Марокански търг за три сайта

bgtupanfighter

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Може да го знаете като холандски търг, ама всъщност е марокански търг :)

1. продаден
Директория къстъм, чиста от спам, 2К уникални месечно
2. продаден
Обяви на уърдпрес, чиста от спам, 2.5К уникални месечно
3. завършил
Обяви и новини на хоопс, 1.5К уникални месечно

Всеки ден ще намалявам цената, до като се купят или приключа търга
 
Последно редактирано:
От: Марокански търг за три сайта

1.80лв
2.80лв
3.40лв

Корекции на посещенията (аналитика не ми бачка, сега гледам awstats от нов хост след блокиране на спамери, ботове, изкуствени посещения и тн)
1. 1.5К
2. 1К (спада е след смяна на темплейта)
3. 0.7К (този беше налазен много яко)
 
От: Марокански търг за три сайта

2. bitak#biz - За мен, пиши ми ЛС Понеделник да си уточним. Благодаря!
 
От: Марокански търг за три сайта

Все си мислех че на това му се вика холандски търг :)
 
От: Марокански търг за три сайта

1. 70лв.
2. Запазен за Nikolay33
3. 30лв. (последна цена, че по-надолу не си заслужава и дерзанията по прехвърляне)


Манта, ама все пак според теб - кое е по-привличащото заглавие: "Холаднски търг" или "Марокански търг" :D
 
От: Марокански търг за три сайта

Като гледам до къде стигнаха цените май и марсиански да беше файда няма :)
 
От: Марокански търг за три сайта

Еее това вече си е от пазара. Просто показва колко е зле. И не е само при мене, ами кат гледам и в целият пазар преобладават цифрите 48лв, 17лв, 2.60лв, 1.24лв...и тн :D
 
От: Марокански търг за три сайта

Напоследък взех кардинално решение и всички проекти дето не съм ги довършил и не виждам кога ще ги довърша отидоха в кофата барабар с домейните - Доста от тях с трафик и ПР - Предпочетох да ги убия от колкото да ги пускам за жълти стотинки и да губя време да ги прехвърлям по хостове и домейни.

Човек трябва да се съсредоточи върху важните неща и просто не си заслужава да си губи времето със всякакви разсейващи неща не зависимо че носят и по някой лев.
 
От: Марокански търг за три сайта

Напоследък взех кардинално решение и всички проекти дето не съм ги довършил и не виждам кога ще ги довърша отидоха в кофата барабар с домейните - Доста от тях с трафик и ПР - Предпочетох да ги убия от колкото да ги пускам за жълти стотинки и да губя време да ги прехвърлям по хостове и домейни.

Човек трябва да се съсредоточи върху важните неща и просто не си заслужава да си губи времето със всякакви разсейващи неща не зависимо че носят и по някой лев.

Аз за това спрях да продавам, последните ми няколко сайта ги оставих да изтекат и да изчезнат, въобще не съм се занимавал.
 
От: Марокански търг за три сайта

1. 60лв. (последна цена)
2. Продаден
3. Завършил
 
От: Марокански търг за три сайта

1.продаден
2.продаден
3.запазен/продаден - все тая

10х ал
 

Горе