Месечен бартер на банери

ted

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам бартер на банери за 1 месец. Сайта е в нишата игри zabaven.com .Позицията е до логото 468х60. Ето статистиката tyxo.bg/?35164 за момента - надявам се да се увеличават импресиите и посетителеите - тренда е нагоре за сега .. :)

През декември стартирам нов проект. Аз ще Ви въртя сега банер а Вие през декември ще ми въртите банер на новия сайт. Месец Април е ангажиран - останалите до декември са свободни.

Търся сайтове с приличен БГ трафик - поне 1000 посетители дневно. Новият сайт който ще трябва да рекламирате не противоречи на условията на AdSense - няма да имате проблеми после, не е свързан с еротика, нелегален софтуер, хакове и кракове, казина, насилие, алкохол и т.н.

При достигане на договорка, ще ви кажа по-подробно тематиката на новия сайт ...

Та ако някой иска милион и половина (на този етап) импресии да се обади :)
 
Последно редактирано:
Здравейте,
Чета отдавна тук, но сега се наканих да пиша - все още уча разни неща ...
В краен случай ще използвам размяна на банери чрез exchange бг за промоция на новия ми проект ако няма кандидати ...
 
Последно редактирано:
Гледам сайта ти се движи добре с посетителите. Навит съм ... не знам само дали май ще е свободен защото се обади още един колега - чакам отговор. Ако искаш дай банер да те пусна сега до края на месеца - после ще търсиме друга дупка да наваксаме :)
 
Последно редактирано:
bannerai7.jpg

Това е баннерчето, приятелю.
 
Банера ти е сложен. Мисля че всичко съм сложил правилно - alt и title текста ...
Ще бъде там да края на месеца ... после ще му намерим още време да си направи месец.
Кажи какъв размер банер ще можеш да ми въртиш после за да си го подготвя.
 
Последно редактирано:
братле да те питам, не е нужно да ми отговаряш ;)
готов cms ли използваш и откъде вземаш игрите ;)
и аз бях решил да правя такъв сайт - игри
изтеглих си 3200+ игри и cms ;) но несъм ги качил още и сайта не работи 8)
 
Не - системата аз съм си я писал за да мога да я докарам удобна за потребителите и за търсачките. Игрите ги взимам от японски и корейски сайтове - на такива сайтове БГ потребители ходят рядко - старая се да не се дублират с съществуващите у нас сайтове за игри, макар, че е трудно това - все нещо се повтаря тук - там ...
 
Последно редактирано:
Бях на работа днес - сега видях новия банер - сложил съм го вече.
 
Последно редактирано:

Горе