Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Ivajlo Angelov

New Member
Значи имах аз през времето мъничко време и се заиграх по една игра - БГмафия. Никога през живота си не съм и отварял игра, ама нали много колеги я играха и реших и аз да се регистрирам, та да видя какво толкоз и харесват. Почнах основно в чата да си пиша с колегите, че нямаме време да се срещнем особено-ок, след седмица намирам време да вляза в тази игра, но гледам, че имам бан. Вземам та пиша във форума, защото от всичко в живота най-много мразя неправдите, там ми заключи темата някаква админка мджой, без причина... Та така се успява в бизнеса искам само да кажа.
Влизаш в една игра само заради любопитство и оставаш там заради чата и те банват без да ти дадат причина, абе бг работа.
Та, ако няма комуникация с клиентите исках да кажа - не се получават нещата и от банове няма ползи никого, ама никого. Споделям тук с другите предприемачи, за да си кажат мнението това бизнес ли е според тях, там няма ккаво да пиша, защото пак някой ще ме банне - поне тук не съществуват заядливи админи.
Не ми пука за бана в играта, аз и без друго не я харесвах - много вулгарен език имаше, мога да си чатя и по фб, искам само да дам примера с ужасен бизнес....
 
Последно редактирано:
От: Малко за една онлайн игра-какво да НЕ правим

Това е игра за деца. Админите са деца също. Поне така беше преди няколко години, когато познавах управата на фирмата, която държеше играта. Сега сигурно още е така, но не съм сигурен.
Изобщо няма какво да се замисляш над тях. :)
 
От: Малко за една онлайн игра-какво да НЕ правим

Това е игра за деца. Админите са деца също. Поне така беше преди няколко години, когато познавах управата на фирмата, която държеше играта. Сега сигурно още е така, но не съм сигурен.
Изобщо няма какво да се замисляш над тях. :)
Може би си прав, ама просто се чудя какво е това нещо, наречено "бизнес", където не приемат градивна критика, пристрастията са на МАКС и арогантността също.
Верно си е за деца играта, но като някой е несправедлив не мога да се примиря така. Не е нормално като някой просто стои в чата и си говори с колеги най - цивилизовано да му слагаш ей така банове.
 
От: Малко за една онлайн игра-какво да НЕ правим

Може би си прав, ама просто се чудя какво е това нещо, наречено "бизнес", където не приемат градивна критика, пристрастията са на МАКС и арогантността също.
Верно си е за деца играта, но като някой е несправедлив не мога да се примиря така. Не е нормално като някой просто стои в чата и си говори с колеги най - цивилизовано да му слагаш ей така банове.

Всяка фирма си има собствен бизнес модел. Тях явно ги интересуват само приходите, без значение какъв продукт доставят. Това, което е най-грешното нещо. Винаги води до фалит. След време.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Интересувах се за играта - питах един колега, който я играе от създаването и.
Казва, че първо се е държала от един любител, на име Антон Праматаров, след което е продадена на друга фирма и така до днес.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Бизнесът е сигурно на 10 години. Айде не им казвай как се прави, ок? :D

Почнах основно в чата да си пиша с колегите, че нямаме време да се срещнем особено-ок

Правилно ли разбрах? с "колеги" използвате чата на бгмафия, защото няма други месинджъри
как така се получи, че всичките имате акаунти в бгмафия? и не на последно място - какво работите :shock: :lol:
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Предполагам, че са държавни служители. :) Но и на мен ми е интересно да разбера какво работят.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Значи почна се със заяждането.....ти като си на работа не говориш ли с никого? Това, че трима колеги имат там регистрации и ми препоръчаха да се регистрирам не е повод за подигравки. От над 500 човека във фирма ти не си ли случвал на трима, които не ползват скайп или фейсбук? Не си ли се регистрирал в игри, от чисто любопитство....ема сори, но не разбирам какво правите. "държавни служители" е добре :D
Работя в частна фирма, чужда. Не смятам да казвам нищо повече.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Истината е, че някой пуска тема и другите се чувстват длъжни да те оплюят както си поискат. Просто българска работа - говорим за бизнес, някой ме пита какво работя, ами като си нямаш друга работа или пък темата не ти харесва я подминаваш, а не правиш от мухата слон. Темата е в правилния раздел - всичко е по правилата, но някой не те харесва или любопитства твърде много и така остават 100 читави теми от 1000, просто защото не можеш да стигнеш до съществената част, вероятно повечето тук са дошли просто за даси говорят с някой или да му обясняват "колко е зле", дори и нямат намерение да правят бизнес, а само да спамят. Моля, заключете темата, защото тук просто не може да обсъдиш с някой, на който му се говорят смислени неща, а се намесват само тези, които мислят, че света е пригоден за техните вкусове към темите и се чувстват длъжни да ръсят субективни критики.

И за да не стане недоразумение и пак да бъда нападан, ще се надявам никой да не приеме този пост като личен, защото не съм човек, който си служи с намеци, а казва нещата директно.

Това е!
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

за бизнес говорел... тогава защо ти беше да казваш, че по време на работа си чатиш с другите ти колеги използвайки чата на някаква онлайн игра :lol:
извинявай, но за мен това е малоумно и не мога да приема останалото на сериозно
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Българските игри са много зле, аз отдавна съм се убедил в това. Играл съм на какви ли не, предимно стратегии и мога да кажа, че нашите не разбират от бизнес. Явно търсят само моментната печалба. В никоя безплатна чужда игра досега не съм видял да се иска задължително плащане, за да може да се играе. Естествено има разни опции за по-бързо развиване, които са платени и са по желание, но човек може да играе и без да дава нито една стотинка. В няколко български игри се убедих, че това е невъзможно. Така ги правят, че след известно време ако не платиш, не можеш да играеш повече.

Наскоро реших да пробвам империя онлайн и също останах много разочарован. Исках някаква игра, която да играя между другото. След няколко дни започна да ми изскача съобщение да си дам телефона, защото така профила ми щял да бъде по-сигурен. Дадох опцията за пропускане, но това съобщение изскача при всеки вход в играта. Това беше причината да я зарежа и никога повече да не я отворя.

В момента играя Castle Clash през телефона си. Направена е много добре и въпреки, че има платени опции, никой не ме задължава да плащам и мога да играя без никакъв проблем.

Според мен голяма част от българите не разбират от бизнес и не знаят как да привличат и задържат клиентите. Не мислят дългосрочно, а се опитват да изцедят клиентите си докато могат. Политиците ни са със същото мислене, така че не е учудващо за никого :)
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Българските игри са много зле, аз отдавна съм се убедил в това. Играл съм на какви ли не, предимно стратегии и мога да кажа, че нашите не разбират от бизнес. Явно търсят само моментната печалба. В никоя безплатна чужда игра досега не съм видял да се иска задължително плащане, за да може да се играе. Естествено има разни опции за по-бързо развиване, които са платени и са по желание, но човек може да играе и без да дава нито една стотинка. В няколко български игри се убедих, че това е невъзможно. Така ги правят, че след известно време ако не платиш, не можеш да играеш повече.

Наскоро реших да пробвам империя онлайн и също останах много разочарован. Исках някаква игра, която да играя между другото. След няколко дни започна да ми изскача съобщение да си дам телефона, защото така профила ми щял да бъде по-сигурен. Дадох опцията за пропускане, но това съобщение изскача при всеки вход в играта. Това беше причината да я зарежа и никога повече да не я отворя.

В момента играя Castle Clash през телефона си. Направена е много добре и въпреки, че има платени опции, никой не ме задължава да плащам и мога да играя без никакъв проблем.

Според мен голяма част от българите не разбират от бизнес и не знаят как да привличат и задържат клиентите. Не мислят дългосрочно, а се опитват да изцедят клиентите си докато могат. Политиците ни са със същото мислене, така че не е учудващо за никого :)

Така е....админите просто искат да си сложат бана и да се нахранят. И когато им кажеш нещо в очите се обиждат. Е, играта никога няма да им се оправи.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Според мен голяма част от българите не разбират от бизнес и не знаят как да привличат и задържат клиентите. Не мислят дългосрочно, а се опитват да изцедят клиентите си докато могат. Политиците ни са със същото мислене, така че не е учудващо за никого :)

човек играещ игрички през телефона казва, че други не разбират от бизнес? :D
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Не ми пука за бана в играта
Ако не ти пукаше нямаше да пускаш цяла тема. Предполагам и при другите неща, които си писал по темата също не си искрен.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Аз отново ще помоля критикантите да излязат от темата, ако имат поне малко самоуважение! Само спам ли трябва?
И да, искрен съм - не, не ми пука, просто споделям нещо, но трябва да се плюе.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

На "улицата" е истината, в реалния живот ;) Не в онлайн игричките... Логото на играта е яко, но нищо не може да ме накара да натисна бутона "Регистрирай се".
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

На "улицата" е истината, в реалния живот ;) Не в онлайн игричките... Логото на играта е яко, но нищо не може да ме накара да натисна бутона "Регистрирай се".

Може би си прав...и наистина си прав
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Ей го поредния прост мангал.
КАТО ВИ ДАДАТ ЧЕРВЕНА РЯПА ЩО БЪРЗАТЕ ДА Я ВЪРНЕТЕ?
Обясни ми адаш, че си тъп ми е ясно ама с каква цел връщате репите, де да знам не мога да си обясня.
 
От: Малко за БГ мафия-какво да НЕ правим с бизнеса си

Ей го поредния прост мангал.
КАТО ВИ ДАДАТ ЧЕРВЕНА РЯПА ЩО БЪРЗАТЕ ДА Я ВЪРНЕТЕ?
Обясни ми адаш, че си тъп ми е ясно ама с каква цел връщате репите, де да знам не мога да си обясня.

Обяснявам ти точно и се надявам после някой да види това и да изтрие перманентно от форума тази тема
Ти ми даде "ряпа", адаш, без да направиш коментар към нея, някакви си йероглифи - само, за да се заяждаш с мен. Не ми пречиш. Наясно съм, с факта, че има много заядливи, уморени и хора с труден характер, но когато ми проваляш репутацията нещата не стават просто.... Искаш внимание и някой да джафка с теб, защото това ти е приятно, и въпреки, че няма да си признаеш е така. Ще ми даваш отрицателна репутация и трейдър на всеки 2 часа, за да се занимавам с теб постоянно - не съм единственият, който не харесваш, не съм също така нито първи, нито последен. Точно ТИ се почувства най-длъжен да оспамиш темата - има хора, които распускат и пишат нещо, но ти целенасочено правиш само и единствено това. Но ти вместо да поправиш нещо в себе си, адаш, ти просто с рогата напред вървиш. Оспами темата на 3des като едното нищо, там някои хора ти казаха нещо, но ти не им обърна внимание. Пак ти казвам...не ме интересуваш, не ми пречиш, докато не почнеш да разваляш труда ми, дори и в новата тема, която пуснах преди малко, ти почна със спама първи..да маркираме територия. Освен, че ми разваляяш труда, разваляш ми и репутацията - не мога да го приема, и мисля, че трябва повече хора да те игнорират, за да се спреш.
Моля, пусни още малко заяждане - не мога да заспя без теб и твоя спам.


Куулс, Блинки, моля ви, изтрийте или заключете темата, този адаш просто ме направи на луд....
 

Горе