МВР?

sharer11

New Member
Здравейте,

Някой да е забелязвал нашите така мили, добри и очтиви полицай дали имат нови униформи и надписи, както и странни комбинации?

-- Security Police + Катаджия?
-- Катаджия + транспортна полиция?

Според вас, униформен има ли право да се интересува какво работите?
 
От: МВР?

Има право да се интересува. Ти имаш право да не му кажеш.
 
От: МВР?

Според вас, униформен има ли право да се интересува какво работите?

А после се оплаквате, че не били учтиви и съпричастни...
 
От: МВР?

Не знам за надписите,но като поискаш да си запишеш имената и номера на значката пулса им се ускорява зверски :lol:
 
От: МВР?

С колата не ми се е налагало,но на работата ми от време на време се появяват за разни справки(понеже работим с лични данни),показват си набързо картите и се мятат с въпроси.Ние обаче имаме фирмена заповед,според която трябва да си попълнят длъжност,име,фамилия,номер на значка,тел.номер и повода за проверка(ДП,преписка,жалба и т.н.)Тези,които си вършат работата си попълват формуляра,но шанаджиите казват,че ще дойдат по-късно и никога повече не се появяват,или както е казал Вазов:"Идват като тигри,бягат като овци".:lol:
 
От: МВР?

@vladko82, прати ми такъв образец ако имаш възможност, ще ми е от полза!
 
От: МВР?

Ами за утре няма проблем да ти пратя,само ми дай на ЛС имейл,нашето си е фирмена заповед + екселска таблица с изброените в предния ми пост графи.Само имайте винаги едно наум,ако сте сами има риск да се наговорят,понеже те обикновено са по двама,и да ви изфабрикуват като онова момиче в Господари на ефира,където "скъсала" ръкава на 100+ килограмов тюфлек.При жалба цивилните граждани сме невинни до доказване на противното,а униформените-Виновни до доказване на противното.Просто трябва да си знаем правата,а те-правомощията.
 
От: МВР?

Мерси много!

Така, е, доста грубо ги бяха измислили нещата... Повечето веднага търсят за какво да се заядът, да намерят причина да им дадеш някой лев. Но има и такива които от време на време вземат да сършат някаква работа :D
 

Горе