Малка ФБ страница

w1nner

Member
Рейтинг - 94.7%
18   1   0
Здравейте,
продавам малка страница във Фейсбук с 1100 фена. Тематиката е обща. Цена 10 лева. За повече информация пишете в темата или на ЛС. :)<br /><br /> Домейн Име | URL: -<br /><br />Приблизителна Цена: 10BGN<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 2500<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: paypal, epay<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: www.facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 10BGN<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 2500<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: paypal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Малка ФБ страница

Имам интерес, бихте ли ми пратили линк?
 
От: Малка ФБ страница

ЛС - цена и страница. Моля!
 
От: Малка ФБ страница

Искам да закупя страницата ! ЛС или на скайп: elenkof

Поздрави,
ПП - Плащам веднага - pay pal - easypay - банков превод
 
От: Малка ФБ страница

продавам линк , пиша рекламни бележки в личната ми старничка от 1200 фена във фейсбук . Строго тарегитрана е !
 
От: Малка ФБ страница

продавам линк , пиша рекламни бележки в личната ми старничка от 1200 фена във фейсбук . Строго тарегитрана е !

Прати ми ЛС имам итнерес !
Поздрави,
 

Горе