"Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

dalasweb

Well-Known Member
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

лошо, скайп беше хубава програмка - сега ще я прецакат с комерсиалните си лайна от майкрософт :)
може да не е платена, ама ще залива с реклами и глупости
 
няма да е прецакат колкот ебеи я прецкаха щото и предния път като го купиха за три милрда имаше такива опасения... дано я измъкнат да не фалира Skype обяви загуби от 7 млн. долара за 2010 г. при приходи от 860 млн.


и какъв е този слух за левче на минута :) аз плащам $2,90 месец за usa / canada unlimited обаждания до мобилни и стационарни телефони няма оператор с такива цени ниски :) тези в България са обирджии
 
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Колко? 3 долара ли? Това включва ли и обажданията към БГ?
Мен що ме дерат така лошо тогава?!
 
Няма БГ за съжаление го има само за сащ и сингапур, хонконг канада и китаи и за мобилни телефони но има 40 държави в които можеш да набираш ленд лаинс безплатно с абонамен като цъкнеш на unlimited world излизат списък 2.99 си е тънкана от всякъде (за другите държави е малко по скъпо а за всичките 40 е 14 долара без ддс)


http://www.skype.com/intl/en-us/prices/pay-monthly/


има ограничение 50 номера на ден и до 10 000 минути и не повече от 6 часа на ден но за тези пари...

http://www.skype.com/go/terms.fairusage

Calls to phones and mobiles and Skype To Go* calls are included in your subscription subject to a fair usage limit of 10,000 minutes per user per month, with a maximum of 6 hours per day. Also, no more than 50 different numbers in total can be called per day...

пп казах ли че с абонемт от 2.99 или по скъп спред каквото ви трябва ви се отваря безплатно skype voice mail които иначе само тои струва $5 на месец (не е е че голямо спестяване но си се води smart buy ;) )
 
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Нямаше друг начин Скайп да оцелее! То не може услуга използвана от стотици милиони юзъри
да се поддържа с тия супер минимални приходи!!! Нама как просто. Даже Wikipedia ако не е Уейлс
да иска дарения от потребителите и нея ще я купи някой, за да не фалира!
Даже имам съмнения, че и тя няма да издържи дълго.
Просто така се случват нещата!

testkiwi ти какво си мислиш? Не може една подобна услуга да съществува дълго време
без приходи. Ти знаеш ли колко средства иска поддръжката й. Ама ти си приказваш май ей така за спорта?
 
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Лека изненада. Microsoft Security Essentials днес ми обяви, че SkypeSetup.exe е възможно да не е класифициран на ниво риск. Каквото и да означава това :).
Вчера го купуват, днес го обявяват за потенциален вирус. Явно за да го заменят с тяхната "защитена" версия за да почнат от по рано да ме шпионират ;).
 
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Като стана дума за евтини разговори БТК (Виваком) предлагат пакети от 3600 минути към всички мобилни и стационарни номера в USA и Канада + всички стационарни в цяла европа за 10-20лева на месец.
 
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Що при мен излизат други цени? Променени ли са или не гледам правилната секция?
skype.png
 
Последно редактирано:
хъм пак погледнах пак ми излиза както трябва (нещо май системате те цакат - шегичка):p

ето и скрииншотScreenshot-5.jpg


на линка които дадох ли цъкна ? и не се вижда менюто отстани на твоя скрииншот трябва да е pay per month


мен явно скаип ме глезят щото имам от сравнително скоро скайп даже след като си направих фб тогава го проимах
 
Последно редактирано от модератор:
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Знаех си, че си с връзки ти..
На линка ти цъкнах, pay per month e... Влизах, излизах от акаунта, нище да сваля цени и това е. Да не е от АйПито ми?
Много странно :)
 
Re: От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Знаех си, че си с връзки ти..
На линка ти цъкнах, pay per month e... Влизах, излизах от акаунта, нище да сваля цени и това е. Да не е от АйПито ми?
Много странно :)


хъм знаеш ли наистина може да е от ипто да ми включва някакви промота
 
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Това не е никак лоша новина според мене :)
 
От: "Майкрософт" купува "Скайп" за 8,5 млрд. долара

Майкрософт потвърди официално, че води преговори за закупуване на Скайп. Цената, която е обсъждана за сделката е близо 8,5 милиарда долара.

Честито!
 

Горе