Продава се: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Maji92

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте,
Днес ще ви предложа един метод с помощта на който може да изкарвате пари от афилиейт програмата на Амазон или да увеличите продажбите си от там!

Какво представлява:

Това е един много прост метод за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон. <етода е прост и може да бъде използван от всеки само със следване на всичко описано в него. Потенциалът за възвръщане на инвестицията ви е голям и разпределен във времето.

Какво получавате:

1. Получавате pdf файл който съдържа самият метод и детайлни изпълнения за постигането на желаната цел.

2. Получавате инфогравика визуализираща целият процес, която спомага за по-лесно разбиране на целият план за действие.

3. Получавате колкото са ви нужни консултации за да започнете самият процес и постигнете печалба.

Подаръци към метода
Като подарък към " Know how to " ще получите списък с всички категории в Амазон и още една книжка изненада!


Цена:

Първите 5 получават 50% намаление на 17,49 долара или еквивалента в лева * след това цената ще е 34,98 долара или еквивалента в левове *.
Начини за плащане: PayPal / Ekont или на ръка ( ако желаете ).
Ако не можете да да платите по някой от изброените начини винаги може да се използва Eскроу by Maverick!

Остават 5 промо пакета!

Как става прехвърлянето :
Може да стане по пощата / скайп или друг начин за прехвърляне на данни.
Също така ако искате всичко да е по-спокойно за вас може да стане и през Търгувай с ескроу - Защита от измами by Maverick! ( но ВИЕ поемате таксата )

За пвече информация пратете ЛС или на посоченият в профила ми скайп!

Поздрави и до скоро!


Код:
Ревюта :
[quote="Fozzy, post: 662951"]Благодаря за ревю копието :)

Книжката е добре синтезирана, без излишен пълнеж и глупости. Ясно се разбира за какво става въпрос и системата може да бъде ползвана и от пълен лаик.
Много добре за начинаещи, без технически познания, тъй като действителност могат да се изкарат пари, стига да инвестирате достатъчно време и усилия.[/QUOTE]

[quote="Blinky, post: 663718"]Прегледах метода и наистина изглежда доста добър и лесно изпълним. Вярвам, че има възможност да се правят пари по този начин. Успехи на автора. ;)[/QUOTE]
 
Последно редактирано:
Благодаря за ревю копието :)

Книжката е добре синтезирана, без излишен пълнеж и глупости. Ясно се разбира за какво става въпрос и системата може да бъде ползвана и от пълен лаик.

Много добре за начинаещи, без технически познания, тъй като действителност могат да се изкарат пари, стига да инвестирате достатъчно време и усилия.
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Добре начи, плащам 35$ и ти ми казваш как се правят пари с Амазон. Което си е прекрасно, защото съм 100% сигурен, че ще искараш повече пари, отколкото таксуваш за книгата. ОБАЧЕ!

Интересно ми е колко ще изкараш, дай някоя сума, само не ми овъртай с това зависи. Ами кажи, правиш това-това-това, инвестираш толкова тук-толкова тук и така и правиш горе долу еди колко си.

Колко време отнема също така е много важно, като РОИ е много добро даваш 35$ сигурно ще направиш 100$, но като ретурн он мините? Колко правиш там?

Та аз няма да взимам промо пакета, защото няма да използвам метода, някой друг да го вземе, иначе гледам че съм от първите.
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Ти ли си го правил този метод? Изпитал ли си го? На български език ли е? Или просто си го намерил / закупил от някъде и го препродаваш тук...
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Добре начи, плащам 35$ и ти ми казваш как се правят пари с Амазон. Което си е прекрасно, защото съм 100% сигурен, че ще искараш повече пари, отколкото таксуваш за книгата. ОБАЧЕ!

Интересно ми е колко ще изкараш, дай някоя сума, само не ми овъртай с това зависи. Ами кажи, правиш това-това-това, инвестираш толкова тук-толкова тук и така и правиш горе долу еди колко си.

Колко време отнема също така е много важно, като РОИ е много добро даваш 35$ сигурно ще направиш 100$, но като ретурн он мините? Колко правиш там?

Та аз няма да взимам промо пакета, защото няма да използвам метода, някой друг да го вземе, иначе гледам че съм от първите.

Здравей,
Аз ще изкарам само тези 35$, нищо повече от това.
Правиш всичко описано и печелиш Х процента от всяка продажба която направиш * зависимо от продукта който промотираш , зависи колко % *, това се определя от самият Амазон.

Промото е за първите 5 който закупят метода!

Ти ли си го правил този метод? Изпитал ли си го? На български език ли е? Или просто си го намерил / закупил от някъде и го препродаваш тук...

Идеята за метода не е изцяло моя, това не мога да го отреча!
Да изпитвал съм метода.
Да на български език е всичко, но се препоръчва с него да таргетираш чужденци.
Не го препродавам, притежавам 100% от това което е написано!
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Колко инвестираш, като време и като пари, и колко изкарваш?

Не съм тъп, да не знам, че печелиш Х процента, като сумата зависи от продута. Не овъртай, а говори в факти, колко си инвестирал като сума и време, колко си изкарал? Дай идея на хората, които се чудят дали да ти купят продукта.

Също така, мислиш ли, че ако отида в английския форум на черните шапки, няма да намеря метода безплатно?
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Колко инвестираш, като време и като пари, и колко изкарваш?

Не съм тъп, да не знам, че печелиш Х процента, като сумата зависи от продута. Не овъртай, а говори в факти, колко си инвестирал като сума и време, колко си изкарал? Дай идея на хората, които се чудят дали да ти купят продукта.

Също така, мислиш ли, че ако отида в английския форум на черните шапки, няма да намеря метода безплатно?


Виж това колко инвестираш като време и пари си зависи от теб, защото моят праг на инвестиция може да е различен от твоят по редица фактури:
- Дали искам от това да ми идват по-голямата част от доходите
- Дали искам да го изпробвам за да мога да изкарвам допълнителен доход
- Дали търся идеи за допълване и подпомагане на афилиейт мрежата която вече имам ?
- И още много възможни!

Това колко ти трябва да инвестираш зависи главно от теб и от уменията ти!

Бих казал че ако идеш при черните шапки няма да го намериш, или ще намериш нещо и ще си мислиш че е това което аз продавам но няма да си сигурен дали е то и само ще стоиш тук и ще спамиш / разпитваш !


ПС: Никой няма да ти каже ей така защото си красив, даваш 2 лева тука и след 3 дена ще получиш 2,50 или така казано 1/4 в печалба
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Шарлатанска работа. Дай цифри щом си го пробвал метода.
Колко вложи, колко време ти отне и колко си на печалба?
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Шарлатанска работа. Дай цифри щом си го пробвал метода.
Колко вложи, колко време ти отне и колко си на печалба?

Така,ако дам абсолютно точен отчет колко и къде съм вложил ще стане ясно всичко.
Нека го кажем по този начин
Вложих под 50 долара * защото всичко си направих сам и на ръка *
Отне ми малко повече от месец
И вече съм над вложеното

Мисля, че думата " шарлатанска работа " не е на точното място, може да има причини по който не казвам какво точно се прави.
Не очаквай че някой ще ти покаже цялата картина преди да си показал парите!
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

50 кинта за един месец? По колко време на ден отнема?
Дай малко инфо да се види колко се иска от нас и дали си струва.
Сега е точно шарлатанска работа, дай едни пари и ще ти кажа едно нещо, ама е тайна...
Така,ако дам абсолютно точен отчет колко и къде съм вложил ще стане ясно всичко.
Нека го кажем по този начин
Вложих под 50 долара * защото всичко си направих сам и на ръка *
Отне ми малко повече от месец
И вече съм над вложеното

Мисля, че думата " шарлатанска работа " не е на точното място, може да има причини по който не казвам какво точно се прави.
Не очаквай че някой ще ти покаже цялата картина преди да си показал парите!
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Оле, боже, не мога да повярвам направо какви хора има. Питаш го колко пари е направил с метода, който продава, той увърта, че увърта.

Само аз ли мисля, че е нормално да се каже на хората, какви доходи биха могли да очакват? Никой не те кара да си разкриваш тайните, питат те колко пари си направил, има голяма разлика. Нищо не ти пречи да кажеш, направих 100$ например.
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Просто трябва да кажеш:

Вложих Х лева първоначално, на ден/седмица отделях ХХХ минути само аз (друг не е ангажиран), в края на месеца имах ХХ лв

Не е толкова сложно.
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Да не си губим времето с безсмислици, дай някакви графики или статистики от това което си постигнала за месец както казваш. Скрий си данните от "скрийновете" (от Амазон) или там каквито ще даваш и всичко ще е ОК, така всички ще повярват в метода, че работи. А за повече подробности предполагам на лични можеш да ги посочиш?
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Просто трябва да кажеш:

Вложих Х лева първоначално, на ден/седмица отделях ХХХ минути само аз (друг не е ангажиран), в края на месеца имах ХХ лв

Не е толкова сложно.

Че не е трудно не е, ама и желание трябва да има. :)
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

50 кинта за един месец? По колко време на ден отнема?
Дай малко инфо да се види колко се иска от нас и дали си струва.
Сега е точно шарлатанска работа, дай едни пари и ще ти кажа едно нещо, ама е тайна...

Извини ме пропуснал съм го това, не е нарочно. Аз инвестирах по средно 4-5 часа на ден. Зависи и нисшата която ще си изберете, но това също ви е ясно.



Оле, боже, не мога да повярвам направо какви хора има. Питаш го колко пари е направил с метода, който продава, той увърта, че увърта.

Само аз ли мисля, че е нормално да се каже на хората, какви доходи биха могли да очакват? Никой не те кара да си разкриваш тайните, питат те колко пари си направил, има голяма разлика. Нищо не ти пречи да кажеш, направих 100$ например.

Това колко трябва да очакваш зависи от нисшата която си избереш " Цитирам амазон " До 25$ на продажба "

Аз целенасочено ще скрия колко съм направил * малко е но ми покри разходите, но лично на мен не ми стига ", ако все още желаеш ще покажа какво правят други с този метод.

Просто трябва да кажеш:
Вложих Х лева първоначално, на ден/седмица отделях ХХХ минути само аз (друг не е ангажиран), в края на месеца имах ХХ лв

Не е толкова сложно.

Вложени 50$ * повечето за сайта * на ден средно 4-5 часа , в края 50$ , което беше целта на всичко.

Да не си губим времето с безсмислици, дай някакви графики или статистики от това което си постигнала за месец както казваш. Скрий си данните от "скрийновете" (от Амазон) или там каквито ще даваш и всичко ще е ОК, така всички ще повярват в метода, че работи. А за повече подробности предполагам на лични можеш да ги посочиш?

Моята графика както казах горе, няма да я дам Но чужда мога мога да дам ако ще ви устрой.

Потвърждение, че работи може да видите във 2рият пост на " @Fozzy " който получи безплатно копие и всичките материали който и който го закупи ще получи.

Има още 1 ревю копие което е дадено и очаквам да бъде публикувано мнението по него.


Че не е трудно не е, ама и желание трябва да има. :)

То и желание може да има ама на работа не ми дават да влизам никъде за да не се разсейвам ;)
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

@Maji92 значи казваш, че 30 дни си отделял по 4-5 часа и накрая не си изкарал нищо?
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

и аз не разбрах:

продукта твой ли е или е чужд - казваш че можеш да покажеш графики от други хора, демек някой друг също го ползва. този друг го е закупил от теб ли?

тествал си собствения си продукт 1 месец и си си избил вложените пари, печалбата ти е 0лв, а загубата 4-5 часа на ден. не звучи като добра реклама на "know how" метод.
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

@Maji92 значи казваш, че 30 дни си отделял по 4-5 часа и накрая не си изкарал нищо?

Казвам, че изкарах 0 което бе целта. Желанието ми бе да ги възвърна за месец или по-малко време.

и аз не разбрах:

продукта твой ли е или е чужд - казваш че можеш да покажеш графики от други хора, демек някой друг също го ползва. този друг го е закупил от теб ли?

тествал си собствения си продукт 1 месец и си си избил вложените пари, печалбата ти е 0лв, а загубата 4-5 часа на ден. не звучи като добра реклама на "know how" метод.

Та продукта който продавам е мой, но идеята е взета и преработена. За това мога да покажа и чуждата графика.

Относно теста:

Тествах го на много по-малка скала от колкото се препоръчва в самото " Know how ". Другото и съм таргетирал по-малко продукти от колкото се препоръчва. Реално ако се прави всичко по препоръчимата скала, приходите ще са повече.

Не забравяйте, че става на въпрос за афилиейт програма и утре , на 1вият ден може да изкарате 200$ и после 1 година може да не изкарате и 2$, не защото метода не е правилен, а продукта който вие сте избрали да промотирате !

Очаквам още въпроси тук и на лично :)
 
От: Метод / Know how to за изкарване на пари от афилиеит програмата на Амазон

Казвам, че изкарах 0 което бе целта. Желанието ми бе да ги възвърна за месец или по-малко време.



Та продукта който продавам е мой, но идеята е взета и преработена. За това мога да покажа и чуждата графика.

Относно теста:

Тествах го на много по-малка скала от колкото се препоръчва в самото " Know how ". Другото и съм таргетирал по-малко продукти от колкото се препоръчва. Реално ако се прави всичко по препоръчимата скала, приходите ще са повече.

Не забравяйте, че става на въпрос за афилиейт програма и утре , на 1вият ден може да изкарате 200$ и после 1 година може да не изкарате и 2$, не защото метода не е правилен, а продукта който вие сте избрали да промотирате !

Очаквам още въпроси тук и на лично :)

Общо взето може и да изкараш някой лев а може и да не изкараш, така ли да го разбираме? Метода не описва ли начин, чрез който да се изкарват пари?
 

Горе