Малко тестове за форум

От: Малко тестове за форум

Моите са скъпи, ама за тебе левче на мнение, т.е. 100лв. ;)

Шегувам се, нямам време за безплатен спам, пък и не знам дали имам нужната компетенция за твоя форум. :)

По темата: все още не мога да разцъквам никъде в твоя форум - дори единственото ЛС не мога да прочета. Не съм оторизирана и това си е. Ще пиша мейл да споделя какво ме измъчва. ;)

Изчисти кеша и бисквитките и опитай пак.
 
От: Малко тестове за форум

Аматьорска работа, от-до. И си личи. Като тръгнем през избора на софтуер, тематика, домейн, структура, какво ли не. По-добре си спести парите, докато е време, ако тръгнеш да плащаш за постове ще си останеш с платени постове и похарчени пари. Правенето и развиването на форуми не е за всеки, а очевидно на теб ти липсва много и от елементарната теория.
 
От: Малко тестове за форум

Изчисти кеша и бисквитките и опитай пак.

Проблемът беше решен, та не се наложи да чистя. Язък, таман мислех да пусна и една прахосмукачка.:)

Още една забележка от мен - всичко е на английски, включително съобщенията за добре дошъл, а това е кофти според мен. Да, всички разбираме езика и се оправяме по форумите, но щом си сложил името на държавата в логото на форума е добре да уважаваш и нейния език.
 
Ок си е, но има много за донастройване. От фавиконката, през превода, та чак до лого и цветове. Но, ако питаш мен виж какви цели гониш и го направи така, че да ти хареса на теб и най вече да има смисъл да съществува. Не искам да те отчайвам, но един форма е много бач. ;)
 
От: Малко тестове за форум

Реших да го кръстя на името си, за да може да се помни по-лесно, но явно съм грешал. Ще помисля върху смяната на домейна.

Ами то дори и да се помни лесно, то е име на човек. Трябва да си авторитет на първо време, да знаят хората кой е Ивайло зад ivailo.info и да идват заради него. Предполагам трябва да си някакъв гуру-уебмастър :) Само че аз отворих ivailo.info и попаднах на задънена улица, въобще не става ясно какъв си и за какво се бориш :)
Примерно сещам се за Светлин Наков, познато лице в света на програмирането и неговия сайт е nakov.com. Не знам колко и какви хора му посещават сайта, предполагам предимно студенти в СофтУни или фенове.

Абе дори и да си авторитет и да те знаят хората, точно форум ли... Някак личен блог ми се вижда много по-логично. Ако ще е форум си представям името му да обобщава интересите на някаква група от хора. Сети се за някой форум и ще видиш че основно са така - имената им означават идея, интерес.

Даже ето списък с известни форуми дето напирам на първо търсене из нета: http://www.investor.bg/novini/261/a...v-bylgariia-veche-sa-s-milioni-mneniia-73489/ Единствения форум дето е свързан с нещо като име е kaldata. Ако не се лъжа, навремето когато data.bg беше предпочитано място за качване и сваляне на каквито се сещаш файлове, имаше един потребител kal, който качваше кракнат софтуер или нещо такова. Просто е станал нещо като марка.
 
От: Малко тестове за форум

Само едно му признавам но Кросс, много динамично това момче,,, тъче на едно място, ама не спира и много са бъхти, ама шото не равоти с акъл,,, па ако имаше пони малко акъл, даси плати за липсите в акъло, не знам дали щее печеливша инвестиция, но щеше дае в правилна посока,,, их вайс нихт
 
От: Малко тестове за форум

Благодаря на всички за мнението!
@Blinky - важно беше и ти да се изкажеш. Ясно ми е и се надявам да потръгне, пък каквото такова.
А иначе явно ще се мести. Още един път благодаря на всички!
 
От: Малко тестове за форум

Форумите са демоде, трудно ще равиеш нещо без потенциал, особено за нашия цървулски пазар, според мен един хубав youtube канал има повече бъдеще, но и там е къртовски труд.

Може да пробваш и нещо по-амбициозно, примерно социална мрежа за тролове:) , защо за тролове, ами я не знаю:), може би за де по-оригинално, абе трябва да е някаква кретения за да привлече внимание.
Може да се казва troler.club и за да станеш член да минаваш специялен тест за тролене и креативност:)
Сори, шегувам се, успех с тетовете!
 
От: От: Малко тестове за форум

Форумите са демоде, трудно ще равиеш нещо без потенциал, особено за нашия цървулски пазар, според мен един хубав youtube канал има повече бъдеще, но и там е къртовски труд.

Може да пробваш и нещо по-амбициозно, примерно социална мрежа за тролове:) , защо за тролове, ами я не знаю:), може би за де по-оригинално, абе трябва да е някаква кретения за да привлече внимание.
Може да се казва troler.club и за да станеш член да минаваш специялен тест за тролене и креативност:)
Сори, шегувам се, успех с тетовете!

Това всъщност е супер идея :D
 
От: Малко тестове за форум

Земи пример от Бластера, ако не пишеше кретенски и не беше ял банана несколка раз, кой щеше да е чувал за него:), требе атракция и суспенс:)
 
В този ред на мисли, да допълня: Подхождай с разбиране, мисли за себе си като обикновен потребител (не си позволявай да се взимаш за нещо сериозно. Това, че си админ нищо не значи за другите, уважението е нищо, ако не е взаимно), бъди винаги готов да реагираш на конфликти и спорове. :)
 
От: Re: Малко тестове за форум

В този ред на мисли, да допълня: Подхождай с разбиране, мисли за себе си като обикновен потребител (не си позволявай да се взимаш за нещо сериозно. Това, че си админ нищо не значи за другите, уважението е нищо, ако не е взаимно), бъди винаги готов да реагираш на конфликти и спорове. :)

Много си прав, честно казано обаче понякога не мога да оставя спамерите да вилнеят, а знам, че ми трупат контент..
 
От: Re: Малко тестове за форум

Много си прав, честно казано обаче понякога не мога да оставя спамерите да вилнеят, а знам, че ми трупат контент..

Много е забавно, когато някой се мъчи да се разграничи от спамерите. Когато оня лудия с картечницата стреляше на мръвка в три теми, ти беше най-активен в нищоприказването, Ивайло. В същия ден, в който пусна тема с предложения за гестаповски порядки в този форум, се насра да обясняваш на оня ''натурално кухия'' колко си велик и колко е зле той. С какво това е различно от спам? ;)
 
От: Малко тестове за форум

Кауза пердута по всички възможни параграфи е тоя проект.
 
От: Малко тестове за форум

Като за начало направи downgrade до 4.2.3 форума , вбуллетин 5 не струва.. след което промени всичко добави рег с фейсбук , понамали форумите и темите като за начало, пиши си сам полезни работи , не да пренаписваш примерно неща от 2010 година ами да напишеш реални неща от 2016, за пример ще ти дам това.. отдавна не съм видял списък на български форуми може да направиш 1 списък на последните 2016 работещи приемащи линкове.. пусни тема за тях и ще спечелиш
 

Горе