Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Без значение дали си на 12, 22 или 32 ако нямаш отвътре това, което се изисква завинаги ще си останеш кликач на реклами. Преди десетина дни предполагам сте видели клипчето на Ted talks с онова хлапе, което вече има няколко успешни iOS приложения зад гърба си. Възрастта няма значение. Просто, който го може го може. Който не го може си остава доживот на дъното на хранителната верига.

Мен не ме мързи дори обратно искам да уча и да се развивам не искам да стана като говедата в бг
да си пусна чалгата на маkc да си нарежа салама да се наям и да не ми пука за нищо
Аз тъкмо бях надънил в Уинампа най-големите хитове на Глория и режех един салам пред компа, като междувременно пишех с мазни пръсти из форума без да ми пука за нищо, и попаднах на тая тема.
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

нищо против нямам за чалгата и салама и ас ям салам и слушам чалга,но и междувременно уча и мисля а не като повечето хора гледат да се наядат кат свине да се напият и утре да се питат от къде да вземат на заем 2 лв че нямат за 1 хляб тва ми е мисълта (иначе и ас ям мн салам :D ).
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

аЗ не аС, иначе учи, чети и мисли, да изпозлваш нещо ан готово никога няма ти спомогне се развиваш
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Названието на темата привлича педофили :D
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

За всеки който иска да изкара някой леве докато седи пред компа > www.Nmarket.bg :)
 
От: От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Аз за ко мислиш влязох да разгледам... ама излязох разочарован :)
 

Горе