Малко помощ с Wordpress

medi

Member
Здравейте искам да ви попитам знаете ли как да стане след всяка статия да не се появява заглавието на сайта ми? И категориите също така да оправя?
Бяха ми казали, че някакъв код трябва да се промени и редактира, ако някой е наясно може ли да сподели как става това.
 
От: Малко помощ с Wordpress

При така неясно зададен въпрос няма как да получиш свестен отговор. Опиши проблема си по-детайлно и дай някакъв линк.
 
От: Малко помощ с Wordpress

Въпреки, че колежката finty е права, че въпроса е повече от неясно зададен, оставам с впечатлението, че medi говори за тайтъла.
Просто не мога да се сетя какво друго може да се показва след всяка статия, че да бъде променено.
Ако наистина е това въпроса, съветвам автора по-добре да каже коя тема ползва, защото има безброй начини за въвеждане на тайтъл. Ако не му се занимава да редактира header.php файла и да ни казва коя е въпросната тема, просто да си инсталира All In One Seo Pack и от там да си бута настройките за заглавията.

П.П. medi, след като ми пишеш ЛС, предполагам очаквах отговор. След като очаквах отговор - хвани си позатрий част от входящите съобщения, защото кутията ти е пълна от предния месец, когато пак ме пита дали са ми платили.
 
От: Малко помощ с Wordpress

Да, забравих да пиша. Всичко си оправих. Просто бях забравил доста неще но се оправих :)
 
От: Малко помощ с Wordpress

Благодаря, че ни отне от времето и се сети, че си забравил :)
 

Горе