Мисли и действай като богат!

От: Мисли и действай като богат!

Аз нямам нужда да бъда социален :0) Ние богатите, умните и красивите винаги сме си самостоятелни единици.
Защото останалата сган драпа с нокти за да се приближи до нас :)
Ти трябва да си социален, за да не се караш с колегите на работа и да можеш после да се оплакваш на познати от вкуса на задника на шефа ти :)

Амон не започвай! Това е безобидна шега, а ти си груб.

Не знаех, че си и умен, между другото. Хайде нахрани ме и мен. Заслужих си го! 8)
:twisted:
 
От: Мисли и действай като богат!

То и аз няма нужда да съм социален, но съм. Харесва ми да си приказвам с различни хора, дето се вика и от простака може да научиш нещо
 
От: Мисли и действай като богат!

Амон не започвай! Това е безобидна шега, а ти си груб.

Не знаех, че си и умен, между другото. Хайде нахрани ме и мен. Заслужих си го! 8)
:twisted:

Ти пък защо искаш да ядеш мусака с 1:1 сол и кайма? Ела да те черпя едно духовно,...
 
От: Мисли и действай като богат!

Да си поддържаш и обогатяваш речника, да провокираш въображението си, не като решаваш судоко. Това не става само със зяпане в един екран. Щото то не попива като в гъба, а трябва да се разгори огъня иначе ще имаш една картуна пълна с пепел и жалко за материал дал фира.

Днес една лелка, направи едно готино изказване тази сутрин по телевизията, рано рано, докато се гласях за път, ще си позволя да и открадна репликата:)
Разликата между мен и тези които не ме разбират, е около два вагона прочетени книги...
Няма как такива индивиди да ме разберат правилно, при положение че нямат елементарна култура, която се придобива от четене на книги.

Когато е било нужно, съм чел предостатъчно, и се броят на пръсти хората в този форум които се доближават или надминават броя на прочетените от мен книги.
 
От: Мисли и действай като богат!

Стига бе! В епохата на торентите да даваш два лева за книга?!


Една година я чаках да излезе в торент и няма и няма, накрая чак филм направиха, брат пит що зомбита изтрепа, а тя така и не излезе и се наложи да я купя, така и не я прочетох до края.
 
От: Мисли и действай като богат!

Имам чувството че ти и духовно не си богат щом ти се свидят 3 лв за книга.

3 лева не ми се свидят, свидят ми се 24 или за теб няма разлика?
Ти ги имаш левчетата като косми около задника на шеф?
няма значение дали е рус или черен, плюеш и продължаваш...
8)
 
От: Мисли и действай като богат!

Днес една лелка, направи едно готино изказване тази сутрин по телевизията, рано рано, докато се гласях за път, ще си позволя да и открадна репликата:)
Разликата между мен и тези които не ме разбират, е около два вагона прочетени книги...
Няма как такива индивиди да ме разберат правилно, при положение че нямат елементарна култура, която се придобива от четене на книги.

Когато е било нужно, съм чел предостатъчно, и се броят на пръсти хората в този форум които се доближават или надминават броя на прочетените от мен книги.

Добре. Защо тогава ми отговори така, все едно в мен е грешката, да не харесвам вече някакъв мъж? Значи просто се заяждаш. Хубаво. Браво на теб, че си чел, че си учил, че знаеш, че си богат ...е! сега понякога неразбран, но какво пък, нали заспиваш всяка вечер със спокойна съвест иплатени сметки.

Мислех си за снощи и исках нещо да ти напиша и защо не беше прав с поведението си. Знам че не съм никоя да ти правя забележки, още повече пък съм жена, която само трябва да мълчи и да те гледа с влажен поглед, колко си велик, умен и прекрасен така прелестно запазил равновесие на този сърф!!! О Да!

Притеснявам се за теб като човек. Че си избухлив. Това може да ти навреди в реала. Не че трябва да търпиш дразнещи те субекти, но си има начини.
Така утре ще отидеш в някое заведение някой мутър ще те подразни. Ти ще му скочиш на три рома, той ще си извади пистолета и ще те гръмне. Схващаш ли?
Да луда съм. Да много филми съм гледала, но се опитай да разбереш какво ти казвам съвсем загрижено за теб.
Това е.

Извинявам се за отклонението.
Самобанвам се за седмица.
 
От: Мисли и действай като богат!

Нали повече от 2 лв не ти се дават. И ако си учил математика 3 е по голямо от 2

Така е Марто :) прости ми невежеството, но ще дам и три лева, не е чак такъв проблем, ще се лиша от баничка за закуска ако трябва.
 
От: Мисли и действай като богат!

...прелестно запазил равновесие на този сърф...

...Притеснявам се за теб като човек. Че си избухлив...

И аз се притеснявам че съм избухлив и паля лесно и опитвам да взема мерки, но не помага нищо, ако имаш идея как да променя това, ще съм ти длъжник.

Ето, аз Мартин го харесвам и не искам да го обиждам, но нещо отвътре ме кара да го направя...а реално бих се радвал да го почерпя някоя фанта.

А снимката на сърфа всъщност е направена секунда преди да падна, но пази тайна, щом досега никой не е разбрал, значи е видно само за запознати. :)
И нещо спомена за заяждане, не съм се заяждал с теб, просто имам по извратен начин на изразяване и много хора не го разбират и го приемат като обида, а ние просто сме на различна вълна/метла :)
 
От: Мисли и действай като богат!

И аз се притеснявам че съм избухлив и паля лесно и опитвам да взема мерки, но не помага нищо, ако имаш идея как да променя това, ще съм ти длъжник.

Ето, аз Мартин го харесвам и не искам да го обиждам, но нещо отвътре ме кара да го направя...а реално бих се радвал да го почерпя някоя фанта.

А снимката на сърфа всъщност е направена секунда преди да падна, но пази тайна, щом досега никой не е разбрал, значи е видно само за запознати. :)
И нещо спомена за заяждане, не съм се заяждал с теб, просто имам по извратен начин на изразяване и много хора не го разбират и го приемат като обида, а ние просто сме на различна вълна/метла :)

Това мнение ме ... зарадва! Благодаря ти.
Този Амон ми харесва много :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Е що не пишете по темата, кави са тези романтични отклонения. Ако приказваме за снимката на Амон, сегурен съм че е правена на сухо и всичко е фотомонтаж
 
От: Мисли и действай като богат!

Бе като гледам ще си станем приятели май...Днес си като мъжки котарак....

мъррррррррр...
 
От: Мисли и действай като богат!

Е що не пишете по темата, кави са тези романтични отклонения. Ако приказваме за снимката на Амон, сегурен съм че е правена на сухо и всичко е фотомонтаж

не е :) добър съм имам цяла фотосесия на дъската /от 150 - до 90/
 
От: Мисли и действай като богат!

Леле, Касиопея, даваш съвети за нервите и за тона. Доживях. А доста синусоидално ти скача настроението - нагоре, надолу, нагоре, надолу. И доста странни изблици имаш. Снощи си помислих, че е заради прекомерно количество изпит алкохол в самота пред монитора.
 
От: Мисли и действай като богат!

Отивам да дръпна, че ми доскучахте нещо.
 

Горе