Мисли и действай като богат!

От: Мисли и действай като богат!

То след определено ниво нещата вече стават извратени и се променя и мисленето.


Може ли пояснение какво имаш предвид? Може и пример. Защото го приемам, като несъласие. Ако е така кажи с какво конкретно? Данке.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

В България богати хора в истинския смисъл на думата почти няма, но пък има хиляди хора купуващи си символите на богатството
Е как ще няма, най-големият годишен доход деклариран в НАП в тазгодишната данъчна кампания е над 4 млн. лева и то приходи от възнаграждение по договор за управление на търговско дружество, така че има и богати хора, според мен те бяха няколко, но има и хора, които им върви и в България, колкото и невъзможно да им се струва на някои, просто трябва да приемем, че има хора, които се оправят по-добре от нас и това, че това лице получава годишен доход, който аз бих получил след около 315 години, ако продължавам с това ниво на месечни приходи.
 
Последно редактирано:
От: Мисли и действай като богат!

Напълни се форума с турци, селяни, луди и бгмами :)

и кошипраим ся? да запалим поедна...
 
От: Мисли и действай като богат!

Даа сигурно и Доган е платил на държавата данък от милиона за консултанските си услуги за Цанков Камък, обаче пак мирише на блато
 
От: Мисли и действай като богат!

Напълни се форума с турци, селяни, луди и бгмами :)

и кошипраим ся? да запалим поедна...

Само туркиня не съм, но за останалите три се жертвам в името на народа! 8)
 
От: Мисли и действай като богат!

Само туркиня не съм, но за останалите три се жертвам в името на народа! 8)


Аз за първите три ставам...
 
От: Мисли и действай като богат!

Аз за първите три ставам...

Това прозвуча ... кавалерски :lol: Тенкю мен!
 
От: Мисли и действай като богат!

А пък аз май не се вписвам, обаче трябва да има всякакви иначе не е интиресно
 
От: Мисли и действай като богат!

А пък аз май не се вписвам, обаче трябва да има всякакви иначе не е интиресно

Ти ще отмъстиш за нашата саможертва ;)

:twisted:

Стоп на спама! Извинявам се. Батко Амон е виновен. Да ми отговори на въпросите по-горе. Данке агейн.
 
От: Мисли и действай като богат!

А пък аз май не се вписвам, обаче трябва да има всякакви иначе не е интиресно

Абе ще се впишеш ти ама още се пазиш и не се издаваш...:twisted:
Няколко поста по-напред един селянин ме обвиняваше в селяния а ми говори на "ЩОТ ТЪЙ" :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Напълни се форума с турци, селяни, луди и бгмами :)
и кошипраим ся? да запалим поедна...
Найш колко свестни български граждани с турско самосъзнание познавам? По принцип са читави, обратно на мургавите.
 
От: Мисли и действай като богат!

Няма нужда от вписвания. Ние с Амон покриваме всички точки. За вас го правим. За останалите. Да имате светло бъдеще и много успехи.
То с пари всеки може са казали хората ;)
 
От: Мисли и действай като богат!

Тука имам нужда от разяснения, че пак не мажах да разбера
Където и да се вписваш все такси искат и за това аз се въздържам от каквито и да било вписвания.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Найш колко свестни български граждани с турско самосъзнание познавам? По принцип са читави, обратно на мургавите.

Възможно е, нямам контакти с подобни, но това което аз забелязвам е че са с нисък интелект. Липсва им образование, липсва им елементарна култура, липсва им общ и реалистичен поглед върху нещата, но това е нормално за всяко силно религиозно общество, не мога да уважавам на 100% човек който е религиозен, за мен това е признак на глупост и слаба воля.
 
От: Мисли и действай като богат!

Където и да се вписваш все такси искат и за това аз се въздържам от каквито и да било вписвания.

Ааа май ти не си разбрал. Къде ти искат пари да се впишеш като луд или селянин
 
От: Мисли и действай като богат!

Ааа май ти не си разбрал. Къде ти искат пари да се впишеш като луд или селянин

Нека да прецакаме традициите и правните норми :) Аз ще имам да давам по 50 стотинки на всеки който се впише :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Няколко неща искам да спомена към автора на темата,
-хубаво е, че си се амбицирал от положението, в което си бил. По-лесно е било да кажеш , ми нашите са бедни, и аз ще остана беден, като няма кой да ми даде нещо. Аз като теб съм бил в подобна ситуация, и съм се заклел, че ако съм жив и здрав никога повече няма да бъда беден.
- ако само да можеш да осигуриш децата си добре е критерият си слагаш ниска летва - за това стигат около 5 к семеен доход.
- не съм съгласен, че трябва да остраниш всички действия, които не се свързани с правенето на пари- ще стигнеш до бърнаут, говоря от личен опит. Мозъкът има нужда от почивка и трябва да му я даваш с разнообразни занимания
-Ако почнеш да елиминираш хората , които не са ти полезни ще осъзнаеш, че нямаш приятели. Повечето ми приятели, (не са много като бройка) нямат никакви сходни интереси с моите, но не ми пречи да изпия по една бира веднъж в седмицата с тях.
-Не очаквай да бъдеш разбран тук от повечето хора, за повечето мечтата е да нямат шеф, и ги устройва и 1000-1500 лв доход., дори и да бачкат по 12 часа на ден за тях
Радвай се ,че си неразбран, защото ако всичките те разбираха, щеше да ти е много по-трудно да забогатееш. Помни много точната поговорка - For few to be rich, many have to be poor!!!
 
От: Мисли и действай като богат!

"Селянин" ще бъде някакъв нов вид търговско дружество ли и съответно ще подлежи на вписване
 

Горе