Милен Цветков почна...........

zoomaniak

Well-Known Member
- Крият ли Българи пари от данъци в Банки - извън България. Аре фа :) Ляляляяя крие заплатата си.
 
От: Милен Цветков почна...........

Еми аз си държа парите в швецарска банка, шото искам да спа спокоино, ама си плашам лихвите, тъй че сам чист като блатно кокиче,,, кома разбираш
 
От: Милен Цветков почна...........

Вчера взех - не днес 190 лв Пенсия от държавата :) аз от държавата само взимам - нищо не и давам.
 
От: Милен Цветков почна...........

Вчера взех - не днес 190 лв Пенсия от държавата :) аз от държавата само взимам - нищо не и давам.
Как се казва учителката ти в първи клас, как можи такиви равоти,,, недоумавам колко си прос, а вечи си пенсионер,,,
Аве държавата от кво ши живее, ако сички са прости като теве и само зимат, а не дават, аа
Умните ли да плашат ми те ши избягат, шото са умни
 
От: Милен Цветков почна...........

Няма респект от държавата, щото всичко е корумпирано, а и нищо не получаваш от държавата, пак заради корупцията
Но смятам, че ще се оправят нещата и ще настигнем някои западни страни, надявам се
Здравни карти, вързани осигуровки и данъци, избор на пенсионно осигуряване и т,н, само да сме живи
 
От: Милен Цветков почна...........

Ем какво толкова го мислите, в цял свят се крият пари, хората не обичат да плащат данъци.
По-скоро е нормално да си криеш парите отколкото да плащаш данъци.

Разбирам данъците да бяха 10% /това за мен е нормална ставка/ , обаче те са реално над 50% като сложиш всички осигуровки, такси и тн и тн
 

Горе