Милиционер във форума!

Статус
Not open for further replies.
От: От: Милиционер във форума!

Мозъкът ти сам асимилира информацията и я преработва както сметне за добре, за хубаво или лошо обаче не съм влагал нищо в коментарът който си цитирал.
Просто наистина не ми се занимава с пререкания, не си заслужава. Никой не печели от това в интерес на истината.

А до самочувствието ми - вярвай, огромно е.
Но никога, никога не го ползвам за да обиждам някой.

Благодаря че си го забелязал.

Поздрави

Послепис:
Приеми извиненията ми ако съм те обидил по някакъв начин, не е било цел.
Ах тъкмо бях се отчаял, че последно време липсват всезнайковци във форума, пък ти се появи в цялата си лирична красота:). Та по темата, мозъка ми то аз не мога да му направя адекватна оценка, камо ли нартистични меки китки като ВАС. Не ти се занимавало с преракания... ами тогава къде се буташ в преговори с електората, ма? Не че искам да кажа нещо лошо, но начина ти на изказване ми мирише на педал*на помпа на Москвич. Ако е така, беги у маникюрното министерство, че ми стнаа едно такова неудобно....
 
От: Милиционер във форума!

След по малко от месец съм в БГ по работа.

Ще ходя по пиано барове, педикюристи и солариуми...

Стига простотии, казах ти и повтарям - Няма нужда от всичко това.

Слагам те в списъка на хората които искам да видя.
Ще ти пиша лично минимум 10 дни по рано за да не ти бъркам плановете.
 
От: Милиционер във форума!

След по малко от месец съм в БГ по работа.

Ще ходя по пиано барове, педикюристи и солариуми...

Стига простотии, казах ти и повтарям - Няма нужда от всичко това.

Слагам те в списъка на хората които искам да видя.
Ще ти пиша лично минимум 10 дни по рано за да не ти бъркам плановете.
Бате, како, аре да не ме слагаш в никкви списъци, че ще вземе да ми излезне име:lol:
Обикаляш гетата и все некой Васко (плагиат Азис) ще те подкрепи:) Стискаме палци и очакваме снимки:lol:
 
От: Милиционер във форума!

Ти да не се друсаш бе човек ? Прекаляваш във всички отношения.

Пак ти казвам, няма да ти се надъхвам какъв и що съм тук.
В реално време фейс ту фейс ми говори на "Ма" и ме сравнявай с цигани педерасти.

Незнам хейтъри ли си търсиш... какво си търсиш но определено не си улучил човека.

Казах вече че преди да тръгна за БГ ще ти пиша. Ако си толкова голям мъж за колкото се представяш ще получа адрес, дата час и място. Ще дойда сам или да пия бира с теб, партия шах или да ти нацепя тиквата ако и реално си такъв заядлив, самоуверен и "Умник" който говори без да познава.

Казвам ти - Прекали с всичко.
 
От: Милиционер във форума!

Вече да не ми дуднат некои, че съм странял от българите в Лондон...

Или идват сами, за да пият бира, или играят шах, или си цепят тиквите...
 
От: Милиционер във форума!

Ти да не се друсаш бе човек ? Прекаляваш във всички отношения.

Пак ти казвам, няма да ти се надъхвам какъв и що съм тук.
В реално време фейс ту фейс ми говори на "Ма" и ме сравнявай с цигани педерасти.

Незнам хейтъри ли си търсиш... какво си търсиш но определено не си улучил човека.

Казах вече че преди да тръгна за БГ ще ти пиша. Ако си толкова голям мъж за колкото се представяш ще получа адрес, дата час и място. Ще дойда сам или да пия бира с теб, партия шах или да ти нацепя тиквата ако и реално си такъв заядлив, самоуверен и "Умник" който говори без да познава.

Казвам ти - Прекали с всичко.
Леле човек ти си куку честно надиагонал ти прочетох плачевната дублика, но май ще ми станеш любимец, защо...защото си податлив на хейт и си ранима душица*. Я дай малко повече инфо в своя зашита:lol:
 
От: Милиционер във форума!

Окей в моя защита ще ти кажа само 3 думи - Да го Духаш

А и обещавам че ще те намеря :) Скоро!


Значи започваш от нищото с обиди като отговор на културно извинение, съвсем случайно ако съм те засегнал.
Осмеляваш се да сравняваш с неприемливи форми на интернет нападки. ПРОДЪЛЖАВАШ да обиждаш и сравняваш след поредното културно обръщение към Теб.
Отново обиждаш без никаква особена причина...

Значи не ме интересува ни най-малко мнението ти за мен, но отново ти казвам - Прекали, даже три пъти подред.


Детската градина отдавна свърши, училичещо също. Макар че показваш колко прилежен си бил и там...
Днес сме големи и разумни хора, но Ти някак не го осъзнаваш...
 
От: От: Милиционер във форума!

Вече да не ми дуднат некои, че съм странял от българите в Лондон...

Или идват сами, за да пият бира, или играят шах, или си цепят тиквите...

Ти прочете ли какво се случи преди да пишеш ?
Прочети и говори - имаш правото.
Разбирам че ти е познайник въпросният "Господинчо" но не е това начина да му удариш приятелско рамо.
 
От: От: Милиционер във форума!

Благодаря за правото да пиша - много си любезен.

В нашия квартал, например, никога не се ходи сам на бира - събира се компания и тогава. Но ако ти дойде някой сам, то го черпиш с пунш или грог. Шах не се играе през почивните дни и по време на отпуска, тъй като се планират за бридж или вист. А тикви се цепят само на Хелоуин.
 
От: Милиционер във форума!

Добре, не си наясно - разбирам те.

Примерът с бирата - Разпускаш с "приятел"
Примерът с шаха - Показвам на човека намек спрямо аватара му, намек който трябва да му покаже че имам респект от него.
Примерът със строшената тиква трябва сам по себе си да му покаже че не е уцелил човека с който да се Ебава , по простата причина че не ме познава и не знае кой съм ;)

Това че продуктивността на тайфата от вашата махала се свива до плющене на бира и белот... не е никак Мой проблем за да ми ми го показваш пред очите като начин да блеснеш някак...

Ти гаджето ли си му че така рязко и нагло също нападаш, защитавайки го...
НЕ СЕ ПРАВИ ТАКА !!!
 
От: Милиционер във форума!

Окей в моя защита ще ти кажа само 3 думи - Да го Духаш

А и обещавам че ще те намеря :) Скоро!


Значи започваш от нищото с обиди като отговор на културно извинение, съвсем случайно ако съм те засегнал.
Осмеляваш се да сравняваш с неприемливи форми на интернет нападки. ПРОДЪЛЖАВАШ да обиждаш и сравняваш след поредното културно обръщение към Теб.
Отново обиждаш без никаква особена причина...

Значи не ме интересува ни най-малко мнението ти за мен, но отново ти казвам - Прекали, даже три пъти подред.


Детската градина отдавна свърши, училичещо също. Макар че показваш колко прилежен си бил и там...
Днес сме големи и разумни хора, но Ти някак не го осъзнаваш...
Абе, аз се избъзиках с Маникюрното министерство, ма! ти взе че награби темата лично. Я да ти видим ораторските способности в акция!
Гадно е че се повтаряш, но нали си излкючително интелигентна, неустанована полова личност, та защо опонираш на моите *народни постове* или завиждаш? Според мен си едно панелно голямо нищо, което паразитира тук и иска съответното внимание. Тук ще повърна, ако наистина съм прав.
 
От: Милиционер във форума!

И на мен ми беше трудно да разбера съседите, когато се заселих, но после им свикнах на консерватизма. Нито разбираха от намеци, нито се научиха на белот, нито отвикнаха да завършват наравно с Ювентус.

Добре, не си наясно - разбирам те.

Примерът с бирата - Разпускаш с "приятел"
Примерът с шаха - Показвам на човека намек спрямо аватара му, намек който трябва да му покаже че имам респект от него.
Примерът със строшената тиква трябва сам по себе си да му покаже че не е уцелил човека с който да се Ебава , по простата причина че не ме познава и не знае кой съм ;)

Това че продуктивността на тайфата от вашата махала се свива до плющене на бира и белот... не е никак Мой проблем за да ми ми го показваш пред очите като начин да блеснеш някак...

Ти гаджето ли си му че така рязко и нагло също нападаш, защитавайки го...
НЕ СЕ ПРАВИ ТАКА !!!
 
От: Милиционер във форума!

Путка майно, ще съжаляваш за думите си !

Сега просто се скрий в "Панелката" си и хейтвай целият свят... Докато не дойде моментът да се запознаем.

Точно самочувствието което Сам забеляза в мен трябва да ти покаже че е НЕВЪЗМОЖНО да оставя някой алабаш да се ебава с мен.

Сега отиди се оплачи на Администраторският за псувнята която получи !
Защото това е най-малкото което тепърва ще ти се случва - Бъди сигурен за което.

Не улучи човека за съжаление.
 
От: Милиционер във форума!

Това с майните също е нещо, което е объркващо сред българите в Лондон. Понякога човек има усещането, че се намира в Пловдив, а не на Трафалгар скуеър. Дори и Нелсън се цупи.
 
От: Милиционер във форума!

И на мен ми беше трудно да разбера съседите, когато се заселих, но после им свикнах на консерватизма. Нито разбираха от намеци, нито се научиха на белот, нито отвикнаха да завършват наравно с Ювентус.

Човек, в друго време и по друг начин можеше да Ти обърна внимание, но определено нямам какво да си кажа с теб след като ми изскочи от нищото всезнаещ хорските проблеми... Типично по Балкански, точно това от което страня.
"Консерватизма" ми не гледа футбол, белот има с кой да играя и съм се заселил далеч от Бай-Ганьовшината която някак си ме преследва и виртуално.

Приятно прекарване на нещото живот ти желая.
Спести ми великото се мнението за всичко и всеки.

Респект !

(днес ми свърши културата, за което е виновен Ганьо, ох моя грешка. Валдес... )
 
От: Милиционер във форума!

Това с майните също е нещо, което е объркващо сред българите в Лондон. Понякога човек има усещането, че се намира в Пловдив, а не на Трафалгар скуеър. Дори и Нелсън се цупи.

Последното което ще ти кажа за да ТИ НАБИЯ В ГЛАВАТА е че думата "Майна" я употребявам за първи път от около 6 месеца насам (свързана с пу*ка).

Защо ли ми се наложи да я кажа ?

Ако теб някои незнаен нещастник с малко постове из форум ти изскочи от нищото и започне да ти говори като чалга певица на микрофов обиждайки те с неща които съвестта ти не позволява да се съгласиш... в реално време такива неща не се случват, в реално време и ситуация такива като Хубостника падат по врат .

Знаеш ли как се пада по врат ?


И ДА готино ми е не само на Трафалгар, голям кеф ми е в Лондон да си призная. Живота е супер готино нещо, ох извинявай - Моят живот е супер готино нещо !

Още нещо ? Още някой ?
 
От: Милиционер във форума!

Путка майно, ще съжаляваш за думите си !

Сега просто се скрий в "Панелката" си и хейтвай целият свят... Докато не дойде моментът да се запознаем.

Точно самочувствието което Сам забеляза в мен трябва да ти покаже че е НЕВЪЗМОЖНО да оставя някой алабаш да се ебава с мен.

Сега отиди се оплачи на Администраторският за псувнята която получи !
Защото това е най-малкото което тепърва ще ти се случва - Бъди сигурен за което.

Не улучи човека за съжаление.
леле ти ще трябва да си доста неразбран панелно-педалски индивид ,та буйстваш толкова. Честно казано, направо уцелих джакпота с теб:) Ще продължавам да ръчкам, докато не тойде акъла:lol:....или докато не ме банне Блинки:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
От: Милиционер във форума!

Ми лесно е да се обясни, ако позволиш. Всяко нещо, включително и байганьовщината, може да те преследва вечно, ако е вътре в теб
 
От: От: Милиционер във форума!

леле ти ще трябва да си доста неразбран панелно-педалски индивид ,та буйстваш толкова. Честно казано, направо уцелих джакпота с теб:) Ще продължавам да ръчкам, докато не тойде акъла:lol:....или докато не ме банне Блинки:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Нали ти е ясно че нагази в блатото ?

Ще ти напиша едно число, то трябва да ти каже какво те чака:
(ако не успееш да разбереш, ползвай гугъл - Уеб мастър си, знаеш как да "търсиш" информаця.

81
 
Статус
Not open for further replies.

Горе