Лятна хостинг промоция от Jump.bg-50% намаление за всички хостинг планове

stan4o12

Member
Докато се ровичках намерих интересно предложение от БГ хостинг компания - 50% намаление за всички хостинг планове, закупени за 1 или повече години.Всеки, който търси нещо по различно от безплатният хостинг може да се възползва и то за 18.95лв. получаваш 1 год. хостинг, безплатен домейн, 8 ГБ пространство, 100 000 MB месечен трафик и още др.екстри >>>ТУК<<< .Тези параметри са напълно достатъчни за няколко малки приятни сайтчета.
logo.png
 
От: Лятна хостинг промоция от Jump.bg-50% намаление за всички хостинг планове

Сори, видях, но кво да се направи вече.:)
Имам един въпрос? Джъмп предлагат избор на локация,м/у Германия и България.Къде е по добре и има ли разлика?
 
От: От: Лятна хостинг промоция от Jump.bg-50% намаление за всички хостинг планове

Къде е по добре и има ли разлика?

Къде е по-добре? - зависи за какво ще го ползваш...

Каква е разликата ? - единият е в БГ а другия в Германия
 
От: От: Лятна хостинг промоция от Jump.bg-50% намаление за всички хостинг планове

Къде е по-добре? - зависи за какво ще го ползваш...

Каква е разликата ? - единият е в БГ а другия в Германия

В смисъл, разлика в класирането в БГ няма да има ?
Каква е разликата в ползването на хоста в Германия и България?
 
От: Лятна хостинг промоция от Jump.bg-50% намаление за всички хостинг планове

Здравейте,

искам да задам един въпрос от маркетингова гледна точка, чийто отговор ми е интерес като потребител и като човек интересуващ се от маркетинг и реклама.
Какво Ви кара да мислите, че ще привлечете клиенти за тази промоция, при положение, че в момента една от най-стабилните хостинг компании на БГ пазара предлага същата промоция при сходни параметри?
 
От: Лятна хостинг промоция от Jump.bg-50% намаление за всички хостинг планове

Аз съм клиент на jump.bg от Април месец(2011) даже, ако не беше и март месец, но това не е важно! Доволен съм от услугите и силно препоръчвам техните услуги! Сега ще се възползвам от тази промоция и вместо за 50лв за една година ще си взема за 29лв, също така имат и гъвкави планове, тоест можеш сам да си кажеш параметрите и да си платиш за тях!
 

Горе