Максимално оползотворена инвестиция в реклама

Четейки форума осъзнах, че трябва да вложа малко по-сериозна сума в рекламата на сайта си. Друг факт е липсата на възможност да отделя голяма сума. Ограничен съм до може би 350 лева. Тук възниква въпросът как бихте ми препоръчали да ги инвестирам? Като за начало се чудех за Вип каре в категориите на гювеча, но постепенно се разубеждавам. Сайтът в момента има около 100тина посещения на ден и мисля, че може да се доразвие и да бъде полезен. Би ми било интересно да чуя препоръките на по-запознати по въпроса. Та как най-ползотворно мога да похарча тези пари за реклама?
 
От: Максимално оползотворена инвестиция в реклама

ако е за mama-gotvi.org ... то форумите за майки са най-добри и този тип на гювеча, защото влизат всякакви хора с всякакви интереси, другото е размяна на линкове със сайтове с подобна тематика, ако не разполагаш с голям бюджет това е начина да си докараш най-много посетители. другото е да пуснеш една игра с награда комплект тенджери/тигани/вилици/лъжици или нещо подобно като пак се рекламираш по форуми за това ...
 
От: Максимално оползотворена инвестиция в реклама

Ясно. Виждам има интересни темички за ППЦ, така че ще почета и ще реша какво да правя. Мерси за отговорите ви!
 
От: Максимално оползотворена инвестиция в реклама

Аз с двете ръце ти препоръчвам адсенса за краткосрочни реклами. Иначе залагай на сео.
 

Горе