Малко забавление за Предприемачите

nnikolov

Active Member
FACEBOOK се продава на търг!

Нека да проверим, колко бихте предложили ако сайта се продава само в предприемач. Поставяйте реално с толкова пари с колкото разполагате :d

Аз съм пръв:

В момента мога да предложа 500 лева :)

Търга се затваря при 50 човек надал :beer: Нека да видим кой ще е най-богатият БЪЛГАРИН!

Малко забавление да внеса и тук хехе
 
От: Малко забавление за Предприемачите

То тама не е един собственик, трудно ще се разберат.
Бих намерил хилядарка да го взема, понеже изкарва доста пари. Макар че ме дразни страшно много, никакъв контрол няма там...
 
От: Малко забавление за Предприемачите

Бих дал 2 телета , 3 овце и 7 кокошки.
 
От: Малко забавление за Предприемачите

Ако беше истина, сигурно ще намеря няколко милиона. Ще искам от всички познати, като им кажа, че ще им върна после двойно или тройно например :)
 
От: Малко забавление за Предприемачите

Темата малко а ла - дай да играем комар ама за без пари.
 
От: Малко забавление за Предприемачите

Ако беше истина, сигурно ще намеря няколко милиона. Ще искам от всички познати, като им кажа, че ще им върна после двойно или тройно например :)

Е ти хубави приятели имаш щом милионче на заем са готови да дават пък щом ги имат ..... да вземе да ме запознаеш и мен с тях :)
 
От: От: Малко забавление за Предприемачите

Е ти хубави приятели имаш щом милионче на заем са готови да дават пък щом ги имат ..... да вземе да ме запознаеш и мен с тях :)

Мислиш ли, че ако знаят че ще купя Facebook, няма да са готови да дадат всичко с което разполагат, при положение че е сигурно, че ще им го върна тройно например :)
 
От: От: Малко забавление за Предприемачите

Мислиш ли, че ако знаят че ще купя Facebook, няма да са готови да дадат всичко с което разполагат, при положение че е сигурно, че ще им го върна тройно например :)
А, ти мислиш ли, че ако знаят, че Фейсбук се продава, няма да го купят те :)
 

Горе