Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Сега развивам ЕН страница с реклама и други органични техники - скъпо е, но феновете цепят мрака от споделяния, коментари и тн. Лайковете и споделянията спрямо друга фен страница с нетаргетирани фенове е около 7 към 1 , като engagement. Тоест страница със 7 пъти повече фенове лайква и споделя като другата. Най-готиното е , че около 20% от новите лайкове идват органично, което си е далавера. Предполагам, че това ще става все по-силно, когато феновете преминат някаква критична маса - например 20 000+. Може да споделя на по-късен етап какво ми е струвало да направя 20к таргет ЕН фенове. ( ЕН имам предвид USA,UK,Canada и Australia)

Определено ще е интересно :)
 
От: От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Определено ще е интересно :)

Всъщност е доста интересно. Натуралните лайкове са безценни :). Аз преди няколко дена започнах един експеримент с нова страница. В момента има 650 фена но активноста е съпоставима с друга моя страница която има около 30000 фена. Дори снощи не се стърпях и постнах един линк, около 150 фена кликнаха на линка :D. Иначе средната активност при публикуване на снимка е тази Capture.JPG

Преди време мислех с някакво приложение да натрупам повече фенове, но Redrum ме посъветва да не се занимавам с глупости и се оказа прав.
Дори да имаш по-малко фенове но да са ангажирани с тематиката на страницата резултатите са доста добри.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Еха "Viral" активността ти е уникална. Разбирам, че в момента страницата ти расте с добри темпове. :) При мен активността от споделяне на картинка е около 10%
viral.jpg
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Извода е ясен не експериментирайте с такива техники,че ще ви излезе през носа.
За мен това е така,но и не точно,защото този и подобни методи дори не са лайкджакинг,ако се замислите,прочетете внимателно ще видите,че нищо не става на сила и без знанието на фейсбук потребителите,просто се използват някой хитрости и техники за по-бързо разрастване на страницата нищо повече.
А за рекламата и харесванията натюр може да отворите теми примерно:
Ръководство,как да си набавим натурално фейсбук фенове и как да развием страницата step by step
Последното е много важно,защото евала на Redrum за темата "Имате въпрос за Фейсбук питайте тук",но подобни тема стават изключително дълга поради големия интерес и почвайки да четеш забравяш от къде си тръгнал и за кво иде реч,да де то целта е да питаш,но все пак или поне да има,често задавани въпроси,според мен е добре примерно да се спретне едно ръководство за начинаещи стъпка по-стъпка и то ще е по-полезно и прегледно

Другата тема може да е примерно:Колко Хиляди долара дадох на Марк и всъщност имаше ли смисъл да му ги давам:),сори шегувам се
 
Последно редактирано:
От: От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Другата тема може да е примерно:Колко Хиляди долара дадох на Марк и всъщност имаше ли смисъл да му ги давам:),сори шегувам се

Е това вече само Бог и Марк могат да кажат с точност :D и аз се шегувам. А относно метода, въпроса не е дали ще е насила или без знанието на Фейсбук, а какъв би бил измереният ефект от него. Ако примерно някой успее, чрез този метод да стигне за месец от 0 до 10000 значи метода е добър за стртъп страници или примерно ако успее да стигне от 200000 до 230000 значи има положителен ефект върху развити страници. На практика няма ясен критерий за добър растеж на страница било то "натурален" или чрез някой друг трик (изключвам тук лайкджакинг и разни други спорни техники с неясен ефект в дългосрочен период). Според мен и моя опит най-голям растеж е имала страницата ми в моментите в които съм бил с уникално съдържание и интересни постове, с времето когато другите страници видят, че метода работи започват и те и така ефекта се размива и започваш да мислиш или търсиш нещо ново.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Има ли същите функции като нормална страница, иначе и може ли да се сложи админ ?
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Този метод съм го пробвал и нямаше голям успех, ако искаш по-малка страничка - да това е добър безплатен метод, но ако искаш голяма страница така няма как да ги докараш...
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Този метод съм го пробвал и нямаше голям успех, ако искаш по-малка страничка - да това е добър безплатен метод, но ако искаш голяма страница така няма как да ги докараш...
За малка става,за голяма не така ли?:)
Нали знаеш някой може да ти каже нещо което да те подсети да направиш нещо което пък друг не се е сетил и да станеш номер едно,е малко вероятно е,но все пак съществува такава възможност
Фейсбук е динамичен като чичо Гуг днес вървиш утре те нема трее да се нагаждаш,да си играч и не очаквай някой от голямите играчи да споделят някой и друг трик безплатно:),проба грешка и така,важно е да се тренира
Споделих този метод за тренировка,но явно никой не му се занимава,ок ще направя това което трябваше да направя още преди да го споделя,ще го тествам и ще споделя резултатите,колкото и плачевни да са те:)
Поддръжник съм както и повечето хора във форума на фенове натюр(тва звучи,като кулинарен специалитет):),но все пак всичко трябва да се пробва:),само не казвайте,че и вие не сте изпробвали не до там натурални хватки
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Buymore ти ли положи усилия да преведеш метода от бхв?
Или си извадил от джоба за превода на копирайтър, примерно
 
От: От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Buymore ти ли положи усилия да преведеш метода от бхв?
Или си извадил от джоба за превода на копирайтър, примерно
Пуснах го през Гугле транслейт,ако тва може да се нарече усилие:),може да има неточности споменал съм,споменал съм и от къде съм го споделил
Ако имаш впечатления от метода можеш да споменеш да не се мъча излишно:)
 
От: От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Пуснах го през Гугле транслейт,ако тва може да се нарече усилие:),може да има неточности споменал съм,споменал съм и от къде съм го споделил
Ако имаш впечатления от метода можеш да споменеш да не се мъча излишно:)
Не, имах друго на предвид, че си положил усилия да споделиш инфо, независимо, дали си платил за превод, гошо транслейт или еди какво си. Понеже в по-горните мнения видях балканския синдром колко си тъп, че пускаш инфо, а аз не съм видял ти да изкараш парите за прасето на нова година и такива ми ти неща...
Едит че натиснах публикувай: имам на предвид, че хората в БГ веднага по дефаулт гледат каква е изгодата на шерващия и просто не им минава през ум, че шерващия инфо шерва същото това инфо, защото се предполага, че на отсрещнатия бряг ше оценят това и същевременно ще шернат и те полезно инфо:) Това отива на теория звучи добре, но когато се смеша със задръстени в своя мироглед личности, става сериозен качамак:)
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Честно да ти кажа не ми пука кой какво мисли всеки си има право на мнение
Ясно че не трябва да ти пука и така трябва да е. Просто говоря принципно, пуснал си полезен ресурс, некой се изаква ти кви пари си изкарал от това, че ми го плякаш в лицето и става една чалгаджисйка дъскорезница, вместо да оцени труда. Надявам се този път да съм успял да кажа, това което имах на предвид:wink:
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Да разбрах те,но аз не очаквам никой нищо да оценява,просто няма смисъл,а и аз не съм пуснал някъв кой знае колко полезен ресурс:),вярно е положил съм някакви усилия,но то е нещо като да си водиш записки,аз просто си записах нещо във форума пуснато във вид на тема(демек я това е интересно да се пробва) и ми бяха интересни реакциите,а то се получи като тема в темата,трети лица си водят диалог с четвърти пети лица индиректно свързани с темата,но всъщност разисквайки някви техни си проблеми и практики:)
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Да разбрах те,но аз не очаквам никой нищо да оценява,просто няма смисъл,а и аз не съм пуснал някъв кой знае колко полезен ресурс:),вярно е положил съм някакви усилия,но то е нещо като да си водиш записки,аз просто си записах нещо във форума пуснато във вид на тема(демек я това е интересно да се пробва) и ми бяха интересни реакциите,а то се получи като тема в темата,трети лица си водят диалог с четвърти пети лица индиректно свързани с темата,но всъщност разисквайки някви техни си проблеми и практики:)
мда, разбрах те и теб, еми ние сме това което сме:). Щом срането един върху друг е приоритет, кои сме ние да се месим:)
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

мда, разбрах те и теб, еми ние сме това което сме:). Щом срането един върху друг е приоритет, кои сме ние да се месим:)
ю
Аз па нищо не разбрах, но не знам въобще дали някой мой да та разбере
Човека споделя нещо, някой извърта темата, па и ти го обвиняваш за туй, че е пуснал нещо, а не се е възползвал от него тихомълком
В темата много спамъри и ти се нареди до тях, пък ся и язе:mrgreen:
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Дитроникс, ти като някакво кученце по мен ходиш, ще взема да ти купя една каишка от тези за паразитите, където гонят:)
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Абе аз искам да питам има ли модератори в тоя форум. Тоя смешник насира всички теми и вие го търпите по незнайно каква причина (вероятно, защото пише Playa Pimp под ника му). За него всички сме полуфабрикати, тъпанари, неграмотници, измети и такова ... Той е най-големият капацитет, предприемач, бизнесмен, уебмастър, копирайтър и още куп неща. Е извинявайте ама не върви във всяка тема да плюе по хората и да си мълчите ... Преди време тука имаше супер сериозни хора дето помагаха на начинаещите, пишеха полезни статии, даваха ресурси, говореха с младите и прочие, ама си тръгнаха е точно заради такива като това долнище Валдес ... И това не го пиша на лична основа, защото на мене от такива интернет тарикати въобще не ми пука, просто ме е яд, че дори и забележка не получава това недоразумение.
 
Последно редактирано:
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Момчета всяка тема в спор ли ше се обръща,кой по-голем тарикат е,кой е по-голямо г...но,от това никой няма файда най-малко форума
 
От: От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Абе аз искам да питам има ли модератори в тоя форум. Тоя смешник насира всички теми и вие го търпите по незнайно каква причина (вероятно, защото пише Playa Pimp под ника му). За него всички сме полуфабрикати, тъпанари, неграмотници, измети и такова ... Той е най-големият капацитет, предприемач, бизнесмен, уебмастър, копирайтър и още куп неща. Е извинявайте ама не върви във всяка тема да плюе по хората и да си мълчите ... Преди време тука имаше супер сериозни хора дето помагаха на начинаещите, пишеха полезни статии, даваха ресурси, говореха с младите и прочие, ама си тръгнаха е точно заради такива като това долнище Валдес ... И това не го пиша на лична основа, защото на мене от такива интернет тарикати въобще не ми пука, просто ме е яд, че дори и забележка не получава това недоразумение.
Приятелче, много си далеч от истината. Уважавам критиката и ти приемам възмущението, но нещата, така както ти ги виждаш са точно на другия полюс в действителност. Не искам да ми отговаряш, просто искам да ти кажа, че си в голямо заблуждение. А и винаги можеш да ми блокираш постовете да не ти излизат във фийда.
И само да допълня, че това го написа определено на ''лична основа'', иначе нямаше да използваш епитети:wink:
 

Горе