Малко помощ, за организиране на благотворително събитие!

hivanova

Member
Здравейте,
Днес ме помолиха, да измисля начин за събирането на парична помощ, за младо момче имащо нужда от операция в Московска клиника.
Искам да Ви помоля, който има възможност да помогне в намирането на помещение (зала или заведение), в което да се проведе благотворително събитие с цел набирането по-бързо на необходимите му средства.
Предварително Ви благодаря за помоща.603537_4012747451178_2057968945_n.jpg
 
От: Малко помощ, за организиране на благотворително събитие!

Жал ме е като чета постоянно теми за такива неща, и то не защото не искам да помогна, а защото хората които наистина трябва да помогнат питат "Къде Е КСАПИНА". Виж аз не мога да ти помогна с въпроса с който задаваш, но знай че бих могъл да ти помогна до колкото мога в момента с популяризирането на събитието и за това, ще се абонирам за темата ти и ще чакам да предоставиш нещо с което всички да помогнем.
 
От: Малко помощ, за организиране на благотворително събитие!

Много Ви благодаря, ще имаме нужда от помощ и при разпространението на събитието. Дано само да успеем, да го организираме, защото за момента нямаме никакъв напредък с намиране на помещение ;(
 
От: Малко помощ, за организиране на благотворително събитие!

За кой град става дума ? За Бургас може да успея да помогна.
 
От: Малко помощ, за организиране на благотворително събитие!

За София, забравих да напиша.
 
Това е една много хубава и благородна инициатива, която лично мисля за нещо много човечно и подкрепям на 100%.

Може да се организира аукцион, на който хората да продават старите си вещи, които имат някаква стойност, но за тях биха имали по-голяма ако дарят живот на това момче. За зала, не ми идва нищо на ум, но за идеи, ще се радвам да помогна, както и със социалния маркетинг на самата кампания.

Успехи в кампанията и може да разчиташ на огромните сърца на хората тук.

Поздрави,
 
От: Малко помощ, за организиране на благотворително събитие!

Какво точно събитие планирате? Защото има значение за това каква зала ще е подходяща. Концерт ли ще бъде? Имате ли участници, които са потвърдили участие? Дайте ни повече информация, за да можем да помогнем с каквото можем.
 

Горе