МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

3 банки отпускат студентски кредити

Първите двама от ляво на дясно са ми шефове:

imgp1269_3648.jpg

 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Вземи да публикуваш една своя снимка, какво се стискаш и даваш само на шефовете ти? Моите жартиери целия форум ги огледа, пък ти си криеш муцуната!
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Вземи да публикуваш една своя снимка, какво се стискаш и даваш само на шефовете ти? Моите жартиери целия форум ги огледа, пък ти си криеш муцуната!
Ще ми станат много фенките, пък ти ми стигаш и се пазя само за теб.
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Ех, благодаря ти, че ме дари с фотография! Сега поне като сънувам мокри сънища, няма да те виждам като никнейм в скайпа, а ще имаш и говор и картина. хехе
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Вземи да публикуваш една своя снимка, какво се стискаш и даваш само на шефовете ти? Моите жартиери целия форум ги огледа, пък ти си криеш муцуната!
Бахти само аз ли не ги видях майна... ее какъв е този несправедлив живот, които живеееееееем.. :(
Ако изтегля кредит, може пък да видя някакви други жартиери.. трябва да помисля по въпроса..
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Заробват все още неосъзнатите студентчета, защото след 25 си година току виж прогледнали и.....изпуснахме златната кокошка.

Без лихва да ми дават пак няма да взема кредит от Ротшилдските хазарски изчадия наречени банки (освен ако не е за болен роднина):evil:
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Само аз ли се изкефих на това изречение
SQL скриптовете по отчетните форми за студентско кредитиране, за банка Алианц, ги пиша лично аз. :d
баси!
 
От: От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Без лихва да ми дават пак няма да взема кредит

На теб и лихва да ти плащат, по взет от теб кредит, пак ще се мръщиш.
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Ей, колеги...въведете ме ... какво става тук. Имаме си жена във форума ли? Какви са тези жартиери у-а . Къде са тези теми? :pPP

А относно кредитите... не разбрах 7% върху цялата сума веднъж ли се начислява или на месец?
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Лихвеният процент е годишен на базата на 360 лихводни.
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Лихвеният процент е годишен на базата на 360 лихводни.
Зарежи лихвите. Ако родиш 2 деца ти опрощават кредита. :)
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Зарежи лихвите. Ако родиш 2 деца ти опрощават кредита. :)

Ясно, значи трябва да стана първият мъж в България, който да роди, че и два пъти хахахах
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Ясно, значи трябва да стана първият мъж в България, който да роди, че и два пъти хахахах

Тука нали сме колеги и си помагаме във всичко ще трябва да се опитаме да те забременим:) Ако не стане, здраве да е!:)
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Ясно, значи трябва да стана първият мъж в България, който да роди, че и два пъти хахахах
Е не е нужно и тебе да забременяват. Важното е кредитът да е на твое име.
Аман от мераци ...
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Важното е тебе на онодят чайфутите с кредит, пък после кой ще изражда склавянския уруд е без значение за тях.

Те са си вързали гащите с чайфутското "законодателство" и могат да си променят лихвите когато и скимне, за теб остава да духаш бульона
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Е не е нужно и тебе да забременяват. Важното е кредитът да е на твое име.
Аман от мераци ...

Тоест? Имаш предвид да НЕ Е на мое име?

Щото ако е това, няма как да дадат кредит по тоя начин. Най-вече, защото се изискват декларации от университета :)

Тука нали сме колеги и си помагаме във всичко ще трябва да се опитаме да те забременим:) Ако не стане, здраве да е!:)

Хаха...по-добре не, че после ще се скараме за името на детето, в спор кой е мъжът в семейството :p
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Тоест? Имаш предвид да НЕ Е на мое име?

Щото ако е това, няма как да дадат кредит по тоя начин. Най-вече, защото се изискват декларации от университета :)

Не. Имах предвид да Е на твое име.
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Не. Имах предвид да Е на твое име.

Чакай малко...искаш да кажеш, че ако направя 2 деца и кредитът отпада, макар да е на мое име ?

Ако и това не е, значи горният ти пост има някаква грешка или говорим за различни неща (не можем си схванем майтапите) ;)
 
От: МОМН и „Алианц” подписаха договор за студентско кредитиране

Чакай малко...искаш да кажеш, че ако направя 2 деца и кредитът отпада, макар да е на мое име ?
"Заемите за следване ще се опрощават при раждане на второ дете до 5 години след изтичането на гратисния период"
 

Горе