Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Колко време продължават тези ъпдейти, аз забелязах покачване на един мой сайт по някои ключови думи.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Аз забелязвам доста разместване от няколко седмици, ама си трая

Аз видях нещо, но само много бегло в някои ниши. И положителни неща, както се вика. :)
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

ъпдейта върви от началото на годината
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

11 нови фрази в топ 3, 4 нови в топ 1, 17 нови в топ 10 и 32 в топ 100, бе все положителни неща от google.
Не мога да се оплача.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Явно е за добро. Търсенето на няколко от продуктите в магазина ми рязко се покачи.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

И при мен се отнесе добре :D Но както казват колегите, от известно време има яко разместване.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Да, от известно време има големи промени. Не знам дали го пуснаха в реално време, но като проверя дадена ключова дума и след 1-2 часа я проверя пак, има разлика.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

И аз не забелязвам разлики и тенденции при мен от тези ъпдейти.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

И при мен има промени. 2 нови думи в 1 стр на google и то от днес.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

И при мен има промени. 2 нови думи в 1 стр на google и то от днес.

До края на месеца трябва вече да е приключило по мои наблюдения. Не знам дали ще продължи и другия месец, но по-скоро не. Някой да има инфо?
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Аз наскоро създах към 30 уеб 2.0 страници.. и пуснах по 1 статия с линк.. очаквам сега да видим как ще движи нещата.. пуснах и 20 евро реклама в Адуърдс да видим как ще влияе това.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Аз наскоро създах към 30 уеб 2.0 страници.. и пуснах по 1 статия с линк.. очаквам сега да видим как ще движи нещата.. пуснах и 20 евро реклама в Адуърдс да видим как ще влияе това.

първо - уеб 2.0 не работят по този начин. (ползват се или изтекли такива, вече с линк профил или примерно за тиер 3 и ги бухаш с GSA, но при всички случаи трябва да имаш поне 5-6 статии във всеки и да ти е добре онсайт-a)
второ - адуърдс не влияе на оптимизирането в сърча (с други думи, е нещо съвсем различно)
 
Определено има "сътресения" но не големи, поне при мен. Всеки ден различно, да видим кога ще спре.
 

Горе