Матури 2009

Kirev

Active Member
Днес се явих на матурата по БЕЛ. Не беше кой знае колко сложна, но... винаги има НО :D
След като верните отговори бяха качени на сайта на МОН, направих едно сверяване. Грубо казано... 60 точки съм хванал :)
Ако скалата е като миналогодишната това е малко над 4,50, но е факт, че е МНОГО ДОБЪР 4,5(4/5).
Сега следва изпита по География и Икономика... там съм скъсан :S
 
От: Матури 2009

Браво, браво. И аз се явих днес и споделям мнението ти, че самия тест не беше кой знае колко труден. Имаше 2-3 подвеждащи въпроса, но се надявам да не съм ги сбъркал. Иначе какво да кажа за коментара, Алеко ме изненада и най-вече "Разни хора, разни идеали". Бях се готвил повече за "Бай Ганьо", "Страст" и "Миш-маш", но като цяло Алеко Константинов не мислех, че ще се падне и го знаех по-малко от някои други автори. Все пак писах по текста, но не съм доволен, понеже знам, че може и повече. За оценка не мога да смятам и гадая от сега понеже не съм си поставял за цел да запомня отговорите и после да сравня :)

И-и успех на всички зрелостници :D
 
От: Матури 2009

Сравнително приятна тема се падна за коментара. Определено имаше какво да се изрази :) Не написах много, но за сметка на това се получи доста стойностна "статийка".
 
От: Матури 2009

Хех, имаше ли камери наистина или беше само филм?
Миналата година преписах - и на двете изкарах над пет. Квесторките, които ми се паднаха много помагаха, да са живи и здрави :)
 
От: Матури 2009

Имало е в 800 училища. В другите 800 нямаше. Аз бях от готините:D:D
Иначе...подвеждащо...объркал съм пет - шест въпроса от теста.
Темата..обърнах я на есе, понеже не помня нищо от "Разни хора, разни идеали" ...помня само,че съм чел конкретната извадка...но нищо повече.
Ще видим.
 
От: Матури 2009

Еми на нас квесторите ни казаха да пишем есе :D
Камери в нашето училище нямаше.

Успех на всички утре по избираемия предмет ;)
 
От: Матури 2009

Днес се явих на матурата по БЕЛ. Не беше кой знае колко сложна, но... винаги има НО :D
След като верните отговори бяха качени на сайта на МОН, направих едно сверяване. Грубо казано... 60 точки съм хванал :)
Ако скалата е като миналогодишната това е малко над 4,50, но е факт, че е МНОГО ДОБЪР 4,5(4/5).
Сега следва изпита по География и Икономика... там съм скъсан :S

Ох, няколко часа остават до тая география и не мога да спя, ще напълня гащите направо – правя по около 4-5 грешки на тест, но тема не мога да напиша :/
С литературата беше екстра - имам 3 грешки, темата беше перфектна, обаче едва се сместих в тия 4 странички, щях да го напиша много по-добре ако бяха 6, да кажем.
 
От: Матури 2009

@DR_GIGGULS, ти ме шашна бе човек :D
Вече приключи и матурата по География и Икономика(за мен). Чакам да мине 13:00 и да сверявам отговорите :)

Дай Боже всеки, който се е явил да е успял да хване поне Среден 3.
 
От: Матури 2009

Ау...по математика имаше няколко кофти задачи...чакаме отговори:rolleyes:
 
От: Матури 2009

Успех на всички като излязат резултатите :)
Аз днес бях на Английски, не ми се стри много лесна но пък сякаш можеше и по-трудна.
Абе ще щакаме резултатите и тва е:)
 
От: Матури 2009

момчета на страницата на МОН има всички отговори :)

и да се похвалите с отлични резултати
 
От: Матури 2009

Успех на всички като излязат резултатите :)
Аз днес бях на Английски, не ми се стри много лесна но пък сякаш можеше и по-трудна.
Абе ще щакаме резултатите и тва е:)

И аз бях по английски и споделям мнението ти.

А и м/у другото много ни прецакаха в нашата стая понеже CD Player-a беше някъв на*бан и не се чуваше нищо от текстовете и се притеснявам там да не съм умазал положението. Иначе за другите не се притеснявам.
 
От: Матури 2009

Верно ли чек след 2-3 дена щели да излезнат резултатите бре ? :)
 

Горе