Луда, по-луда, най-луда .. американка

От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Амоуне, ти сам говориш така за жена си, пък после що съм си правил такива изводи. Как може да си с някоя 10 години (и аз съм толкова с мойта) и да ми говориш за изневери? Аре спри се, така и така не ти вярвам хаха :)

За децата, да бе, това е смисъла на живота. Ама като нямаш дете няма как да ме разбереш. Ей за теб смисъла може да е 3 месеца да си печеш тумбака на морето, а пък за мен да е да сменям памперси и да мия насрани дупета. Мене не ме интересува, че не съм пил коктейли това лято, щото има по-важни неща от моментните удоволствия. Едно е да имаш цели, друго е да имаш смисъл. Парите могат да са цел, ама не могат да са смисъл ;) За късното раждане , ти се замисли, дали като си направиш дете на 35 или 40, след това то като стане на 25 и има най-голяма нужда от теб, ти няма да си грохнал старец.

п.п. Да, имам невероятни гени, щото съм българин. Знам си родата от 18 в. насам и все сме чорбаджии и убавци :)
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Абе темата беше съвсем друга и по темата аз бих я изклатил два пъти тая американка, един път вагинално и един път анално!
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Веднага ме "удариха" за изказването, просташко било! А темата не е ли просташка?
 
От: Луда, по-луда, най-луда .. американка

Красимира

Жеков знае ли че му се кичаш с кадрото и дал ли е своето съгласие ?
 

Горе