Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

казах че съм ги прочел но нищо не разбрах..не съм казал че сте длъжни да ми обяснявате или да се занимавате с мен тва си е ваш избор просто помолих някои за съвет
n.c : В тая държава всеки гледа само себе си ( само за гъза си ! меко казано )
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

и не правете от мухата слон..
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

казах че съм ги прочел но нищо не разбрах..не съм казал че сте длъжни да ми обяснявате или да се занимавате с мен тва си е ваш избор просто помолих някои за съвет
n.c : В тая държава всеки гледа само себе си ( само за гъза си ! меко казано )

Аре с по 3-5 изречения ми обясни какво е афилиейт, адсенс и дропшипинг. Имаш 1 час (за да не почнеш да копираш). Искам да е с твои думи. Ако си проличи, че си чел нещо, лично пред всички се ангажирам да ти опиша всичко като за 10 годишен.
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

афилиейт - трябва да пускам реклами на разни оналин търговци (да пускам реклами на дадени онлайн магазини)
адсенс - за да печеля от това трябва да имам собствен блог или сайт . Например : ас имам сайт които мога да регистрирам в google адсенсе и така да показва реклами от тях ( с прости думи да си рекламирам сайта чрез google адсенс )
дропшипинг не съм много сигурен но мисля че беше следното : ас си правя онлайн magazin и се договарям с дадена фирма или склад които предлага дропшипинг .
пример : ас си правя онлайн магазина за дрехи и някои си поръчва блуза която ас съм и дал цена 20 лв , (но склада ми я дава за 15лв и така печеля 5 лв) и той я поръчва и си дава адреса и ас оттам пращам адресите на склада с които съм се договорил да и продавам дрехите.
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

надявам се че е това .
и много ви моля не ме подценявайте защото може да съм на 16 (на 21 дек ше ги напрая) но имам много акъл до сега съм изчел сигурно повече от 100 книги докато някои си умират не прочели и 2 реда ...
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Че за кво да те подценяват? То и аз на 14 - 15 почнах да се интересувам. Относно обясненията - само за дропшипинга си нацелил що-годе нещата.

П.С.1: 100 книги не са много.
П.С.2: Ако беше прочел сто книги, щеше поне да се изразяваш по-правилно (за правописа да не говорим).
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

За правописа няма да ви казвам сто пъти неска си прейнсталирах компа и не съм вкарал все още кирилицата и затова е малко така..
а колкото до книгите незнам дали имат 100 ама са някъде там ако случайно си от ямбол ще отидем до библеотеката и ще ми видиш картона (колко книги съм взел)
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

и така да се върнем на темата.според теб кой е най печелившият онлайн бизнес ?
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

А бе човек и аз съм на 16 и не съм прочел толкова книги . Тоест може и да съм прочел не знам ама пишеш с третия крак. Нас кфо ни интересува, че ти си си преинсталвал компа ?!!? Сега седни и помисли : От теб програмист ще стане ли ? ако не следващия, Ами дизайнер ? и така минаваш през адсенс , дропшипинг ли там каквото беше и така си избираш нещо. Ако си харесаш дизайнерство примерно сядаш и почваш да се учиш има супер много сайтове на бг и англ , същотото важи и за програмирането. Ако искаш да се занимаваш с някое от другите (адсенс, дропшипинг или афелиит) сядаш и се научаваш на някоя готова система (cms) за да си направиш сайт (1 седмица ако знаеш кфо правиш и отделяш по повече от 1 час на ден) , след това сядаш и щеш не щеш учиш СЕО , туй нЯщо е да си развиеш сайта и да имаш повече хора в него. Е кое беше трудното ? Да напишеш в гугал "Какво е Адсенс и каак да го ползваме" . Най-важното е да не те мързи и да правиш нещо повече от предишният ден :)

Айде поздрави Красимир
 
Последно редактирано:
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

програмист ще стане от мен няма начин това уча ама още е рано да се каже че съм
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Мен не ме мързи дори обратно искам да уча и да се развивам не искам да стана като говедата в бг
да си пусна чалгата на маkc да си нарежа салама да се наям и да не ми пука за нищо
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Мен не ме мързи дори обратно искам да уча и да се развивам не искам да стана като говедата в бг
да си пусна чалгата на маkc да си нарежа салама да се наям и да не ми пука за нищо

Какво им е лошото на чалгата и салама ? Недей така лошо...
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

off тая тема ас кво питах те кво питат :D като чат стана ;dd
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

добре кажете от интернет от какво се печели най-много и да почвам
:D
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

От програмиране и дизайн, но се изисква четене упражняване не може хоп троп дизайнер , хот троп айде и програмист. Има много видове програмиране - фронт енд (писане на сайтове - html+ css+ javascript) , java (много труд с добри резултати и много места за работа занапред), c++,c# това дет учиш в даскало само дето трябва да седнеш да учиш сам на ниво 10х тфойте съученици. Дизайнерството е едно горе долу :) аз се занимавам с графичен и уеб дизайн и уча 3д дизаий и от време на време припечелвам някой лев който надхвърля твойте желания от 50-100 лева :) така че си помисли :) Само да вметна че в програмирането и в дизайна се изисква постоянство + учене +време за да се развиеш. Аз имам още много докато се развия но напредвам :) Съще така можеш да пробваш и писане на съдържание за сайтове (статии , но за там се иска да четеш много и да мислиш опо сттранно не мога да ти го обясна не става за всеки :) )

пп: Пиши грамотно и не поствай две мнения едно след друго ами променяй старото, че са те нацвъкали с червени репутации

Поздрави :)
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

За правописа няма да ви казвам сто пъти неска си прейнсталирах компа и не съм вкарал все още кирилицата и затова е малко така..
а колкото до книгите незнам дали имат 100 ама са някъде там ако случайно си от ямбол ще отидем до библеотеката и ще ми видиш картона (колко книги съм взел)

:)


ааа чакай малко
кирилицата не те оправдава за аС? иСкарвам? библЕотеката?
НО ПЪК НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ - ВЪЗРАСТТА ТИ ГО ПРАВИ!


п.п. познаваш ли Дражето ?
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

да :lol: ако не беше той бг нямаше да знае че ямбол съществува :D
не е от възраста а нямам кирилица и се изнервям като немога да намеря някоя буква и за по лесно ги пиша ей така ..
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Ямбооол е градът, ямбоооол е стилът :D:D:D
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

bango3 питаш как се изкарват пари от интернет и очакваш някой да се окаже прекалено благороден за да загуби няколко месеца от живота си за да ти даде основата. Казвам няколко месеца защото всеки, който е изкарал над 100 лева от нета е бил в положението да се рови за информация относно материята "пари от интернет" как се печелят, какви са рисковете или пък положителните страни на работата. Ако наистина си прочел важните теми в форума Предприемач, то ти неминуемо си забелязъл, че потребителите са разделени на групи едни печелят от freelance дейност, други от adsense трети от affiliate и т.н. Основното може би е да разбереш, че без учене няма как да изкараш пари защото тук не става въпрос за бъксове, цъкне на рекламки или хакове. Прави си сайтове или блогове, развивай ги и задавай конкретни въпроси как да ги монетизираш но преди да направиш тема използвай търсачката. Аз съм сигурен, че можеш да се справиш ако поне си направиш труда да изгледаш няколко стотин видео урока на тема как да направя сайт, как да привлека посетители, как да напиша добра статия и прочие. Сам забелязваш, че в момента губя бая време да ти обяснявам неща, които пак няма да ти дадат конкретен отговор на въпроса как да печелиш но поне ще има върху какво да помислиш стига да искаш. Желая ти успех!
 
От: Малолетен съм и искам да искарвам по някои лев на месец

Айде да отделя малко време.


На тези години не си дорасъл, просто щото има се развиваш - още имаш време си изградиш ценностна система и емоционала, още хормона те шиба яко в главата. След като мине известно време и поотшуми, сядаш да четеш над уроците си и над Английски да го знае повече от долу горе. След това сам мислиш на себе си, анализираш се, мислиш и анализраш това какво искаш и какво можеш и след като си отрил, поставяш си дадена цел и я следваш. Това искам 100лв е все едно нищо не искаш, нищо повече от една мечта/искане, като дойде желанието и целта, всичко ще се промени но до тогава - залягай над учението, то развива мозъка, а от развит мозък става генерирането на идеии и комбинативността и след това ще можеш и по 1000 лв си правиш.
 

Горе