Май авторът е от форума?

От: Май авторът е от форума?

Еххехе, баце, и до новините ли стигна. :D
Може пак да я нашарим, ако искаш. :lol:
 
От: Re: Май авторът е от форума?

Как дали авторът е от тук. :) Хахахха, дори е от топ потребителите. :)

Да, сега като ми показа темата и се сетих. Ако не е тайна, за кой път ти се случва форумът да е източник на новини както сега с Dnes.bg?
 
От: Re: Май авторът е от форума?

Не е от форума, запалихме фейса със страници общо с над 100 к. фена и групи с близо 200 к. Полудяха феновете да лайкват и споделят. :lol:
Да, сега като ми показа темата и се сетих. Ако не е тайна, за кой път ти се случва форумът да е източник на новини както сега с Dnes.bg?
 
Re: От: Re: Май авторът е от форума?

Да, сега като ми показа темата и се сетих. Ако не е тайна, за кой път ти се случва форумът да е източник на новини както сега с Dnes.bg?

То не само на днес.бг, 24 часа, бтв, където се сетиш. Ама нормално, тук излизат много неща, защото сме много хора тук и определено повечето са про-активни и им се случват неща по тази причина. :) И едно 50% от тези неща са интересни и яко вайръл. :)
 
От: Re: Май авторът е от форума?

Не е от форума, запалихме фейса със страници общо с над 100 к. фена и групи с близо 200 к. Полудяха феновете да лайкват и споделят. :lol:

Ами, тя тая снимка си е яко вирал. Няма такива бобри като тези на снимката :) Типичен пример за служители в държавната администрация.
 
От: Re: Май авторът е от форума?

Знам, те полудяха да я споделят и коментират. :)
Ами, тя тая снимка си е яко вирал. Няма такива бобри като тези на снимката :) Типичен пример за служители в държавната администрация.
 
От: Май авторът е от форума?

Обещах им да станат известни, дано още поне 2/3 дена ги въртят :D
 
От: Май авторът е от форума?

Затрили поста в фейса и ми излиза това:
We've removed something that you uploaded to Facebook based on a report that it violated someone's privacy rights. To keep this from happening again, make sure that you have permission to post the things you upload to Facebook, including images of your friends and family. Learn more: https://www.facebook.com/help/?faq=209009989139360
I have read the message above
Ама е късно вече :D
 
От: Май авторът е от форума?

Затрили поста в фейса и ми излиза това:

Ама е късно вече :D

Той вече си е свършил работата поста. Така трябва да се действа. Като види човек някаква неправда- снима и шерва в социалните мрежи. Никой няма да промени нещата, ако самите граждани спят.
 
От: Май авторът е от форума?

Той вече си е свършил работата поста. Така трябва да се действа. Като види човек някаква неправда- снима и шерва в социалните мрежи. Никой няма да промени нещата, ако самите граждани спят.
Мисля за седмица доста хора ги видяха, стига им.
Сега се готвим за втори рунд :D
 
От: Май авторът е от форума?

Така ще става, когато се обединим за всяко нещо. :p
 

Горе