Маратонки от Nike.com?

Amigo0o

Well-Known Member
Здравейте, харесах си едни маратонки от Nike.com за 50 $ / 65 лева тук в мола са 150 абсолютно същите и се надъхах да си ги взема от Nike.com но леко ме разобедиха.Значи първно някои то вас поръчвал ли си е от там?Щото ми казаха че минавало през 234823 митници и щяло да се оскъпи много повече.Иначе за доставката пише че при първата поръчка е безплатна. :)
 
От: Маратонки от Nike.com?

I AZ
И АЗ ИСКАМ ЕДНИ МАРАТОНКИ ОТ ТАМ
преди месец ги харесах в спорт депо
гадините ми искат 285 лева защото били нов модел ... 2008 г...
ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ
в сайта на нНАЙК са по млако от 50 $
НО НЕ ПРАВЯТ ДОСТАВКА ЗА БЪЛГАРИЯ !!!
как мога да си поръчам няколко чифта от там ?
някой може ли да ме светне?
 
От: Маратонки от Nike.com?

Аз също се замислих по въпроса и разглеждам сайта им сега.
 
От: Маратонки от Nike.com?

ами не е нормално там да са 50 долара тук да са над 200 лева???
ма никакне нормално мамка му !
но като не правят до бг .. то им е време да почнат за къф чеп ни е инче тоя евро съюз като едни маратонки не можем да си поръчаме :)
 
От: Маратонки от Nike.com?

[URL]http://store.nike.com/index.jsp?country=GB&lang_locale=en_GB&ref=http%3A//www.google.bg/search%3Fhl%3Dbg%26um%3D1%26q%3Donline%2520nike%2520shop%26ie%3DUTF-8%26sa%3DN%26tab%3Diw#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-300/pid-237320/pgid-218976

искам ги !! 3 чифта ще си взема даже
ако някой знае как се прави поръчка да с еобединим за една по голяма :)
ако е за стока от китай знам как става ама от там ... не съм поръчвал никога [/URL]
 
От: Маратонки от Nike.com?

Аз си харесах ето тези:
http://store.nike.com/index.jsp?cou...p,pdp,ctr-inline/cid-1/pid-239336/pgid-239337
@harkon до колкото разбрах те ги заплащат през митниците, а след това аз им ги плащам със сумата на маратонките.
Но до колкото разбрах от @amoun не доставят до България, единственият вариант е да ги поръчам от някои европейски магазин като гледам цените са горе долу еднакви.
 
От: Маратонки от Nike.com?

дай друг магазин щом си намерил че аз мойте никъде другаде не ги намирам
 
От: Маратонки от Nike.com?

Мяркал съм разни сайтове, от които можеш да си поръчаш нещо, което е с доставка само до САЩ, но плащаш някаква комисионна. Не знам дали действат наистина.
 
От: Маратонки от Nike.com?

Разучете как стои въпроса с крайната доставна цена на маратонки, закупени директно от производителя(сайта му). Това е крайно интересно, а може би и изгодно. Не ми се плащат наемите на магазините по Витошка.
 
От: Маратонки от Nike.com?

да действат но с егуби ефекта :)
ценат а+ доставката + митото ако има + 30 % ти вземата поне комисиоона подобни тарикати .. не си струва за такава разлика
 
От: Маратонки от Nike.com?

Може тоя сайт да се използва http://www.buynowfromusa.com маратонки от 50 $ стават 75 $

@amoun тея дето си ги харесал са в английския им сайт не са от USA

Ууу и цените са леко по скъпи тея моите от 65 лева дето са тука в тоя са 87 лева.
 
Последно редактирано:
От: Маратонки от Nike.com?

Колеги !
Най - удобния вариант е, ако имате познати в чужбината.
Давате техния адрес в поръчката и те ви ги пращат по колет.
Иначе тук на този адрес има доста разяснения за много онлайн магазини извън БГ заповядайте клик (не правя реклама не е мой сайта).
Аз лично съм пазарувал от деал екстриима ама само джаджи.
 
От: Маратонки от Nike.com?

Може тоя сайт да се използва [url]http://www.buynowfromusa.com[/URL] маратонки от 50 $ стават 75 $

@amoun тея дето си ги харесал са в английския им сайт не са от USA

Ууу и цените са леко по скъпи тея моите от 65 лева дето са тука в тоя са 87 лева.


моите ги има само в английският сайт досега рових ...
баси :(:(:( адски ме е яд ... искам ги мнооого
 
От: От: Маратонки от Nike.com?

моите ги има само в английският сайт досега рових ...
баси :(:(:( адски ме е яд ... искам ги мнооого
Представям си amoun как си е купил оригинални евтини Найк маратонки онлайн и обикаля покрай магазините на Найк в София със самодоволна усмивка. :)
 
От: От: От: Маратонки от Nike.com?

Представям си amoun как си е купил оригинални евтини Найк маратонки онлайн и обикаля покрай магазините на Найк в София със самодоволна усмивка. :)

аз съм редовен и нищо неподозиращ клиент на спорддепот
големи хубави магазини
разни карти ми наиздадоха за отстъпка
уж са им добри цените
и тея маратонки им разбиха цялата система
като погледнах цената 285 лева ими засмъдя на очите чак ...
все съм купувал но над 200 лева никога и като ги гледам маратоняците и колкото да е не сме чак толкова прости може да се прецени че неструват толкова пари личи си че нормалната цена е 100 - 120 лева а те искат повече от двойно
въпреки това пак щях да ги купя защотот много ми харесаха но ламята ме задърпа и аз се поразубедих - после 3 дена съм ги мислил :) и викам я да ги видя в интернет
като погледнах 40лири - все едно 40 евро
толкова ги псувах лакомите шибани собственици
просто сме ебати кривата държава
средната заплата 360 лева МАРАТОНКИТЕ 280
в англия средната 1500 евро маратонките 80 лева
ай стига ве?
и после как да отида и да им дам толкова пари все едно ме правят на малоумен ?
И ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НЕ САМО МАРАТОНКИТЕ СА ТАКА А ВСИЧКО!!!
ДРЕХИ МЕБЕЛИ ХРАНА ВСИЧКО !!!:twisted::twisted::twisted::oops:
 
От: Маратонки от Nike.com?

един мой приятел се занимава с една афилиейт програма, която предлага нещо като пощенски адрес в щатите, на който може да си пращате продукти закупени от USА и после да ги препращате от там към България за скромната сума от около 30-40$ $, която варира според обема на продуктите, но пък не влизат в митница, защото ги описват като по-евтина пратка (нещо от сорта беше)

Ако някой се интересува може да погледне [url]www.shipito.bg[/URL]
 
От: От: От: От: Маратонки от Nike.com?

аз съм редовен и нищо неподозиращ клиент на спорддепот
големи хубави магазини
разни карти ми наиздадоха за отстъпка
уж са им добри цените
и тея маратонки им разбиха цялата система
като погледнах цената 285 лева ими засмъдя на очите чак ...
все съм купувал но над 200 лева никога и като ги гледам маратоняците и колкото да е не сме чак толкова прости може да се прецени че неструват толкова пари личи си че нормалната цена е 100 - 120 лева а те искат повече от двойно
въпреки това пак щях да ги купя защотот много ми харесаха но ламята ме задърпа и аз се поразубедих - после 3 дена съм ги мислил :) и викам я да ги видя в интернет
като погледнах 40лири - все едно 40 евро
толкова ги псувах лакомите шибани собственици
просто сме ебати кривата държава
средната заплата 360 лева МАРАТОНКИТЕ 280
в англия средната 1500 евро маратонките 80 лева
ай стига ве?
и после как да отида и да им дам толкова пари все едно ме правят на малоумен ?
И ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НЕ САМО МАРАТОНКИТЕ СА ТАКА А ВСИЧКО!!!
ДРЕХИ МЕБЕЛИ ХРАНА ВСИЧКО !!!:twisted::twisted::twisted::oops:

Съгласен съм. Навсякъде са нагли търгаши. От англия няма мито и ддс поръчваш и направо го носят до вас 8)
 

Горе