще му е интересно с нея в леглото и няма да има нужда от друга.
Искам да ти дам реп, обаче за съжаление в момента не мога. Абсолютно точно и право в целта.
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Не знам какви мъже си намирате... Хубаво е да има такива..като редрум и като вашите мъже верни и точни винаги :) колкото са повече толкова по добре...
Изневярата няма да разбие семейството, семейството се разбива от глупоста и идиотщината... като не знаеш кака и какво правиш... а те е набримчил хормона и скокнеш при позната, колежка или при комшийка...
Нямам нищо против жена ми да ми изневерява от време на време,много пъти съм и предлагал да ходи някъде без мен за седмица две, било в чужбина или тук с някоя нейна приятелка... За жалост тя не иска да ходи дори и на кафе без мен... и я познавам толкова добре, че мога да заложа и оная си работа че не е... Щото както на мен ми е писнало от нея така и на нея и е писнало то мен... Дори съм и обещал че ако реши да се разкара и да ме зареже и давам всичко на нея, даже и хладилника ще и оставя...
Не съм го намерила аз - той ме намери. :D
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

ама аз никога не съм твърдял че не съм комплексар, напротив комплексар съм да
ЧЕ КОЙ НЕ Е КОМПЛЕКСАР?
ВСЕКИ Е КОМПЛЕКСАР.. КОЙ ЗА ПАРИ КОЙ ЗА РАЗМЕР КОЙ ЗА ЖЕНИ КОЙ ЗА ВЪНШЕН ВИД... КОЙ ЗА КАПАЦИТЕТ
КОЙ ЗА КОТО ДОЙДЕ
Ако нямам комплекси които да искам да преодолея, нямаше да се развивам, щях да съм доволен от себе си и да стоя и тъпча на едно място :)
Всеки има комплекси, и ти ги имаш... щом си готова да се разделиш с мъжа си щото ти е изневерил веднъж, значи и ти си голяма комплесарка в случая... това не е обидно, напротив всеки си има комплекси.
Всеки вижда живота по свой начин... какво да се прави. щом си доволна от живота си, живей си го така.
и кой пък ти каза че ще чука мастии?
Зщо да чукаме мастии...
и това че не си омръзвате не е признак на богата фантазия, а точно обратното .толкова сте затлачени че само си мислите че сте такива а всъщност не сте...
аз като видя някоя нова марка салам да кажем в магазина и си го купувам. нищо че в 99% от случаите режа едно парче да опитам и заминава за кучето...
Затова и харесвам различни жени, всяка има какво да ри покаже... не толкова самия секс, а времето прекарано преди секса. Преживяването в една нова връзка си е винаги уникално и приятно...

Виж кака става че всички теми ги обръщаме към мен... и пак става тема за мен и после норти ши каже че пак само се изтъквам дева:)
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

...бах колко жени се събраха в темата... то заприлича на бг-мамма тук...
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Явно имаш някакви проблеми с жените, или предпочиташ жената само "Боса до печката?" Ами отвори тема, на която пише "Забранено за жени"!
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Явно имаш някакви проблеми с жените, или предпочиташ жената само "Боса до печката?" Ами отвори тема, на която пише "Забранено за жени"!

избягвам са се отнасям към жените в интернет като такива, освен ако не започнат да парадират с това :)
работя ежедневно с клиенти жени на купища... за мен работят само жени
смешно е и пошло да излизаш с някакво бликнало ти ненадейно от притиснатия ти в ъгъла мозък мъчейки се да намери някакъв изход и възможност за контра атака...
ако не си забелязала няма да ти е лесно...
и понеже съм кавалер...
отивам да пия коктейли и ти давам време докато се върна да се подготвиш и да организираш защитата и атаката си за да имаш все пак някакъв шанс...
примерно в безизходица много помага да се ядешза правописа:)
стига толкова идеи чакат ме яко коктейли с черешки... и готини сервитьорки и бармани които ме харесват, сигурно заради бакшишите :) акобяхтолкова тъп колкото ти се искаше щях да си мисля че ме харесват заради 130-те ми кила :)
още една идея за нападки ти дадох.. подготви се... и извикай кокошарника на помощ за да е забавно :)
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Ха-ха! Ще те оставя на спокойствие да си пиеш коктейла! Не зная, защо си мислиш, че си център в моя притиснат мозък?!
Той не може да роди чак такива умни неща, които да смутят твоето дебелоочие. Няма и да се опитва дори!
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Амоуне, брат, пожелавам ти да си намериш жена, която да не е с тебе заради парите, а ти с нея само за да имаш какво да плющиш два пъти в месеца. Пък после да ти роди едно хубаво дете, та да ти даде малко смисъл в егоистичния живот. Че то по евтино ще ти излезе да ходиш на курви бе, хем всеки път различни и ще ти се радват на черния джиБ, хем ще ти е по-спокойно и няма да те ограничава да ходиш на масажи с щастлив край. Аз с мойта жена съм от времето, в което ядяхме само макарони със захар и нямахме пари да си купим цигари, ама щото сме старомодни и се обичаме, та за това се и взехме де. Нали знаеш - в добро или лошо, докато смъртта ни раздели. Друга ми не требе ;)

не виждам къде е проблема за целуването, все едно тя да ми се мръщи къде е била моята уста преди време...
E, ако и твоята уста ходи по такива места, като нейната, значи сте квит :D :p
 
От: От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Амоуне, брат, пожелавам ти да си намериш жена, която да не е с тебе заради парите, а ти с нея само за да имаш какво да плющиш два пъти в месеца.

Де има такива дето не са алчнотии да ходя да взема една-две? :mrgreen:
 
От: От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Амоуне, брат, пожелавам ти да си намериш жена, която да не е с тебе заради парите, а ти с нея само за да имаш какво да плющиш два пъти в месеца. Пък после да ти роди едно хубаво дете, та да ти даде малко смисъл в егоистичния живот.

:) чул недочул...

ЖЕНА МИ Е С МЕН ОТ ДЕСЕТ ГОДИНИ И КУСУР... ТАКА ЧЕ ЗАСПИВАЙ СПОКОЙНО...
ние макарони не ядем... но гат ма взе бях пропаднала утрепка без 5 лева в джоба.
Млад глупав, наивен и беден :)
та е ялко олигофрения да кажеш че е с мен заради пари и придобивки...
ние сме нормални хора трепали сме се години наред на квартира и на ляб и салам...
ламята не е и пука въобще. Тя е научена от малка да си работи и изкарва сама парите си...
имало е периоди в които и само тя е изкарвала... И сега след месец като ни свърши ваканцията, ще се приберем и ще поработим и двамата до май месец догодина :)
Предлагал съм и да спре да работи ида си играе с котето по цял ден, но тя не иска.
Имам и доверие повече отколкото имам и на себе си...
Просто си е напълно нормално след като си ял десет години кифтета, да искаш и малко боб и зели да хапниш... :)
който не го намира за нормално... ок да си живее както му харесва...
не знам дали съм ти споделял моето мнение за децата и смисъла на живота...
щом така го виждаш както казах по горе- ок - живей си... щом детето е смисъла на живота ти мога само да те съжалявам...
и на твоето дете смисъла му ще е да роди и отгледа дете и на неговото и така... ми направо пускай листа и почвай да бичиш фотосинтеза, щото не виждам каква е разликата между този начин на мислене и растенията...да живееш само за да дадеш и отгледаш потомство...

те това е простотия... живееш за да се размножиш... така е...по-голяма част от стадото е като теб...
казвал съм го много пъти... роди ти се дете и край.. аз не успях ама ши го отгледам него па то ши успее за гордост на тати и мама и така поколения наред само плюскане и размножаване и едно голямо нищо...
Мерси аз не искам да съм като вас...
преди време си казах, за да имам дете искам да имам какво да му предложа, аз да съм постигнал нещо ида съм успял, не да чакам то да успее.
Е аз постигнах всичко което исках, запланувал съм детето да се роди като навърша 35 години.
Аз нямам нужда от дете за да имам смисъл и цел в живота...
Ако си махнете капаците много отдавна щяхте да осъзнаете че не трябва да се разжда безразборно, а да докажеш заслужаваш да имаш поколение.
Какво можеш да предложиш ти на детето си?
Имаш някакви невероятни гени и си убеден че света ще загуби ако не оставиш поколение? ще стане минимум кмет на околията? Или нов световен шампион?
Ти такъв лиси ? Кмет? шампион? айнщайн? мистър козлодуй?
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Нищо специално нямам да кажа, ама традиционно смятам че трябва да напиша нещо щом съм изгубил време да ви чета писанията дотука :)

Споделям (по-скоро пожелателно щото не съм женен за жената на живота си) гледната точка на редрум, колкот и да ми е забавна Амоновата аргументация. Може би просто мидите и слънцето му идват в повечко в комбинация със 'сухия' климат :) .

Приятни за четене са и мненията на госпожите, ама жените по принцип са добри в морала на думи и да се правят на комбинация м/у Памела Андерсън, Дева Мария и Майка Тереза. А всъщност далеч не са толкоз независими, твърди, безкомпромисни, категорични и прочие... Чувал съм че има и таквиз, ама не знам де се събират, мамка му късмет... Не говоря за П. Андерсън.

Жена дет се плющи на поразия - отврат, на каквато и възраст да е. Гнуслив съм и аз. Се 1 да обуеш чужди непрани гащи (сори за грубото сравнение).
 
Последно редактирано:

Горе