Месец декември - безплатни статии

Aglaq

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте, съфорумци! През месец декември се навършват две години, откакто навлязох в средите на копирайтърите (по-точно контентрайтърите). Поради тази, щастлива за мен, годишнина съм решила да направя следната промоция:

Всеки, който желае да получи безплатна статия, може да ми прати подробности за нея на имейла (petqmivanova @ gmail. com). Теми като финанси, икономика, спорт и политика няма да бъдат включени.

Обем - около 350 думи.
Срок за изпълнение - по ред на пристигане и лична договорка, като статиите не влизат в графа спешни и текущи, т.е. ще ги изпълнявам, когато имам време за тях.
Резултат - ще се радвам да споделите мнение, критики, похвали :)

Линкове към изготвените статии може да бъдат качени на блога ми (по желание на клиента), като част от моето портфолио.

Запазвам си правото да отказвам изпълнение, ако не се чувствам силна по дадена тема.

Промоцията за записване ще е валидна до края на месец декември!

Ако имате въпроси, не се колебайте да се свържете с мен!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Записвам се, пуснах мейл
 
От: Месец декември - безплатни статии

И аз пуснах мейл! Хубава инициатива!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Да кажеш после колко статии си написала

Задължително ще направя равносметка накрая:)
 
От: Месец декември - безплатни статии

И аз ще се включа. Успе с инициативата
 
От: Месец декември - безплатни статии

И аз на опашката ....
 
От: Месец декември - безплатни статии

Браво! За мен е страхотна инициативата, която си поела въпреки, че ми се струва безумно тежко да пуснеш, в такъв широк диапазон услугата. Със сигурност и за няколко часа ще събереш достатъчно работа за писане :)
 
От: Месец декември - безплатни статии

Браво! За мен е страхотна инициативата, която си поела въпреки, че ми се струва безумно тежко да пуснеш, в такъв широк диапазон услугата. Със сигурност и за няколко часа ще събереш достатъчно работа за писане :)

Благодаря! Ами за мен това е начинът да отбележа двете години във форума. Тук срещнах изключителни хора, а с тази си инициатива се надявам да се запозная с още такива:)
 
От: Re: Месец декември - безплатни статии

И з се записвам. :) Трябва да се уважат тези 2 години. :) Честито от мен и ти пожелавам още толкова по хиляди пъти.... :) Успехи от мен.

Благодаря!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Записвам се и аз и ще се отблагодаря :)
 
От: Месец декември - безплатни статии

Отговорила съм на всички, които са ми писали.

Всички, които искат да получат статия трябва да ми пишат на мейла с подробности за желаната тема. Така следя по-лесно кореспонденцията и няма да пропусна или забавя някой:)
 
Re: От: Месец декември - безплатни статии

Отговорила съм на всички, които са ми писали.

Всички, които искат да получат статия трябва да ми пишат на мейла с подробности за желаната тема. Така следя по-лесно кореспонденцията и няма да пропусна или забавя някой:)

Здравей, имаш репче от мен. А къде по-точно да ти пишем? На блога ли? Имам предвид, на детайлите на блога ти?
 

Горе