Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Много ми е сложно. Който може да го направи срещу заплащане да пише!
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Ще ти покажа един още по-прост начин въпроса е,че трябва от някъде да докараш трафик и да направиш една съвсем обикновена HTML страница и файсбук профил с който да я свържеш.
Набързо направих един профил,направих и една страница в която е вкаран скрит бутон за харесване на страницата ми,демек където и да кликнеш се си пре....ан :)
Ето харесвайте на воля,който му харесва кода знае как да си го намери:)
ВНИМАНИЕ:Страницата може да бъде блокирана,ако бъде засечена,като Clickjacking от антивирусната ви или други защити!!!
Това е масова практика във фейса и мен лично много ме дразни,постоянно трия страници които съм харесал без да знам:)
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Този начин действително е прост и се засича здраво от антивирусните,което прави приложението му глупаво,но го дадох просто за пример.
Намерил съм един скрипт Facebook auto like for wordpress,използването на които също крие рискове,още не съм го преглеждал да видя какви гадини има вътре.
Най-добрия вариант според мен е използването на някакъв плъгин подобен на този и купуване на линкове от големи фейсбук страници на колегите от форума примерно.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Беше ми трудно да кажа "Обичам те"!
Беше ми трудно да кажа "Прости"!
Беше ми трудно от сбогом довиждане!
Беше ми трудно, но го направих,нали?
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Беше ми трудно да кажа "Обичам те"!
Беше ми трудно да кажа "Прости"!
Беше ми трудно от сбогом довиждане!
Беше ми трудно, но го направих,нали?

:shock: Спри хероина, брат.
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Този начин действително е прост и се засича здраво от антивирусните,което прави приложението му глупаво,но го дадох просто за пример.
Намерил съм един скрипт Facebook auto like for wordpress,използването на които също крие рискове,още не съм го преглеждал да видя какви гадини има вътре.
Най-добрия вариант според мен е използването на някакъв плъгин подобен на този и купуване на линкове от големи фейсбук страници на колегите от форума примерно.

Първо браво за темата постарал си се, колкото и да ти е коствало си опитал да дадеш нещо полезно на останалите, което естествено няма да бъде оценено и ще бъде подминато, но както и да е ще ти отговоря конкретно на теб по темата ти:
Относно метода който си описал с профили, приятели, дублиране и сливане на страници и прочие.
Ефекта работи ДА! Но в случая не спада към добавяне на фенове а към обикновен спам таргет! В случая профилите са по силни без да са превърнати в страници, а ако бъдат превърнати феновете стават ограничени! Неограничен брой не може да се достигне, конкретно чрез метода.
Полагайки много усилия достигнах до 3-4 странички от порядъка на общ брой 10к фенове. Но това, което по ме удари беше блокирването на останалите ми профили, които бяха около 40 с 4500+ приятели и поне 1000+ последователи.

Ако някой има профили нека просто си ги спами за чуждестранен трафик са добър вариант не са много ефикасни, но са безплатен метод и все по-добре от нищото!

Да преминем, към за момента най-лесния метод за добавяне на фенове.
Лично аз съм един от хората тук, който се е занимавал добавяне на фейсбук фенове и в момента аз и още 1-2 колеги сме останали в тази нисша.
Използвал съм какви ли не методи, лайкджакинги, фалшиви томболи,лажливи и честни методи, чрез събития, чрез раздаване на награди и какво ли още не! В момента никой от методите вече не е за предпочитане след всичките промени и наказания от Рунтавия ни приятел Марк!
В момента останах на пазара благодарение на един прост и удобен плъгин за Wordpress Плъгина се казва Social PopUp и можете да си добавяте абсолютно каквито искате фенове благодарение на него! В случая го ползвам само за фейсбук но съм го тествал за гугъл + за youtube последователи, туитове и др.
Какво представлява плъгина за тия, които незнаят:
Плъгина е Лайк локер нещо подобно от рода на Виралните видеа, които се ползват в момента или така наречените Video Locker-и.
Инсталирате плъгина (елементарно лесно и бързо) добавяте своята фейсбук страница (като аз съм добавял и по-повече от една) и настройвате през какъв таймер да се показва поп ъп прозореца с вашата страница на даден потребител, добавяте си таймер в който да се показва самия прозорец. Може да се направи таймер + бутон close (затвори) аз го ползьвам БЕЗ и време от 60 секунди или 30 зависи. Тоест потребителите посетили сайта ми или лайкват, или Х-ват сайта, или изчакват таймера да изтече.
Когато някой лайкне повече не вижда поп-ъпа в определено от вас време, ако подмине таймера тоест го изчака (няма да е много хитро) защото веднага на следващата импресия ще му го зареди отново това е добре, ако разбира се потребителя не е искал да прочете определено съдържание и да си е плюл на петите! Има също опция да си настроите след колко време да изкача прозореца тоест след като потребителя влезе на сайта ви колко време да мине докато види прозореца (аз не губя време) атакувам още в първите 1-3 секунди :D
Какви са +совете?
Получавате натурални лайкове, които не носят риск страницата ви да бъде блокирана, защото ползвате правилата на фейсбук и бутона е видим и хората избират сами дали да го харесат или не! Малко е насилствен метод, но за мен остана единствения НЕ натурален!
Какви са -сите? Правите лошо впечатление на посетителите си, псуват ви, голям % напускат сайта ви без да го посетят отново и прочие, но в случая кой добавя фенове? Хора които имат спам сайтове и не ги е*е кво мисли потребителя, така или иначе той се дразни от всичко иска само авантата :)

В случая има и други подобни поп ъп плъгини, но този е най-читавия за мен има и опция за изтриване на кешовете тоест дебуг и работи безгрешно! Ползвам го от поне година и съм най доволен от него.
Лайкжакинга също още има как да се ползва, но в 90% от случаите ако напънете повече от 100 лайка дневно ще хапнете дръвцето и ще ви литнат профили страници и прочие лично аз литнах 2 пъти с над 10 000 000 фена над 100 страници и над 5 профила на които са били те! Моя личен профил също е блокиран КОЕТО БОЛИ ползвам го но само да си пускам статусчета и да лафя с авери нищо друго свързано със страници и оправлението им! С този поп ъп си добавям средно около 20 000 фена месечно (слаб ми е трафика) добавял съм и на ден по толкова преди 3-4 месеца и съм нямал нито веднъж проблем относно правилата на фейсбук или да бъда отново блокиран!

п.с ползването на няколко страници е добър НАГЪЛ метод правил съм едновременно не 1 страница а 10 ;дд обаче болката пак дойде... фейсбук явно засича дублажите и днес феновете да кажем са станали 10 000 утре ги гледаш са с по 1-2к фенове останалите ги хванала липсата .... когато е само една няма никакви грижи и проблеми наливате си реални натурални фенчета колкото трафик имате :)

Дано коментара ми е бил полезен, а относно УМНИЦИТЕ който не разбира по добре да си трае! Не обсъжайте нещо, което не познавате и бъдете благодарни на хора, като този човек които са решили да ви споделя някаква полезна информация БЕЗПЛАТНО !
Поздрави : )))
 
От: Метод как да получите неограничен брой фейсбук харесвания

Темата е вдигната от 2013-та, тогава всеки споделяше повече информация, а тази я бях чел в блекхета доколкото си спомням.
Благодаря все пак за споделянето на твоя опит!
 

Горе