Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

dekemvri

Well-Known Member
Кантарът преди битката Мейуедър - Пакиао мина, чака се мачът! Кой ще победи?
3 май - 6 сутринта!
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Мейуедър ще бие. Не знам защо всички искат да падне, ама няма да стане. Според мен е по-добрия.
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Специалистите казват, че Мейуедър ще бие, феновете казват, че Пакиао ще бие... :D
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Единият ще вземе 120 милки, другият 80 милки, ако хонорара е предсказател, той Мейуедър :)
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Тия пари не ги броят за нищо. Как може да има такива хонорари по света , а момчета по строежите да блъскат за 50 лева надник .... няма справедливост.
 
Абе дайте идея това къде ще го дават, че гледам само некви сериозни медии са купили права и ще се върти най-вече по PPV канали. :)

И бил най-скъпия мач последно време. Това било така, защото някаква китайска телевизия била купила правата и ще го пуска платено.
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Тук има интересни факти за самия мач: http://on.mash.to/1zmXyZl

Уж по руския КАНАЛ 1 ще го дават безплатно...
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

баси макята, аз станах да го гледам :D
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Да, ама няма да го дават по международния руски канал 1, а по местната версия... демек повечето сме прецакани..
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Аз го гледам тук http://stream.1tv.ru/live

Ама деба и гъзовете, тайсън вече да беше пребил опонента, съдията, да е изнасилил 2 курви и да е пребил охраната на някой клуб и да го водят вече към пандиза, а тия още не са излезнали :D
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

у-у-у слабаци. Супер безинтересно и почти нулево биене. За такива пари трябваше да е нещо невиждано, тва дори боя на деня сигурно не е, те го гласяха за боя на века, най-великия в историята на бокса. Отстрани дадоха тайсън и сигурно си е казал деба смешните аматьори :D
Само се преебах да стана в 6 :(
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Пълна пародия. Филипинеца беше по-добър, търсеше боя. Негрото само бягаше по ринга. Това бе един смешен, нагласен мач. Всичко е едно шоу за пари. Жалко!
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

И двамата взимат милионите - дето ще им осигурят старините в лукс и безхаберие , пък ние се ядосваме колко несправедливо е че черното момче не заслужавало победата. Бокса отдавна е бизнес , а не спорт.
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

Станах сутринта рано допгледам бокс, пък то... балет. Тея бяха по-зсспали и от Кличко. То бива ббшва скука ама ... Не е реална просто. Те даже и не си правиха труда гард да вдигнат като хората, пък за някой удар да не говорим... Ей това са предприемачи. Да тридесит минути на сцена по 100 милиона в зелено взеха :)
 
От: Мейуедър - Пакиао. Кой ще победи?

И двамата взимат милионите - дето ще им осигурят старините в лукс и безхаберие , пък ние се ядосваме колко несправедливо е че черното момче не заслужавало победата. Бокса отдавна е бизнес , а не спорт.
Ако визираш мен.. ни най-малко се ядосвам. Точно пък за тия. Бокс НЯМА от както Тайсън, Луис и Холивийлд се оттеглиха.

Тайсън - Президент!
 

Горе