Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

Nambawan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
търся магенто специалист който може да настрои магенто, пък ако се наложи и да напише няколко реда код. Трябва да се направят 2/3 сайта - онлайн магазини за сравнително кратък срок - 2/3 месеца. Онлайн магазините няма да са свързани помежду си и са на различна тематика. Моля ако някой има много опит в магенто да пише. Човека който би ми свършил работа трябва да е правил минимум 5-6 сайта на магенто, иначе няма смисъл защото няма да е запознат с функционалностите. Хора които са правили 1/2 сайта да не пишат. Мерси.
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

Ами по-добре да е магенто. Тъпо ще е да казвам защо, но според мен е много по-добре като платформа за онлайн магазин, филтрите, аддон-ите и т.н. :)
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

А къде ще се хоства? Предвидили ли сте VPS-ите... Да не стане после - "магазина е супер, ама едва върви и от хостинга пищят..."
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

За онлайн магазин според мен най-важните неща са: SEO оптимизация, приятен външен вид, лесна навигация и голяма функционалност. CMS системите подходящи за изработката на онлайн магазин според мен са: на 1-во място - WordPress, 2-ро място Prestashop и трето място OpenCart. Това е мое мнение. И приемам всякакви критики :) .
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

Относно ВПС-а, взима се за 2 минути. Ясно е че хостинг от 5 лв няма да свърши работа. Моля за сериозни коментари...
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

ъп на темата, родиха ли се магенто специалисти?
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

И аз търсих магенто специалист във форума, ама нещо май няма
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

Потвърждавам , че има магенто специалисти !
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

сега ще ти пратя ЛС да видиш може ли да се направи нещо по моя въпрос.
 
От: Магенто специалист - за изработка на 2/3 сайта.

@Nambawan, писах ви на ЛС преди дни, но не получих отговор. Ако сте намерили специалиста, напишете го, ако не - свържете се с мен.
 
Последно редактирано:

Горе