Месец декември - безплатни статии

От: Месец декември - безплатни статии

За да бъде още по-конкретно, на хората, на които предстои да им пиша статиите ще им изпращам съобщение седмица по-рано.

Тези, които са получили съобщения може да очакват своите статии следващата седмица.

Никой не е забравен и няма да бъде пропуснат. Ако междувременно някой от записалите се иска да промени темата си, нека ми пише.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Получих и аз статията, написана без грешки и с мисъл.
Зададох доста трудна (поне за мен) тема, но дамата е потърсила и систематизирала инфо по темата и се е получила една добра статия написана за хора.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Получих и аз статията, написана без грешки и с мисъл.
Зададох доста трудна (поне за мен) тема, но дамата е потърсила и систематизирала инфо по темата и се е получила една добра статия написана за хора.

Радвам се, че ти е харесала!
 
От: Месец декември - безплатни статии

И аз преди няколко дни си получих статията и останах доста доволен от видяното! Препоръчвам!
 
От: Месец декември - безплатни статии

И аз преди няколко дни си получих статията и останах доста доволен от видяното! Препоръчвам!

Много се радвам на отзивите! Благодаря, че споделяте!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Днес и аз получих статията. Останах с приятно впечатление:

1. Грамотно написана.
2. Фактите в статията са достоверни.
3. Има разнообразие в изразните средства (което е добре за семантичния анализ на Google)
4. Чете се леко и приятно. Интересна е статията.

За статията толкова. За Aglaq - комуникацията протече без проблем. Спази уговорката, която беше поела. Не се налагаше да я подсещам и т.н. Професионално отношение.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Днес получих моята. Като седна на ПС, ще я публикувам и прочета.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Преди малко я публикувах моята статия. Много е добра, перфектно спазена тема, перфектен изказ и правопис. Чете се лесно и приятно. 99 % уникалност, почти 400 думи. Горещо препоръчвам колежката. Линк към статията:
 
От: Месец декември - безплатни статии

Освен и моят ред да дойде...

Здравей, на хората, на които предстои да пиша статии за следващата седмица съм изпратила имейл. Обикновено петъците пиша по 3 от тях. Моля, имайте търпение. Все пак в заданието съм уточнила, че не са ми приоритет.
Промоцията се изпълнява и всеки ще получи своята статия. Ако междувременно, някой от записалите се, който все още не е получил статия, иска да смени темата си нека ми пише.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Отлична статия, получих си я. Като имам нужда ще поръчвам от колежката. Точна и коректна, информира ме за точния ден на получаване на статията и я получих тогава.
 
От: От: Месец декември - безплатни статии

Здравейте!

Ще ми бъде интересно, ако споделите след време дали и колко от "безплатните" клиенти са станали платени.
Например - след около месец?

Благодаря предварително.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Отлична статия, получих си я. Като имам нужда ще поръчвам от колежката. Точна и коректна, информира ме за точния ден на получаване на статията и я получих тогава.
Много се радвам, че си останал доволен!
 
От: От: Месец декември - безплатни статии

Здравейте!

Ще ми бъде интересно, ако споделите след време дали и колко от "безплатните" клиенти са станали платени.
Например - след около месец?

Благодаря предварително.

Предвижда се да приключа с всички статии в рамките на месеца. След това ще направя извод от промоцията:)
 
От: Месец декември - безплатни статии

Получих и моята статия от Петя. Определено ми харесва стилът ѝ на писане. Нямаше правописни грешки. Като цяло се беше постарала, статията беше над 500 думи и много добре структурирана.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Здравейте, колеги! Току-що изпратих и последната статия от промоцията. Надявам се всички, които се възползваха от нея да са останали с положително мнение. Някои са доволни, други може би не чак толкова, но това беше моят начин да кажа "БЛАГОДАРЯ за доверието".

Тъй като по-горе обещах да направя нещо като равносметка в цифри, ще кажа следното:

Общ брой записали се и получили статии - 26.
Специално за колегата tekstmag - от записалите се за безплатна статия 1 ми е вече постоянен клиент:)

Време за изпълнение - повече от очакваното.

Сега продължавам с текущите задачи. Към момента нямам възможност да приема повече поръчки!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Супер и аз останах доволен! Успех!
 
От: Месец декември - безплатни статии

Срещу 26 статии получи един клиент.
 
От: Месец декември - безплатни статии

Срещу 26 статии получи един клиент.

Целта на занятието беше съвсем различна... Това е бонус:)
 

Горе