Маратонки от Nike.com?

От: Маратонки от Nike.com?

От 3-4 години дрехи маратонки не съм купувал от БГ чак припадам,като видя цените.Последно се разходих из мол варна :shock: и ми причерня :cry:

Какви са тия цени луда работа.Ейрмаксове си навзех за по 30 паунда тимбърленд едни обувки за 30-40 не помня вече пазарил съм в лондон манчестър бирмингам кеймбридж навсякъде има T.KMAXX :).В ЦУМ бях влязъл преди време и се схванах пак.А дрехите да не говорим.Ако е нещо дизайнерско долчета версачета сигурно са космически вече цените а в UK върпосните марки по време на намаление се намират от 80 до 300 паунда - якенца панталонки и прочие.

Имаше 1-2 добри сайта трябва да се разровя и ще ги постна ако не забравя.
 
От: Маратонки от Nike.com?

И аз щях да кажа същото като Кулинара:

ebay e истината:

http://cgi.ebay.co.uk/Nike-Zoom-Kob...s_JN?hash=item4836784b46&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.co.uk/NIKE-MERCURIA...oots?hash=item45edd5d3e1&_trksid=p3286.c0.m14


Правиш си проста регистрация .
Плащането е през paypal

Обикновено от англия пристигат за 3 до 5 дена.

Последно си купих един ТВ тунер за лаптоп и пристигна точно за 3 дена :)
 
От: Маратонки от Nike.com?

днес ми докараха една пратка от китай ...
мам им обирджии :) за 8 кила 580 лева суха пара ми искат
и някаква отстъпка щели да ми направят ама ... 580 лева са това ей
ебаси доставката... та ми е малко неясно от ebay как е доставката като стойност?
 
От: Маратонки от Nike.com?

ехех По-малко е от 580лв:)

зависи какво поръчваш и с какво ти го пращаш. Иначе не е много от 5 - 15 пунда.

Ако си разглеждал ebay може да видиш , че има две цени , едната е за стоиноста на артикула а другата е за доставката .
 
От: Маратонки от Nike.com?

Е ТЕ НЯКОИ ПИШАТ 99 ЕВРО ДОСТАВКА
а стоката им е 50 евро бах ги в ламите
 
От: Маратонки от Nike.com?

Обикновено от Ктай нещата са с безплатна доставка. Няколко неща съм си поръчвал и всички бяха така. Политика на китайското правителство за икономическо поробване на Запада.
 
От: Маратонки от Nike.com?

Обикновено от Ктай нещата са с безплатна доставка. Няколко неща съм си поръчвал и всички бяха така. Политика на китайското правителство за икономическо поробване на Запада.

даааа бе ще му кажа :)
DHL Режат зелки като малоумни :)
2 пратки ми пристигнаха този месец малки 6-8 кила са и двете
едната 240 долара доставка от там я платиха
втората за моя сметка 580 лева - 30% отстъпка ми дадоха от DHL
може да има безплатно ако е с държавната поща незнам и да се хайдака два месеца до тук .. но с тия е така - режат зелаки здраво :)
на мен ми е по изгодно 100 кила пратка да си я пратя в контейнер все едно е 2 тона стока
той ми излиза колко беше 2000 долара някъде малкия:oops::oops::oops:
 
От: Маратонки от Nike.com?

Обикновено от Ктай нещата са с безплатна доставка. Няколко неща съм си поръчвал и всички бяха така. Политика на китайското правителство за икономическо поробване на Запада.
сега ми каза балдъзера че наистина от български пощи може дамине колет и някаква неина позмната за 5 лева е получила мака пратка от китай :)
остава да навия производителите в китай да ми пращат и през пощата:) и съм бомба :)
макар че сега прегледах офертите на български пощи ...
ами по ниски са наполовина от DHL ама като се замисля колко нерви може да ми създадат...
 
Последно редактирано:
От: Маратонки от Nike.com?

писах писмо на найк аз защо нямат доставка до България
те ми викат да се обърна към техният дилър в бг
иил писах че ще подам оплакване затова че ни дискриминират и не предлагат доставка до България
дано се стреснат малко :)
 
От: Маратонки от Nike.com?

Амиии ся остана да си купя или от ebay маратонки или Umbro от бг че поне са по евтинички но да са набутам 150 лв в мола за NIKE не!! като знам че ги има за 50 $ същите :D
 
От: Маратонки от Nike.com?

[url]http://sportdepot.bg/[/URL] - аз от тук си зимам маратонки. Тук цените не са високи . маратонки , който са 170 лв примерно тук са 160 , нещо от сорта се получава :)

ИЗВИНЯВАЙ НО ТОЧНО ОТ ТОЗИ МАГАЗИН СИ КУПУВАХ И АЗ ПРЕДИ ДА ВИДЯ ЧЕ това което при тях е 250 лева в Англия е 45 евро !!!
ще имат да вземат че пак ще отида - да си наврат картата с отстъпката... те си знаят къде - то бива бива лакомия ама те просто ...
 
От: Маратонки от Nike.com?

Купих си днес обувки на Adidas за 139 лв от магазина им на Витошка и съм доволен.
 
От: Маратонки от Nike.com?

ebay.com ;) Това е мястото, само от там пазарувам на последък ! Нито има мита, нито ддс-та нито каквито и да е такива неща, и много често намирам търгове с безплатна доставка.. :)
А като стана въпрос за маратонки - взех си Nike Mogan 6.0 mid за ~120 лева и 14-16 лева доставка :)
 
От: Маратонки от Nike.com?

ebay.com ;) Това е мястото, само от там пазарувам на последък ! Нито има мита, нито ддс-та нито каквито и да е такива неща, и много често намирам търгове с безплатна доставка.. :)
А като стана въпрос за маратонки - взех си Nike Mogan 6.0 mid за ~120 лева и 14-16 лева доставка :)

За колко време пристигат че си харесах едни от ebay.de :)
 
От: От: Маратонки от Nike.com?

Всички ли стоки се доставят до България ?
Не, разбира се, но не пречи да пратиш запитване до продавача.
 
От: От: Маратонки от Nike.com?

моите ги има само в английският сайт досега рових ...
баси :(:(:( адски ме е яд ... искам ги мнооого

amoun, брат ми живее в Англия (Лондон), ако мога да помогна - кажи.
Не съм запознат с пратките - не съм получавал нищо до сега :)
 

Горе