Мисли и действай като богат!

От: Мисли и действай като богат!

Ако не ти е писано да си финансово красив, няма да си щастлив, независимо колко пари ще натрупаш.

Виждам, че в темата на места дипломатичният тон е виртуозно заобиколен. което ми дава смелост и аз да разпусна с няколко по-фриволни думички. :lol:

Няма финансово красиви мъже, типовете са други и ще ти ги кажа, като ти позволявам да ме цитираш по всички женски форуми. :D
Всъщност ползвай ги от свое име - подарявам ти авторските права. :roll: Дори се оказваме колеги - и аз пиша книга в момента. :)

Значи мъжете биват:

когато са млади и бедни - курчо сладурчо
когато са стари и богати - чичко паричко

:beer:
 
От: Мисли и действай като богат!

...Трябва да отстраним главния недъг на българина, наречен ЗАВИСТ!

Значи понеже аз съм казал че си израснал в "обрязана среда" викаш админите за етническа обида?

Обаче един ЕТНИЧЕСКИ ТУРЧИН като каже че българите са недъгави, да го приемаме като градивна критика ли ?

нещастник...
 
От: Мисли и действай като богат!

Сега остава и на вечеря да го поканиш, само не знам как ще се разбираш с неговото кроки:)

Няма. Аз съм свенлива и предпочитам понякога нещата да си останат виртуални. Не да съм гадната кучка, която разбива щастливи семейства, пък били и с Крокита :)
Всяка жена солидарно е с предимство и заслужава аз да не съм й конкуренция.
Така че, не съм заплаха за семейното щастие на някого, само се опитвам да го разведря в напрегнатия делник ;)

Не знам как по-безобидно да го обясня, без някой да се заяде ... но съм сигурна, че той ще го оцени.
 
От: Мисли и действай като богат!

Здрасти и от мен. Цитирах Елинор Рузвелт, защото автора на темата беше написал това:''Големите умове обсъждат идеите. Средните умове обсъждат събитията. Малките умове обсъждат хората." Елинор Рузвелт. '' - няма друга причина. Обаче в никакъв случай не бих цитирала Ванга, защото не я уважавам и не мисля, че с нещо е допринесла за доброто на България, може би просто защото не обичам врачки. Благодаря за милите думи !

Нан, скъпа (първо, ти виждаш, че още от самото си влизане аз нямам против теб), но моля те селектирай малко потребителите, на които е нужно да отговаряш. Точно "panman" не заслужава и е Мистър сексист. Както се опитва да те заговори, в следващия момент ще ти обяснява, колко си недостойна да пишеш тук. Не му обръщай внимание.
Отделно Лили се постара и намери компромати за него и самия му стил на хейтване.
Аз много се надявам да открие нещо и за Vmoro, защото искрено се впечатлявам от способностите й на инспектор!

За това прескачай някои мнения и отговаряй на тези, които ти харесват и не те натоварват или губят времето.
Поздрави!
 
От: Мисли и действай като богат!

...която разбива щастливи семейства...

Стига с тези табута.
в кои времена живеем все пак.
Тези тъпи норми са наложени от някакви древни идиоти с къса мисъл и разплути комплекси.
Защо някакви отдавна умрели задници трябва да ви казват как да живеете :)
И съм сигурен че всички вие мърсувате тайно или явно реално или във фантазиите си, а тук ми се правите на света вода :)
Писна ми да обяснявам това на всяка мома /немазна/ в ахато, която ми измрънка че съм бил женен и съм имал деца и тя не правела такива неща с такива мъже...
 
От: Мисли и действай като богат!

Стига с тези табута.
в кои времена живеем все пак.
Тези тъпи норми са наложени от някакви древни идиоти с къса мисъл и разплути комплекси.
Защо някакви отдавна умрели задници трябва да ви казват как да живеете :)
И съм сигурен че всички вие мърсувате тайно или явно реално или във фантазиите си, а тук ми се правите на света вода :)
Писна ми да обяснявам това на всяка мома /немазна/ в ахато, която ми измрънка че съм бил женен и съм имал деца и тя не правела такива неща с такива мъже...

Е, сега, по-добре ли ще се почувстваш, ако ти кажат истината, че заради лумбагото ти искат нещата да си останат на виртуално ниво. Далеч по-изискано е да се наблегне на морала и моногамията.
 
От: Мисли и действай като богат!

Стига с тези табута.
в кои времена живеем все пак.
Тези тъпи норми са наложени от някакви древни идиоти с къса мисъл и разплути комплекси.
Защо някакви отдавна умрели задници трябва да ви казват как да живеете :)
И съм сигурен че всички вие мърсувате тайно или явно реално или във фантазиите си, а тук ми се правите на света вода :)
Писна ми да обяснявам това на всяка мома /немазна/ в ахато, която ми измрънка че съм бил женен и съм имал деца и тя не правела такива неща с такива мъже...

Това не са "табута", а общоприети норми за безобидна комуникация, която не е задължително да прераства в нещо романтично или драматично, още повече дразнещо за околните пишещи ;) ако ме разбираш. И отговорих на забележката на човекът, който очевидно се притесни, че от поздрава ми с един клип (за който ти не каза, дали ти е харесал дори), ти може да си извадиш изводи и да си подготвен и за вечеря. Исках, да те успокоя, да не очакваш напразно. Не от неуважение, нито от скрупули, а защото съм сигурна, че имаш достатъчно като компания и отношения, за да се натоварваш допълнително от някакъв форум.
За унифицирането с всички моми, не си прави труда и нищо не е нужно да обясняваш. Наслаждавай им се както ти е удобно. Сигурна съм , че има начини.
Въпросът е ... не знам, вероятно, коя от всички си спомняш в един момент? Но може и да не отговаряш. А аз сериозно мисля и искам да не пиша тук, за да не провокирам излишни и безполезни ... емоции.
Сърдечни поздрави.
 
От: Мисли и действай като богат!

Е, сега, по-добре ли ще се почувстваш, ако ти кажат истината, че заради лумбагото ти искат нещата да си останат на виртуално ниво...

Да но като завъртя лумбагото три-четри часа не се спирам... въпреки крехката ми възраст.
 
От: Мисли и действай като богат!

Научи тангото от клипа и пак ще си говорим ;) ... за богатите и свенливите :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Научи тангото от клипа и пак ще си говорим ;) ... за богатите и свенливите :)

Този танц не ме влече, искам негри да съ друсат в ритъм и бледи кучки да лигавят чукове...
мисля че бъркаш "лумбагото" с танц :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Въпрос на интерес да те за-влече. Можеш и още... Не ме дразни! :twisted:

Не ме интересува "вярата"(болестите) ти, а как и какво изразяваш с думи - ахххххххххх!
 
От: Мисли и действай като богат!

Нан, скъпа (първо, ти виждаш, че още от самото си влизане аз нямам против теб), но моля те селектирай малко потребителите, на които е нужно да отговаряш. Точно "panman" не заслужава и е Мистър сексист. Както се опитва да те заговори, в следващия момент ще ти обяснява, колко си недостойна да пишеш тук. Не му обръщай внимание.
Отделно Лили се постара и намери компромати за него и самия му стил на хейтване.
Аз много се надявам да открие нещо и за Vmoro, защото искрено се впечатлявам от способностите й на инспектор!

За това прескачай някои мнения и отговаряй на тези, които ти харесват и не те натоварват или губят времето.
Поздрави!

Видях писанията на Лили, но не им отговорих, защото така наречените "компромати" ги дъвкахме в три обемни теми още преди нова година. Имахме дори включване от Китай, а модератора направи нужните проверки и
въпроса го изчистихме. Ти не си била регистрирана, затова за последен път повтарям и за теб и то не, че ми пука за твоето мнение към мен, но съгласи се, че е гнусна манипулация да разказваш на новите потребители
такива лъжи. Нямам нищо общо нито с кръчмаря, нито с ивобос. Някой се беше припознал, но после се извини, защото си разбра грешката. Твоята Лили няма как да е намерила общи неща между мен и писаници от друг потребител, защото такива няма как да съществуват. Нещата са много по-тривиални и аз вчера лесно ги разгадах - двама-трима потребители са пропуснали изчистването на името ми преди нова година и са подхвърлили тази лъжлива информация на Лили и тя уж остроумно я цопна тук. Беше смешно и неподходящо, защото точно в този момент не бях писал нищо против нея, но явно на някой му се е привидяло, а може и тя да се е почувствала засегната, което говори колко е плитка в ума. Нарочно треснах червена репутация (никога не съм го правил), за да видя кой стои зад Гагарин и вече знам. Не съм във форума, за да водя войни или търся врагове, но е хубаво да знам с кои хора може да се върши работа или обсъждат идеи. Сега вече ми е клинично ясно.
Касиопея, ти започна добре, но после те обхвана силно раздвоение на личността? Ясно е, че си самотна и търсиш внимание, но така ли се прави? С глупави интриги? Това е форум за предприемачи - ти каква услуга предлагаш? Виждам, че скачаш от тема в тема и винаги имаш най-правилното мнение. Ок. Не ми пука! Аз имам семейство и пораснали деца и не съм тук да флиртувам, но не съм и сексист. Това на колко ракии ти хрумна? Докажи го и ще ти се извиня! Докажи една дума от всичко, което си написала срещу мен! Нали уж мразеше конфронтацията? Определено ме подразни, защото си имам приятелски лав с момичето и твоята брутална намеса с гнусни лъжи и измислици ......просто ми е неудобно да я квалифицирам, защото не умея да бъда циник. Вероятно си полезна за форума, че правиш съдържание, нищо че е спам, но ако продължаваш да бълваш инсинуации по мой адрес ще говоря с модераторите. Знам, че се оформиха две тайни общества от потребители - едните помпат твоята репутация, а другите на Лили и се забавляват когато се дъвчете. Само не знам дали се сещат какъв Франкенщайн може да се пръкне накрая? :lol:
 
От: Мисли и действай като богат!

Накратко. Мнението ми за теб е изключително и само от твои включвания към мен и мои мнения. Без по някакъв начин аз да съм те провокирала конкретно. Исках да спестя неприятното чувство на Нан, което се получава, от първоначално добронамерен потребител, който впоследствие възползвайки се от вниманието се опитва да (ти) прави неуместни и ненужни забележки (справка: виж си твоите мнения в тази тема и обръщенията към мен и коментарите без основание).
Знам, че това мое мнение вероятно ще предизвика твой отговор, което не е добър пример, как да се въздържаме да отговаряме на несъществени и незасягащи ни неща, но така или иначе, ако оценяш толерантността на админите си вземи бележка и пиши с повече уважение към женските никове. Всички си имаме пропуски и недостатъци, но тук не сме, за да си ги набиваме в канчетата, а да си прекарваме сравнително разведряващо.
Относно отношенията ви конкретно с Лили, може да си ги изясните на лични или в друга тема, но мое скромно наблюдение, че ти започна да се заяждаш с нея. Не я защитавам, защото тя и сама го умее добре. Но просто да знаеш, а и останалите, че жените не са толкова беззащитни и кухи. И когато ги ритнат и те могат да отвръщат, без скрупули, че щетите могат и да са по-сериозни от очакваното!
Поздрави и много творчески успехи!
 
От: Мисли и действай като богат!

Накратко. Мнението ми за теб е изключително и само от твои включвания към мен и мои мнения. Без по някакъв начин аз да съм те провокирала конкретно. Исках да спестя неприятното чувство на Нан, което се получава, от първоначално добронамерен потребител, който впоследствие възползвайки се от вниманието се опитва да (ти) прави неуместни и ненужни забележки (справка: виж си твоите мнения в тази тема и обръщенията към мен и коментарите без основание).
Знам, че това мое мнение вероятно ще предизвика твой отговор, което не е добър пример, как да се въздържаме да отговаряме на несъществени и незасягащи ни неща, но така или иначе, ако оценяш толерантността на админите си вземи бележка и пиши с повече уважение към женските никове. Всички си имаме пропуски и недостатъци, но тук не сме, за да си ги набиваме в канчетата, а да си прекарваме сравнително разведряващо.
Относно отношенията ви конкретно с Лили, може да си ги изясните на лични или в друга тема, но мое скромно наблюдение, че ти започна да се заяждаш с нея. Не я защитавам, защото тя и сама го умее добре. Но просто да знаеш, а и останалите, че жените не са толкова беззащитни и кухи. И когато ги ритнат и те могат да отвръщат, без скрупули, че щетите могат и да са по-сериозни от очакваното!
Поздрави и много творчески успехи!

Щом си имала собствено мнение за мен, значи добре съзнаваш, че е правилно всеки да си създава такова за другите, нали? С какво право тръгваш да даваш акъл с кой и как да общуват? Ти да не си еталон за характер и
изрядно общуване? Да не очакваш всички да имат твоя вкус и стил? Даваш ли си сметка, колко абсурдни неща извърши? Изписа за нула време 600 поста да обясняваш колко си умна, възпитана, толерантна, образована, самото съвършенство по бели гащи, разбираш ли! Дори си първия потребител, който започна да си публикува снимките, белким блеснеш, защото се оказа, че нямаш намерение да въртиш бизнес във форума, нищо че си безкрайно способна. Както и да е. Кога си искрена и помниш ли какво си писала на всеки потребител? Само преди ден ме хвалеше (няма значение за какво ), а сега се оказва, че съм най-лошия. Не ми пука какво си мислиш за мен, но в твоето плюене по мой адрес ме подразниха две неща - първо позоваването на непроверени интриги и направо лъжи, за което би трябвало най-малкото да се извиниш, ако покриваш правилата за цивилизовано общуване. Какви глупости говоря? Как може човек, който ползва измислени компромати като аргументи и стил на оборване и квалифициране на опонента изобщо да се нарече цивилизован. Сори, но това си е простащина на квадрат. Евтини селски номерца от старите вечеринки. И второ - намесваш се в чужд разговор и даваш акъл на моя събеседник как да ме прецени и най-добре да ме избягва? И после се чудиш, че ти отговарям? Ами ти откакто спря да пишеш изписа 300 поста! Не съм забелязал да съм писал нещо различно към женските никове. Опитваш се да се измъкнеш, защото видя, че нагази лука, но доста глупаво и с несъстоятелно обвинение. Вече ми дължиш поне три извинения. С Лили вие се гоните по темите и си ги мерите? Аз съм я критикувал няколко пъти, но за конкретни неща и аргументирано и тя не ми е оставала длъжна. Напоследък обаче изобщо не съм я засичал и така наречения компромат тя го пусна срещу мое мнение, където на практика подкрепях друг потребител, който се беше изказал срещу теб. Гагарин защо се хвърли да те защитава не е моя работа да знам. Сега чета какви смехории си ми писала и се чудя какво да мисля? Ти ме обиждаш и се месиш в отношенията ми с други хора и после да не съм отговарял, защото не ме касаело? Това при теб е диагноза! Точно ти, която винаги си в основата на дълги кавги и такива теми завършват с твоите обяснения. Колко потребители ти обясниха, че си сбъркала форума? Дори специална тема имаше в твоя чест. Ееее, диагноза, много тежка, но не съм специалист в тази област. Още като си сложи снимка на краката ми прещрака, че нещо не е наред при теб. Ще предложа да се гласува дали имаш място във форума. Така е най-справедливо.

Ако такива като теб ще раздават правосъдие и морал в Предприемач, то аз явно съм сбъркал форума и ще се махна сам!
 
От: Мисли и действай като богат!

Нан, скъпа (първо, ти виждаш, че още от самото си влизане аз нямам против теб), но моля те селектирай малко потребителите, на които е нужно да отговаряш. Точно "panman" не заслужава и е Мистър сексист. Както се опитва да те заговори, в следващия момент ще ти обяснява, колко си недостойна да пишеш тук. Не му обръщай внимание.
Отделно Лили се постара и намери компромати за него и самия му стил на хейтване.
Аз много се надявам да открие нещо и за Vmoro, защото искрено се впечатлявам от способностите й на инспектор!

За това прескачай някои мнения и отговаряй на тези, които ти харесват и не те натоварват или губят времето.
Поздрави!

Абе Вие, като некви форумни инспектори ли се явявате? От един месец сте тук и вече вкарвате ред във форума. Кого ще проучвате и чиф ще го търсите? Мисля, че админите трябва сериозно да погледнат на нещата и да решат, дали да заложат на старите и верни форумци или на новите, които не могат да предложат нищо друго освен свободно време и спам. В случая съм съгласен с мнението на penman за гласуването, иначе и аз съм готов да напусна форума.
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Не знам против какво си, но звучиш точно, като жена с мноого кофти ПМС ! По-голям лаладжия от теб в последните две страници няма и злобата, която леееш на талази е всичко, което казваш, а тва си е спам от всякъде ! Ако искаш да джавкаш злобно иди в бг-мама, щом там това правят ! Ако искаш да спориш по същество - заповядай, като се научиш да се владееш ! И последно: никак не е мъжкарско да си толкова истеричен, това е присъщо на гейовете и мъжете с малки пениси... Хайде със здраве, лелиното !

Благодаря ти,че ме покани, лельо, във форум, в който съм бил още, когато генерала ти го е набил за сефте :lol:
Иначе ми хареса как разбра,че съм истеричен, след като бях отпуснат и спокоен, като тибетски монах, явно освен търговец на миши кожи си била и психоаналитик. Сигурен съм обаче, че с лекота можеш да направиш всеки мъж гей и всеки пенис малък...
Кажи ми сега честно - пенсионерка ли си или си на социални помощи? Нито едното от двете не е лошо. Въпроса ми е не с цел да се заяждам, съвсем сериозно. Няма връзка с темата, но искам аз да си отговоря на един въпрос за себе си. Ако ми отговориш честно обещавам да сменя подхода към теб и да се опитам да завържем истинска дискусия.
 
От: Мисли и действай като богат!

Добре напредвате, скоро може да стигнете и 45 страници тема.

@penman Не мога да те разбера, как съдиш за човек (че е плиткоумен), според теб, ти ако пишеш статии, а аз програмирам на 5 езика, работя на фотошопи и още сумати и други неща, дали съм плиткоумен, и дали не мога да преценя кой колко струва? Ще ти кажа, че Лили, е на светлинни години от теб, а драскачи винаги се намират, и при повторна обида, лепя червения картон веднага, щото съм си плиткоумен!!!
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Благодаря ти,че ме покани, лельо, във форум, в който съм бил още, когато генерала ти го е набил за сефте :lol:
Иначе ми хареса как разбра,че съм истеричен, след като бях отпуснат и спокоен, като тибетски монах, явно освен търговец на миши кожи си била и психоаналитик. Сигурен съм обаче, че с лекота можеш да направиш всеки мъж гей и всеки пенис малък...
Кажи ми сега честно - пенсионерка ли си или си на социални помощи? Нито едното от двете не е лошо. Въпроса ми е не с цел да се заяждам, съвсем сериозно. Няма връзка с темата, но искам аз да си отговоря на един въпрос за себе си. Ако ми отговориш честно обещавам да сменя подхода към теб и да се опитам да завържем истинска дискусия.
Ето за това говорим ! Не знам колко си бил отпуснат (зависи на какви хапчета си), но това, дето си го повърнал тук, вони ужасно ! Пак не спориш по същество, а се занимаваш с моята скромна персона. Хайде, кажи сега с какво твоя пост е точно по темата и не е спам ? И щом съм толкова нищожна, защо влагаш време и енергия да се занимаваш с мен? Няма да разговарям повече с теб, защото си ми крайно неприятен, но въпреки всичко ще ти дам поредния полезен съвет: Много е немъжествено и отблъскващо да си толкова злобен и дребнав. Как можеш да се излагаш така, само защото не съм сметнала за ''полезно'' тъпото (и пълно с противоречия) интервю ? Спирам да общувам с теб, защото знам, че ако се бориш със свиня и двамата ще се окаляте, но само на свинята ще и хареса.
Относно penman: Нямах намерение да спирам да общувам с него, въпреки че едно предупреждение си е винаги добре дошло. Докато ми е приятно да си бърборя с него - ще го правя. Предполагам, че всеки от нас има заложени кофти черти в характера и определени хора (и събития) умеят да ги отключват. Ако и аз отключа сексизма му, ще се почувствам лично отговорна, защото виждам, че е добронамерен в момента и по принцип, за разлика от истеричното човече. Не знам от къде идва агресията в сайта ? Ще го отдам на напрежението в работата, защото категорично отказвам да повярвам, че хората са толкова злобни по природа ! Добро утро и прекрасен ден на всички !
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Виждам, че в темата на места дипломатичният тон е виртуозно заобиколен. което ми дава смелост и аз да разпусна с няколко по-фриволни думички. :lol:

Няма финансово красиви мъже, типовете са други и ще ти ги кажа, като ти позволявам да ме цитираш по всички женски форуми. :D
Всъщност ползвай ги от свое име - подарявам ти авторските права. :roll: Дори се оказваме колеги - и аз пиша книга в момента. :)

Значи мъжете биват:

когато са млади и бедни - курчо сладурчо
когато са стари и богати - чичко паричко

:beer:
Аз нямах предвид конкретен пол - говорех и за двата. Жените също могат да бъдат финансово красиви, но пък това ги прави не особено привлекателни за болшинството мъже, защото парите носят власт, а една властна жена плаши ... освен ако не си я наел специално да го играе ''строга господарка'' ! Мисълта ми беше, че ако не ти е писано да си богат, няма да бъдеш щастлив, дори и да натрупаш пари. Иначе съм крайно разочарована, че типовете мъже са само два ! Е тва е, някой да ти разбие илюзиите рано сутрин ! :))
Amoun, снимки на кое ? Ако искаш илюстрация на лицемерието на злобното човече, виж всичките му постове, в които обвинява жените в спам, докато мята с голямата лопата тонове лични нападки, без да казва нищо смислено и градивно.
 

Горе