Мисли и действай като богат!

От: Мисли и действай като богат!

Иронията - terra incognita...
(Не се обръщам персонално към никого - който се разпознае е въпрос на самоличностна оценка.)
 
От: Мисли и действай като богат!

Много ми е интересно, когато някой попадне в тая тема от google, прочете първата страница, в която се говори за бизнес, а после чукне на 15-тата и вече се е обърнало за плетки и с какъв прах перете. Това не говори добре за форума. Хора, да се отписваме ли от тая тема? Не за друго, просто ми е интересна, но ако сте решили да си упражнявате опита от гепиме.ком, да се отписваме. Нямеше да го напиша това и нямам нищо против някой да се заяждат и да се "подпичкосват", но поне да е малко с малко свързано с темата - в последните 4 страници дали има 3-4 мнения.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Много ми е интересно, когато някой попадне в тая тема от google, прочете първата страница, в която се говори за бизнес, а после чукне на 15-тата и вече се е обърнало за плетки и с какъв прах перете. Това не говори добре за форума. Хора да се отписваме ли от тая тема? Не за друго, просто ми е интересна, но ако сте решили да си упражнявате опита от гепиме.ком, да се отписваме. Нямеше да го напиша това и нямам нищо против някой да се заяждат и да се "подпичкосват", но поне да е малко с малко свързано с темата - в последните 4 страници дали има 3-4 мнения.

Тук съм от 5 години и през цялото врем е имало някой който да каже че форума ще загине заради спама.
Обаче реалноста е друга, форума се цепи по шевовете :)
така че притесненията ти са неуместни.

това го казвам за десети път сигурно на подобни запитвания :)
Сигурен съм че ако усетят че има проблем админите ще окастрят излишното.
щом си позволиха да вкарат политика, значи не им пречи спама :)

А и истинските предприемачи искат да поразпуснат малко, стига само работа.
последните 10 години само работя и какво - минаха без да ги усетя, най-хубавите, вече ме върти лумбагото и ишиаса се обажда...
Един дядо така спечелил от тотото на стари години и построил тоалетна, да му пикаят всички на късмета...
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Иронията - terra incognita...
(Не се обръщам персонално към никого - който се разпознае е въпрос на самоличностна оценка.)

На предната страница горе-долу двама не схващат. Но вярно, че все пак иронията по-лесно се схваща на чужд гръб.
 
От: Мисли и действай като богат!

А темата е за точно за това, как ти минават годинките, докато бачкаш нон стоп и чакаш да спечелиш от тотото.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Т
последните 10 години само работя и какво - минаха без да ги усетя, най-хубавите, вече ме върти лумбагото и ишиаса се обажда...

Ако си почнал да си държиш ръцете отзад на кръста, няма да флиртувам с теб. Предупредиха ме, че било лош признак.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Иронията - terra incognita...
(Не се обръщам персонално към никого - който се разпознае е въпрос на самоличностна оценка.)

Това към хората, дето мислят като богати ли е? Много телеграфско написано.
Иронията точка, терра инкогнита точка / · · · - - - · · · / ти ти ти - таат таат таат - ти ти ти /
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Това към хората, дето мислят като богати ли е? Много телеграфско написано.
Иронията точка, терра инкогнита точка / · · · - - - · · · / ти ти ти - таат таат таат - ти ти ти /

Праиш се на умряла лисица ти.
 
От: Мисли и действай като богат!

Еми кЪ мислиш ти, артистична натура съм, пием пеем и мозайки рисуваме

:lol:
:clap:

Мозайките вероятно ги рисувате след като пиете ... но не е лесно признавам. Сега се сещам, че на една приятелка баща й преподаваше в художествената академия точно по това за рисуването и работата с мозайка. Ще го свържа с темата- споко. Никога този човек не е мислел комерсиално, а е ...меко казано невероятен!
И сега се замислих, дали да не се свържа с него и да му направим едно сайтче за поръчки. Чужденците гаранция ще се изтрепят ... В смисъл, че през интернет вече контактите са по-лесни, само трябва да му предложа ;)
 
От: Мисли и действай като богат!

Важното е да си артист по душа, а дали твориш пийнал или трезвен, няма значение
 
От: Мисли и действай като богат!

Леле, Касиопея, даваш съвети за нервите и за тона. Доживях. А доста синусоидално ти скача настроението - нагоре, надолу, нагоре, надолу. И доста странни изблици имаш. Снощи си помислих, че е заради прекомерно количество изпит алкохол в самота пред монитора.

Лили, това мислиш ли че е мнение "по темата"? Можеш ли да се опиташ да го прочетеш, все едно аз съм ти го написала на теб. Да се поставиш на мое място докато го чета.
Това че употребявам алкохол и не го крия, не означава че прекалявам с него, за да ме посъветваш в удобен момент, как да не давам лош пример на детето си.
Знам си мярката и обичам да пия хубави питиета. Това е стимулант за мозъка и с мярка като се употребява не е просто здравословно, а и полезно. Не на всеки му понася и не всеки може да се възползва от ефектите. Това е като при секса. Ако не знаеш какво ти доставя удоволствие по-добре да не го правиш, защото ще е просто неприятно.
А за самота не можеш да ме засегнеш, защото аз съм си го избрала. Преценила съм, че така е по-добре за мен и околните. По-добре отколкото, да вися на врата на някое мъжленце, което да ми хърка и пърди, но си е мое и си го харесвам- брррррр!
 
От: Мисли и действай като богат!

Важното е да си артист по душа, а дали твориш пийнал или трезвен, няма значение

Подкрепям!

Аз уточних заради горните мнения и недоволства. А съвсем трето е, човекът какво е искал да отбележи с безобидното "ирония".
Даже се сетих, че съм писала и с такъв ник, между другото в един конспиративен форум "ирония"- и беше много яко, хората като започваха изреченията си с Ирония аз мисля ... :lol: но не мисля че е това.
 
От: Мисли и действай като богат!

Лили, това мислиш ли че е мнение "по темата"? Можеш ли да се опиташ да го прочетеш, все едно аз съм ти го написала на теб. Да се поставиш на мое място докато го чета.
Това че употребявам алкохол и не го крия, не означава че прекалявам с него, за да ме посъветваш в удобен момент, как да не давам лош пример на детето си.

Ако искаш си пий по 2 литра шльокавица на ден, не си ми в къщата. Обаче понякога изпадаш в нервни кризи, вчера например, които имат май някаква връзка с алкохола. Айде, виртуалните непознати ще те изтърпят, но в реала как се справяш с този проблем?
Също толкова ми е по темата мнението, колкото твоите съвети за евентуалните енгър ишуз на Амуня, който си прави театрото.
 
От: Мисли и действай като богат!

Ооо на я ли ще си говорим вече с Гагариня?
 
От: Мисли и действай като богат!

Ако искаш си пий по 2 литра шльокавица на ден, не си ми в къщата. Обаче понякога изпадаш в нервни кризи, вчера например, които имат май някаква връзка с алкохола. Айде, виртуалните непознати ще те изтърпят, но в реала как се справяш с този проблем?
Също толкова ми е по темата мнението, колкото твоите съвети за евентуалните енгър ишуз на Амуня, който си прави театрото.

Не схващам от какво е недоволството ти? Ако с нещо те дразня и съм ти неприятна (забележи, дори не искам да ме изтърпяваш) ме игнорирай.
Справям се, както обясних като не прекалявам, а употребявам с мярка алкохол позволен ми от доктора.
Твоето мнение не е по темата, защото е лично към мен и някакви привидяли ти се нервни кризи, а моето към Амон е доста свързано с темата тук и хората, които пишат въобще. Така че, пробвай да дадеш подобно на моето полезно мнение без злоба и може и да се прочете като независтливо и некомплексарско.

Не може да ми се отрече търпението и че опитах, да се държа добре с теб, но ти просто не желаеш. За това ще се постарая, колкото зависи от мен да не се засичаме.
 
От: Мисли и действай като богат!

О, не, повярвай ми. Точно за това не се заяждам. Вероятно бих го казала и на някой друг, който показва тези признаци. Разбира се, когато е в нормално състояние, че да ме разбере. Просто те раздрусвам да се осъзнаеш. Снощи нямаше да ме разбереш, затова си замълчах.
 
От: Мисли и действай като богат!

О, не, повярвай ми. Точно за това не се заяждам. Вероятно бих го казала и на някой друг, който показва тези признаци. Разбира се, когато е в нормално състояние, че да ме разбере. Просто те раздрусвам да се осъзнаеш. Снощи нямаше да ме разбереш, затова си замълчах.

Ти си убедена, че аз съм алкохоличка изпадаща в нервни кризи и държиш да го знам, защото си загрижена за мен?
Добре.
Мерси. Не се притеснявай за мен. Обещавам да си пия розовите хапченца и да спортувам за тонус.
Замислих се, аз дали някога на теб бих ти казала нещо подобно? Не. Защото не ме интересуваш всъщност.
Наздраве!
 

Горе