МНОГО пари от нета :)

А къде изчезна готиния форум??? Има ли някой идея? И срещали ли сте друго подобно място в БГ пространството?
 
advertenator каза:
А къде изчезна готиния форум??? Има ли някой идея? И срещали ли сте друго подобно място в БГ пространството?

Много се запалих аз от форума по тази материя и резултатите са pink-live.info и sex-celebrities-pussy.com. Ама много ми липсва форумчето :x

Временно е спрян, за съжаление :(

Иначе добри сайтчета си спретнал :)
 
Здравей gnoll,
доста интересна статия си постнал. Аз от 2-3 месеца чета един руски форум за адълт кинти. Проблема винаги е, че има хора, които разбират много, но не искат да споделят детайлите. Смятам, че преди да се хвърли човек в подобно начинание е нужно поне малко да се запознае с материята. От това, което съм прочел се оказва, че има голямо значение от това трафиката за коя държава ще е. Нишата е най-малкия проблем, защото се оказва, че в примерно в USA начините на плащане са едни а примерно в Германия или Англия съвсем други. Затова и е нужно поне 2-3 месеца здраво четене и ровене по форумите.

Щом казваш, че си от 3 и повече години в бизнеса, поне би могъл да споделиш още информация, принципите на всеки еидин вид сайтове, за коя държава действат, за коя не.

Другото, което искам да коментирам, е това постване на спонсори с твоето ID. Мисля си, че спокойно можеш да помолиш да се регистрираме през него .
boobies.gif
 
nik0la каза:
Здравей gnoll,
доста интересна статия си постнал. Аз от 2-3 месеца чета един руски форум за адълт кинти. Проблема винаги е, че има хора, които разбират много, но не искат да споделят детайлите. Смятам, че преди да се хвърли човек в подобно начинание е нужно поне малко да се запознае с материята. От това, което съм прочел се оказва, че има голямо значение от това трафиката за коя държава ще е. Нишата е най-малкия проблем, защото се оказва, че в примерно в USA начините на плащане са едни а примерно в Германия или Англия съвсем други. Затова и е нужно поне 2-3 месеца здраво четене и ровене по форумите.

Щом казваш, че си от 3 и повече години в бизнеса, поне би могъл да споделиш още информация, принципите на всеки еидин вид сайтове, за коя държава действат, за коя не.

Другото, което искам да коментирам, е това постване на спонсори с твоето ID. Мисля си, че спокойно можеш да помолиш да се регистрираме през него .
boobies.gif

Благодаря, дано да съм я написал що-годе ясно :) Ако има допълнителни въпроси някой да пита.

Ами какво да ти кажа, не всеки ще сподели лесно всичко, което е натрупал като опит през годините :), трябва малко усилие и от другата страна
 
gnoll каза:
Ами какво да ти кажа, не всеки ще сподели лесно всичко, което е натрупал като опит през годините :), трябва малко усилие и от другата страна

определено 8) но си има винаги нещо ключово, без което не можеш да започнеш
boobies.gif


Конкретно моя въпрос към теб е следния - ти се занимаваш с адълт трафик за USA или?
 
Ами най-ценният трафик е щатския и западно-европейския. От гледна точка на това, че се използват масово кредитни карти за плащане на услуги :) Нямаш никаква полза да имаш 200К TGP сайт и целият ти трафик да е китайски :D (което няма как да стане де, защото китайците филтрират адулт контента, това е само пример :) )
 
имам ~10 000+ impressions на ден (незнам колко pageviews) ако се преместя на тез сайтове колко ще взимам ?
и кой ще ми препоръчате ?

посещения от US & EU < повечето.
 
shang каза:
имам ~10 000+ impressions на ден ако се преместя на тез сайтове колко ще взимам ?
и кой ще ми препоръчате ?
По-важно е колко посещения имаш, но пък и това да кажеш не е ясно пробвай и виж.
 
memorex каза:
shang каза:
имам ~10 000+ impressions на ден ако се преместя на тез сайтове колко ще взимам ?
и кой ще ми препоръчате ?
По-важно е колко посещения имаш, но пък и това да кажеш не е ясно пробвай и виж.

незнам точно някаде 50 60к гугъл ми плаща 15-20$/дневно

въпроса е ако се преместя ще взимам ли повече :roll:
 
50-60k уникални дневно и взимаш само $20? Това е прекалено малко. Аз имам блог с около 1000 на ден и горе долу взимам толкова(стигал съм до $50). А сега започнах нов сайт, който с толкова трафик би правил най-малко по 4-5к на месец.
 
Tsanko каза:
50-60k уникални дневно и взимаш само $20? Това е прекалено малко. Аз имам блог с около 1000 на ден и горе долу взимам толкова(стигал съм до $50). А сега започнах нов сайт, който с толкова трафик би правил най-малко по 4-5к на месец.

казах че уникалните ми са 10. до 15к
 
да ви питам на тоя сайт nats.wildcash.c om
от каде да взема банер че да си го сложа в сайта ??? плащат ли на клик ??
 
shang каза:
да ви питам на тоя сайт nats.wildcash.c om
от каде да взема банер че да си го сложа в сайта ??? плащат ли на клик ??

Зависи какъв, банер ти трябва :)

Ако е за реферали, логни се и влез в referrals, там има и линк код
Ако е за специфичен сайт, отиди на promo materials, там ще откриеш останалото ;)

wildcash не плащат на клик, а на продажба или на % от продажба + rebill, в зависимост от това каква програма избереш.
 

Горе