Между два модела на Acer?

Frik

Active Member
Здравейте! Искам да ви помоля за съвет и коментари по два модела на ACER. След два дена мисля да си купя някой от двата но немога да реша... Ето ги и моделите:

ACER TravelMate 2486NWXMi

Основна информация:
* процесор: Intel® Celeron® M processor 520 1.60GHz 1MB L2 Cache, 533Mhz FSB
* чипсет: Intel® 943GML Express chipset
* памет: 512MB DDR II, 2GB max
* твърд диск: 120GB SATA, Hard Disk Drive with Acer DASP (Disk Anti-Shock Protection)
* оптично устройство: DVD Super Multi tray
* звукова карта: интегрирана
* мрежова карта : 10/100 Ethernet controller, Wireless LAN 802.11b/g
* видео карта: integrated 3D graphics up to 128 MB споделена памет
* дисплей: 14.1" TFT WXGA с 1280x800 разделителна способност
* детайли: Bluetooth, 5-in-1 Card Reader, Camera 0.3MP, 56K факс-модем, 3 x USB 2.0, S-Video/TV-out, 1 x External Display (VGA), 1 x Type II PC-Card (PCMCIA), 1 x RJ11, 1 x RJ45, 1 x Microphone/ line- in jack, 1 x Headphone/ Speaker/ line out, 1 x DC-in jack
* операционна система: Linux
* батерия: литиево-йонна 6-cell 2:30 часа, Acer QuicCharge™ technology - 80% charge in 1 hour
* тегло: 2.4 кг.
* една година гаранция


ACER Aspire 3684WXMi

Основна информация:
* процесор: Celeron® M processor 440 1.86GHz 1MB L2 Cache, FSB 533
* чипсет: Intel® 940GML Express
* памет: 512MB DDR2
* твърд диск: 80GB
* оптично устройство: DVD Super Multi tray
* звукова карта: интегрирана
* мрежова карта : 10/100 Ethernet controller, Wireless LAN 802.11b/g
* видео карта: up to 128MB shared
* дисплей: 14.1" TFT WXGA CrystalBrite с 1280x800 разделителна способност
* детайли: 56K факс-модем, 0.3MP Camera, 3 x USB 2.0, 1 x S-Video out, 1 x External VGA, 5-in-1 Card reader(MS, MS-PRO, MMC, SD, xD Picture card), Type II PC-Card (PCMCIA), 1 x RJ11, 1 x RJ45, 1 x Microphone/ line- in jack, 1 x Headphone/ Speaker/ line out, 1 x DC-in jack
* операционна система: MS Windows Vista Home Basic
* батерия: литиево-йонна 6-cell 2:00 часа
* тегло: 2.4 кг.
* една година гаранция

:roll:
 
Аз трябваше да избирам между Acer и HP и избрах второто, незнам допадна ми повече :roll:
 
Anabel каза:
Аз трябваше да избирам между Acer и HP и избрах второто, незнам допадна ми повече :roll:


Личното ми мнение е че Acer са доста по-добре от HP при повечето лаптопи... HP никога не са били силни там... преди 10-15 години бяха Toshiba, сега са Acer ... по едно време май и DELL бяха много добри
ама това е моето лично мнение
 
Само че аз не предлагам модел на HP, а само на ACER, така че ако може да говорим за тях? :roll:
 
Tsanko каза:
А защо не си вземеш нещо с двуядрен процесор? Какъв ти е бюджета?
1200 лв. Неискам двуядрено, няма какво да правя с него. Искам да е малко и спретнато (14.1")
 
Аха..мен ме я яд че си харесах един много як лаптоп за 1500 и се оказа че в Технополис са останали само мострите :evil: Мен лично вториа ACER ми харесва.
 

Горе