Продава се: Медиен сайт

Willbg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се новинарски сайт HobbyNews.eu.

Сайтът е на една година, изграден е на Wordpress и съдържа над 1300 статии.

Цена: 2000 лв
 
От: Медиен сайт

Ще отговоря на всички въпроси на лични. Моля да ми пишат само наистина заинтересовани.
 
От: Медиен сайт

Е как да съм заинтересован бе човек. Даваш некъв сайт с умрял домейн на уордпрес, до тука да струва 70 лв. с домейна и хостинга и някви статии в него. Не казваш дали са уникални, дали има приходи нищо. За кво да си губя времето на лично съобщение, кажи тия 2000 лв. защо са и как ще си ги избия и тогава вече може да се заинтересувам...

П.П. Вярно е че тук при повечето обяви много хора само разпитват и критикуват без да имат намарение да купят, ама в твоя случай информацията е мега оскъдна...
 
От: Медиен сайт

@webstil. Според мен с този коментар загубихте повече време, отколкото ако ме бяхте запитали направо. Никой не ви кара насила да го купувате, за да реагирате по този начин. В такива случаи аз поглеждам, ако не ми харесва цената, продължавам да търся други предложения.
 
От: От: Медиен сайт

Е как да съм заинтересован бе човек. Даваш некъв сайт с умрял домейн на уордпрес, до тука да струва 70 лв. с домейна и хостинга и някви статии в него. Не казваш дали са уникални, дали има приходи нищо. За кво да си губя времето на лично съобщение, кажи тия 2000 лв. защо са и как ще си ги избия и тогава вече може да се заинтересувам...

П.П. Вярно е че тук при повечето обяви много хора само разпитват и критикуват без да имат намарение да купят, ама в твоя случай информацията е мега оскъдна...


+1 много дразнещо
 
От: Медиен сайт

Честно казано на дали бих дал 2000лв за нещо което няма приходи поне 50-100лв месечно :) но на дали и този човек би-го продал ако прави такива приходи :)

Успех и късмет със продажбата!!!!
 
От: Медиен сайт

Може в обявата да се напишат куп подробности от които всички потенциални купувачи биха се интересували. Добре написаната обява ти дава много по-голям процент вероятност някой да го купи.
 
От: Медиен сайт

Честно казано на дали бих дал 2000лв за нещо което няма приходи поне 50-100лв месечно :) но на дали и този човек би-го продал ако прави такива приходи :)

Успех и късмет със продажбата!!!!
Интересно ми е колко би дал за сайт които прави 5К на месец....
 
От: Медиен сайт

Бих дал посочена от вас сума, на базата на постигнатите резолтати, при положение че сайта прави 5К на месец което си е сериозна сума. Лично аз сериозно бих се замислил дали да го продавам!! :)

Все пак трябва да дадеш малко инфо за този сайт..? от типак Каква посещаемостта на сайта? от къде идва рекламата и съответно парите които казвате!!

все пак 2000лв не се дават на нещо което не е прозрачно, също така и 5000лв не се изкарват така лесно в БГ :)
 
От: Медиен сайт

Сайтът дори не е изцяло преведен на български. Тук такива големи шарани няма, търсете ги на друго място.
 
От: Медиен сайт

Ако тия 1300 статии са уникални, бих ти дал 200 лева. Понеже си спестил доста информация тук, като гледам как изглежда сайта, не си си направил труда да преведеш и менюто състоящо се от 2 бутона... не си събрал никакви последователи по социалките... надали правиш някакви посещения и кинти.

Ще кажеш като не съм заинтересован да не коментирам, ще ме е яд ако някой вземе да се излъже и да ти даде пари за тоя сайт.
 
От: Медиен сайт

Хе, не търся шарани, а хора, които знаят за какво се използва такъв сайт. Иначе и тук се потвърждава оня виц за българските форуми - като питаш нещо веднага почват да ти обясняват колко си тъп :) .Както и да е, на сайта има контактна информация, ако някой се интересува, нека ми пише. Тук повече няма да отговарям.
 
От: Медиен сайт

Я вземете вдигнете прага за пускане на сайтове и т.н. да е 50мнения и сложете задължителни полета за попълване... моля Ви се.
Писна ми от такива нагли червеи..., нито стаии уникални, темата нулата, вп-то аутдейт- пълна ТРА-гедия.
2 бона.... пичага, ти хубаво пробваш, ама хората които имат идея за сателитки, имат идея и колко струват.
Деба мааму тук стана дигиталното илиянци, напълни се с фалшименто тарикатчета...
Кат искаш да си тарикат направи го елегантно, кво се излагаш като селска извънземна кифла на планетата на маймуните ейКейей чалготека в ст. град...
 
От: Медиен сайт

Съжялявам ама обявата мяза на помалкиот ми ташак, ама пак сие ташак,,, ама малко мммъденце е подовре
 
От: От: Медиен сайт

Я вземете вдигнете прага за пускане на сайтове и т.н. да е 50мнения и сложете задължителни полета за попълване... моля Ви се.
...

Не е лоша идея. Аз дори се замислих като пускам обява да слагам изисквания за брой постове, може би репутация и/или iTrader някакъв.
Не е лошо да има предлагане, но пък малко с мярка да е.
 

Горе