Малко помощ за Wordpress сайт!

От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Колега това не проработи ли ?

АБе незнам да са е*а в гъ*а ... и да бачка не правя нещо, как трябва играх си сумати време зае*и .... ще видя някой да го направи, както трябва или да мисля др опция за сега няма да си мъча мозъка.....

Да питам нещо друго докато има надъхани да помагат ;ддд
Случайно да знаете някой плъгин, който да скрива от кой сайт е видеото например. Обаче да работи с youtube и vbox7 че теглих пак 20-30 нито едно не е това, което ми трябва. Искам да е съвсем прост плеър просто да добавям линка, както на видео локерите и да скрива от кого е връзката.
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

АБе незнам да са е*а в гъ*а ... и да бачка не правя нещо, как трябва играх си сумати време зае*и .... ще видя някой да го направи, както трябва или да мисля др опция за сега няма да си мъча мозъка.....

Да питам нещо друго докато има надъхани да помагат ;ддд
Случайно да знаете някой плъгин, който да скрива от кой сайт е видеото например. Обаче да работи с youtube и vbox7 че теглих пак 20-30 нито едно не е това, което ми трябва. Искам да е съвсем прост плеър просто да добавям линка, както на видео локерите и да скрива от кого е връзката.

Приятелю, много бързо се отказваш. Виждам много хора, които са готови да ти помогнат, а това е супер добре, особено в началото, както е при теб. Не се отказвай да плуваш, когато се опитват да ти метнат спасителен пояс. Плувай със всички сили към него и се опитай и ти да им помогнеш. Покажи им сайта, ако искаш и на лично, за да могат най-добре да ти помогнат. Тук има много хора, които имам какво да ти покажат.
Успех с проекта!
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Здравейте Давайте съвети търся Свестен плъгин за видео чат ----- безплатни и такива който не са по 199 долара бих отделил сума ама 200-500 долара айде няма нужда.....
Ще съм ви много Благодарен за помоща
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Проблема е решен благодаря на отзовалите се!


А някой има ли представа, как да стане това!?
Трябва ми да заключа определена страница със съдържание в сайта ми.
Тоест обикновен потребител да не може да вижда съдържанието.
Да има някакъв начин да създавам код/ключ/парола някакъв достъп, с който да може един вид да се логват в страницата тия, които искам да виждат съдържанието?

Идеи?
Благодаря предварително :)
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

То извода бил мн прост.... просто трябвало да поразгледам малко WP-to :Д за публични и защитени с парола.... Почти ми върши работа само дето така 1 човек може да дава достъпа си на други и се губи врътката, но ще разцъкам трябва да има опция да влиза всеки с различни пароли или ддз
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

То извода бил мн прост.... просто трябвало да поразгледам малко WP-to :Д за публични и защитени с парола.... Почти ми върши работа само дето така 1 човек може да дава достъпа си на други и се губи врътката, но ще разцъкам трябва да има опция да влиза всеки с различни пароли или ддз

Бах та в мързела :D
Търси малко де: https://wordpress.org/plugins/search.php?type=term&q=password+post
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Е нали за това е форума, за какво да четем като можем да питаме :)
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Здравейте отново! Интересува ме следното: Плъгин поп ъп за лайкове нешо в последно време започна да се е*ава много и няма никакво харесване някой може ли да се заеме да ми направи Ъпдейт на готов плъгин или да създаде нов с малко повечко функции или по скоро подобрена версия за която явно не са се сетили, или ако са аз не я знам!
Ако някой може да се ангажира да драсне едно ЛС да му обесня, какво ми трябва като функции ПОЗДРАВИ : )))
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Също ми трябва и плъгин за банер реклами тоест да мога да давам на хората вход до статистика за кампаниите им банери кликове и да се настройва до кога да се показва 200% Имаше такъв плъгин който ползвах преди 2-3 години, но какъв беше .... не мога да го открия .... Моля ПОМОЩ!
 
Защо не ползваш Revive AdServer? Много повече свобода ще имаш от който и да е плъгин. Не се сещам за WP плъгин, който да има толкова функции, с които със сигурност ще успееш да впечатлиш рекламодателите. Интегрира се лесно, но си иска повече от шер хостинг, за да върви добре.
 
От: Re: Малко помощ за Wordpress сайт!

Защо не ползваш Revive AdServer? Много повече свобода ще имаш от който и да е плъгин. Не се сещам за WP плъгин, който да има толкова функции, с които със сигурност ще успееш да впечатлиш рекламодателите. Интегрира се лесно, но си иска повече от шер хостинг, за да върви добре.

Мерси брат сега ще го пробвам. Поздрави!
 

Горе