Магазини за големи

DamyanIvanov

New Member
Здравейте! Много бих искал да питам дали посещавате такъв тип магазини? Ако да бихте ли ми препоръчали някой такъв? Цената на магазина или по точно продуктите не са от значение до толкова колкото самото им качество.
 
е па ся, може да пита за дрехи за големи
 
Нанди ще споделиш ли с изкуствен член добре ли е, чувството доближава ли се?
За всеки е индивидуално, затова трябва да си пробваш лично. ;)
 
  • Like
Реакции: alfa
е па ся, може да пита за дрехи за големи
И по този критерий мога да пусна линк, ама хайде да не прекаляваме. :)
 
Ще си купя някой път като се опарича една вагина и ще ти пиша, имало реалистични
Непременно дай отзив и задължително покупка от сайта в линка, нали!

Има и реалистични вибратори с покритие от кибер кожа. Казват, че се усещат като истински, па знам ли?! :)
 
Здравейте! Много бих искал да питам дали посещавате такъв тип магазини? Ако да бихте ли ми препоръчали някой такъв? Цената на магазина или по точно продуктите не са от значение до толкова колкото самото им качество.
Аз лично посещавам от любопитство, а от време на време като идеи за подарък. Има доста интересни неща. :)

И като чуя дискретна доставка до врата се сещам за един филм, в който "дискретната" доставка беше как един голям бял микробус с голям член отгоре паркира пред вратата на клиента в един доста консервативен квартал. Не си спомням за филма.

Мисълта ми е, да отидеш на място и да си видиш какво ти е нужно. Още искам да си взема за мой познат, който има РД парфюм с феромони. Ще му помогне много за някои неща от това, което чета. :)
 
Аз лично посещавам от любопитство, а от време на време като идеи за подарък. Има доста интересни неща. :)

И като чуя дискретна доставка до врата се сещам за един филм, в който "дискретната" доставка беше как един голям бял микробус с голям член отгоре паркира пред вратата на клиента в един доста консервативен квартал. Не си спомням за филма.

Мисълта ми е, да отидеш на място и да си видиш какво ти е нужно. Още искам да си взема за мой познат, който има РД парфюм с феромони. Ще му помогне много за някои неща от това, което чета. :)
Значи ще пазаруваш от мен скоро.
 
Значи ще пазаруваш от мен скоро.
Мда, определено. Щото имам нужда и от съвет, освен всичко друго. :) Питам глупави въпроси, да знаеш. Ама обикновено отговорите им стават хубави теми за разговор. :)
 

Горе