Малко помощ :)

inviSible

New Member
Значи малко мее срам да си го призная но не мога да пиша много добре на англииски за това ако има желаеш да ми помогне за едно текстче ще съм му мн благодарен , пазбирасе ще разчита на мен за нещо друго :)
Ако иска да ми помогне някои да напише ЛС или тук БЛАГОДАРЯ предварително и пак се извинявам че ви карам да правите такива глупости... но просто ми е трудно. :cry:

Поздрави
 
Дай го насам , поне с превеждането съм горе долу добре , ама виж за съставяне на изречения ме няма толкова ;)
 
пък...дай и аз да се пробвам..нали сме тук за да си помагаме.
 
Ми то текста е на БГ и треа да се напише на ENG :( тва е проблема иначе е:

Здравейте.

Днес искам да поговорим за наднорменото тегло, много е гадно да си пълен не само заради външният вид но и в това че не можеш да правиш това което слабите могат....

Днес искам да ви запозная с един продукт , който от личен опит знам че е ефикасен...
Lyse Xl е продуктън на новото поколение , създателите на този продукт гарантират че САМО ЗА 2 СЕДМИЦИ ще свалите 2КГ , което си е наистина добро постижение за човек който може да си яде каквото си иска през това време. Намерих сайт в които може и да не си закупите този продукт а да си поръчате безплатно от тези хапчета с които ще искарате точно 2 седмици за да се уверите че наистина имат ефект.
Кликнете тук за повече информация

Благодаря за оделеното внимание , надявам се да има ефект и да си спестите неудобствата за вбъдеще.
 
inviSible каза:
Значи малко мее срам да си го призная но не мога да пиша много добре на англииски

//offtopic

Няма от какво да се притесняваш и моя англииски е много съКс и за това търся обикновенно помощ от познати/приятели.

Всеки помага с каквото може. Успех
 

Горе