Мисли и действай като богат!

От: Мисли и действай като богат!

Уважаеми дами, предлагам ви да "затваряме сергията" 8)

Дискусията доста се отдалечи от темата и заглавието на темата. Знам, че има започнали, виновни и просто грубияни, но нека покажем, че спазваме разумните граници и да спрем когато се налага.

Приятен и успешен ден.

А това не го очаквах!

...
Защо, като си толкова принципен не вземеш да направиш забележка на Амун, например ? Защото всички сте напълнили гащите от страх и ще се изтрепете да му правите свирки, докато той ви набива канчетата, затова !
..!

Така написано звучи ... странно, жена да си го е помислила, хъм!
 
От: Мисли и действай като богат!

Амунеееееееее, чекам те , че напълних памперсо :lol: Даже само ка се сетя за теби, и топката отзаде става голема :lol:

Как може да говорите така, страх, от който и да е в форума няма, тук сме хора с различно мислене и виждания, едни са по-ексцентрични (по-големи хейтъри) други просто си спорят с тях, страх няма как да има от който и да е потребител в форума, не сме се събрали да се плашим нала. :) А, мен лично, дамите не ми пречат, и без-това от много кодене се опростява, и е нужно да се разсейва човек, пък и както и в други теми съм казвал ми писна да гледам постоянно търговия на фб. страници, и фенове. ;)
 
От: Мисли и действай като богат!

А, мен лично, дамите не ми пречат, и без-това от много кодене се опростява, и е нужно да се разсейва човек, пък и както и в други теми съм казвал ми писна да гледам постоянно търговия на фб. страници, и фенове. ;)
Бях се зарекла, ама ме дърпаш за езика и не моа са запра:
Много мило, че не ти пречим, но защо в такъв случай не сподели това умиляващо (дамите) откровение с кочовете, дето ореваха света, че сме дошли от някъде (аз не съм!) и правим неща, които (виждаш ли) те не правят ... ама НИКОГА!??? Щеше да бъде в пъти по-умиляващо ако го беше казал на оня истерик (забравих му ник-а) или поне на последния радетел за ''живот - чист от женско присъствие'', че даже и кавалерско...рицарско направо ! И ние щяхме да паднем бездиханни в краката ти ! Обаче не, ти се втурна в темата чак, когато изразихме мнение за ... бай Цено и придворните му дами (от двата пола), за да ни убедиш, че това не е така и между другото да споделиш, че не ти пречим. Не се заяждам с теб и не те критикувам, само искам да кажа на мъжете в тоя сайт, че няма нищо срамно в това да защитиш жена и да споделиш, че женското присъствие не ти пречи. Ти, макар и с половин уста го направи, за което те поздравявам ! Сега остава да станеш първия мъж в историята на сайта, който с ръка на сърцето признава, че мъжете също спамят и то яко ! Всички го правим в теми, които го позволяват - нека не критикуваме само едната група за това.
Каси, не разбрах с какво точно те удивих така ? Ако искаш поясни !
 
От: Мисли и действай като богат!

Е, аз съм го постнал за всички милейди, а и за мен няма значение дали сте дошли от бгмами, или бгтатковци, всички сме равни. И аз греша и то ежедневно, и всеки греши (дано не ми кажете, че съм само аз), но просто трябва да сме си хора. За всеки има място под слънцето, и това трябва да го разберем всички.
Пък, амуна, като не те кефи не му чети мненията, той си е такъв, просто , човек, ако не му е свикнал се дразни, обаче виж, хейта наистина се покачва в форума, и това е факт, не знам дали защото новите потребители, се опитват да подражават на старите когато се изцепват с някоя друга глупост, или просто в България вече е на мода да си хейтър. Това, само времето ще го покаже, иначе ще се радвам дамите да си останат в форума все-пак е предприемач, не менмач, а и сте по-забавни от колкото да слушам бърни как постоянно ми пее ГРОБ, ГРОБ :D
Бях се зарекла, ама ме дърпаш за езика и не моа са запра:
Много мило, че не ти пречим, но защо в такъв случай не сподели това умиляващо (дамите) откровение с кочовете, дето ореваха света, че сме дошли от някъде (аз не съм!) и правим неща, които (виждаш ли) те не правят ... ама НИКОГА!??? Щеше да бъде в пъти по-умиляващо ако го беше казал на оня истерик (забравих му ник-а) или поне на последния радетел за ''живот - чист от женско присъствие'', че даже и кавалерско...рицарско направо ! И ние щяхме да паднем бездиханни в краката ти ! Обаче не, ти се втурна в темата чак, когато изразихме мнение за ... бай Цено и придворните му дами (от двата пола), за да ни убедиш, че това не е така и между другото да споделиш, че не ти пречим. Не се заяждам с теб и не те критикувам, само искам да кажа на мъжете в тоя сайт, че няма нищо срамно в това да защитиш жена и да споделиш, че женското присъствие не ти пречи. Ти, макар и с половин уста го направи, за което те поздравявам ! Сега остава да станеш първия мъж в историята на сайта, който с ръка на сърцето признава, че мъжете също спамят и то яко ! Всички го правим в теми, които го позволяват - нека не критикуваме само едната група за това.
Каси, не разбрах с какво точно те удивих така ? Ако искаш поясни !
 
Последно редактирано:
От: Мисли и действай като богат!

Нан, удиви ме как може да се "зацикли" без особен смисъл в нещо, което не е толкова неразбираемо за общество от мъже
(не ги наричай "кочове"- обидно е! Ако не искаш да те обиждат и ти не обиждай... не ми казвай кой първи е започнал, просто не го прави, моля!)

По-напред, а и по-преди самата аз бях обвинявана еднолично и многократно в спам и безсмислие на коментарите. Но се съобразих с всеобщото настроение и както се вижда бях готова, да не пиша известно време. Още по-преди пак. Тогава наистина ми стана приятно, когато един от админите, въпреки, че той би трябвало да има повече основания, да му е по-лесно без моите мнения, ме успокои и помоли, да продължа да пиша и че винаги ще има недоволни. Един човек! разбираш ли? Но имаше смисъл да ме убеди и да ми е достатъчно, че това че пиша тук не е напразно и не е безполезно. Всички останали моменталически отидоха в графа "незаслужаващи внимание".
Така за себе си аз вече знам, че няма някой, който да ми кажа дали мога или не, да пиша тук по темите (освен админите разбира се!) и докато аз не реша да спра (и админите естествено) мога да си пиша по всяко време, от всяко място, пияна-трезва, недоспала-влюбена, нещастна-щастлива- винаги!
Това съм аз и така се чувствам добре. Като пиша. И любимия ми израз: който не ме харесва го ..., който ме харесва (цели) ДВА пъти!

Вие с Лили влизате в някакви лични взаимоотношения, които се израждат в сексистки, не само по вина на другите и после се сърдим защо така?!
Нали си говорим да разберем другата страна, а не просто да си опонираме за спорта и да сме на нож и засегната чест винаги.

За това и ви призовах да се приключи цирка.

За обидите, по-горе може да видиш, едното мнение на Вморото е редактирано от админа, след като го репортвах. Вършат си работата хората. Точни са. Заболяха ги пръстите да пишат за това репортване. Ако имаш или получаваш обиди и на лични, репортвай конкретното лично и ще се погрижат и така.
Накрая Амон го намеси в такъв филм, че слабо казано напълно го разбирам, как ще се изцъкли като прочете ... и "кой дали познавам?"- свирки" пълнене на гащи ... моля те.
Нали си философ. Давай го над нещата, но не над хората.

Стига толкова. Поздрави!
 
От: Мисли и действай като богат!

Тогава наистина ми стана приятно, когато един от админите, въпреки че той би трябвало да има повече основания, да му е по-лесно без моите мнения, ме успокои и помоли, да продължа да пиша и че винаги ще има недоволни. Един човек! разбираш ли? Но имаше смисъл да ме убеди и да ми е достатъчно, че това че пиша тук не е напразно и не е безполезно.

Coolice винаги влиза в ролята на миротворец. Голям хитрец е той :rolleyes:. Сигурно и сега би казал, че 9-те мениджмънта му вършат идеална работа във взаимоотношенията с потребителите.
 
От: Мисли и действай като богат!

Браво г-н Тролски - точно, ясно и по същество ! Всъщност НЕ - това беше сарказъм. Не че очаквах отговор на конкретно поставените въпроси, но и толкова немощен и жалък опит за отговор не вярвах да дадете ! Не е необходимо да се търси сексизъм в сайта - той толкова се набива на очи, че трябва да си мъж, за да се правиш, че го няма ! И последни въпроси (въпреки че не очаквам смислени отговори): Кои точно колеги се дразнят ? Тези, които най-много спамят, нали ? И защо вашата неуместна забележка да не е спам ? Темата е ''мисли и действай, като богат'' - с какво Вие допринасяте за развитието на конкретната тема? И защо в тази тема да не могат да се водят разговори от общ характер, след като мъжете го правят дори и в темите с конкретна насоченост ??? И защо да нямат право на това само жените, щом твърдите, че сексизъм - няма ? Пожелавам Ви приятен ден и когато в бъдеще решите да критикувате, се старайте да бъдете поне малко обективен, за да Ви приемат насериозно !

Уважаема госпожице/госпожо nandibandi. Поднасям Ви искрените си извинения, че не съм отговорил на въпросите, които не дори не можах да осъзная, че са въпроси.

Това че явно Вие самата не се чувствате добре в кожата си и смятате, че всяко нещо цели да ви засегне на сексистка основа говори само за липса на самочувствие. Ако се уважавате сама себе си надали писанията на разни "кочове" биха Ви направили впечатление. Когато моето гадже ми каже "ти си тъп безчувствен мъж" това не ме обижда и не ми дава повода да започвам войната на половете. Не знам дали споменаването на Фройд и Юнг ще се възприеме като поредната проява на сексизъм в сайта :D

И понеже забелязвам, че обичате възклицателните и въпросителните знаци в големи количества, ще ви помоля най-учтиво в следващия си изблик да ги групирате с изреченията, от които са част. Не за друго ама за моя примитивен линеен мозък това, което пишете без абзаци е крайно нечитабелно. Може би заради прекомерната употреба на препинателни знаци не съм осъзнал, че ми задавате въпроси, а не просто бълвате wall of text за гадните "кочове", които Ви тормозят.
 
Последно редактирано:
От: Мисли и действай като богат!

Що бе, аз съм си коч, на 14 Април съм си роден, няма какво друго да съм освен, коч, но пък се гордея с зодията си!
Нан, удиви ме как може да се "зацикли" без особен смисъл в нещо, което не е толкова неразбираемо за общество от мъже
(не ги наричай "кочове"- обидно е! Ако не искаш да те обиждат и ти не обиждай... не ми казвай кой първи е започнал, просто не го прави, моля!)

По-напред, а и по-преди самата аз бях обвинявана еднолично и многократно в спам и безсмислие на коментарите. Но се съобразих с всеобщото настроение и както се вижда бях готова, да не пиша известно време. Още по-преди пак. Тогава наистина ми стана приятно, когато един от админите, въпреки, че той би трябвало да има повече основания, да му е по-лесно без моите мнения, ме успокои и помоли, да продължа да пиша и че винаги ще има недоволни. Един човек! разбираш ли? Но имаше смисъл да ме убеди и да ми е достатъчно, че това че пиша тук не е напразно и не е безполезно. Всички останали моменталически отидоха в графа "незаслужаващи внимание".
Така за себе си аз вече знам, че няма някой, който да ми кажа дали мога или не, да пиша тук по темите (освен админите разбира се!) и докато аз не реша да спра (и админите естествено) мога да си пиша по всяко време, от всяко място, пияна-трезва, недоспала-влюбена, нещастна-щастлива- винаги!
Това съм аз и така се чувствам добре. Като пиша. И любимия ми израз: който не ме харесва го ..., който ме харесва (цели) ДВА пъти!

Вие с Лили влизате в някакви лични взаимоотношения, които се израждат в сексистки, не само по вина на другите и после се сърдим защо така?!
Нали си говорим да разберем другата страна, а не просто да си опонираме за спорта и да сме на нож и засегната чест винаги.

За това и ви призовах да се приключи цирка.

За обидите, по-горе може да видиш, едното мнение на Вморото е редактирано от админа, след като го репортвах. Вършат си работата хората. Точни са. Заболяха ги пръстите да пишат за това репортване. Ако имаш или получаваш обиди и на лични, репортвай конкретното лично и ще се погрижат и така.
Накрая Амон го намеси в такъв филм, че слабо казано напълно го разбирам, как ще се изцъкли като прочете ... и "кой дали познавам?"- свирки" пълнене на гащи ... моля те.
Нали си философ. Давай го над нещата, но не над хората.

Стига толкова. Поздрави!
 
От: От: Мисли и действай като богат!

Coolice винаги влиза в ролята на миротворец. Голям хитрец е той :rolleyes:. Сигурно и сега би казал, че 9-те мениджмънта му вършат идеална работа във взаимоотношенията с потребителите.

Coolice е Мастър в самия Fight :twisted:
В случая ставаше въпрос за Blinky, не исках да го засрамвам или определени мои недоброжелатели, да го налазят с негативни реакции, за това не уточних.
Но той е просто добър човек, и не трябва да се срамува от това, защото аз съм му признателна и благодарна от сърце :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Ей, женурята, стига сте обсъждали админите ушите им се запалиха вече. И двамата са много готини и добри хора :)

А, кула предполагам сикли пак по някои, сървърни настройки, а блинки пак мисли някакви seo стратегии. :)

Аз днес казах стига, и сега лафче дето се вика. :)
 
От: Мисли и действай като богат!

Що бе, аз съм си коч, на 14 Април съм си роден, няма какво друго да съм освен, коч, но пък се гордея с зодията си!

Знаеш ли как всъщност се изписва наименованието на зодията ти? Aries

Митологията е вплела Овена в трагичен разказ. Някога в Беотия, в гр. Орхомен, на брега на Кападонското езеро, царували Атамант, син на бога на вятъра Еол, и неговата съпруга Нефела, богиня на облаците. Те имали две деца — син Фрикс и дъщеря Хела. Умни, красиви и мили били те, но скоро ги сполетяло голямо нещастие. Баща им изгонил рождената им майка и се оженил за магьосницата Ино, дъщеря на Кадъм — основателя и първия цар на Тива. Тя родила двама синове Леарх и Меликерт.

Като всяка мащеха Ино денонощно мислела как да осигури по-добро бъдеще на собствените си деца, как да наследят само те цялото царство, когато умре Атамант, а не Фрикс и Хела, които, като по-големи, са законните наследници на царството.

— Ако Леарх и Меликерт не наследят царството на баща си, те ще бъдат най-нещастните деца в света! Каква майка съм аз, рекла си Ино, ако не мога да осигуря щастие на децата си!

С всеки изминат ден омразата на Ино към Фрикс и Хела ставала есе по-силна. Тя твърдо решила да ги погуби, но така, че злодеянието й да остане незабелязано. Никой не трябвало дори и да помисля, че тя е виновна за смъртта на двете невинни деца.

Ден и нощ Ино обмисляла различни планове за осъществяване на своята пъклена цел. Най-после решила как да постъпи.

Един есенен ден Ино извикала тайно при себе си всички жени от Орхомен и ги убедила да вземат житото, което мъжете им са отделили за посев, и да го изсушат в горещи фурни. Тя ги излъгала, че ако направят това, плодородието на нивите км ще бъде невиждано и нечувано. Ино знаела, че изпеченото жито няма да поникне и нищо няма да се роди.

Наивните орхоменки послушали Ино и така изсушили житото за посев, че просто го опекли. Мъжете им, без да подозират нищо, засели опеченото жито и… на следващата година на прочутите със своето плодородие ниви на Орхомен не поникнало нищо. Ветровете и горещините ги превърнали в напукани пустини. Настъпил повсеместен глад по хора и добитък.

Атамант решил да изпрати пратеници в Делфи, които да попитат Пития, пророчицата на бог Аполон, коя е причината за неплодородието на нивите и за настъпилото бедствие. Но преди да тръгнат за Делфи, Ино извикала при себе си пратениците и като им дала много пари и ги обляла с ласки, ги надумала, когато се върнат от Делфи, да предадат на Атамант, че уж Пития била казала: „Нивите отново ще станат плодородни, ако Атамант принесе в жертва на боговете децата си Фрикс и Хела!“

Когато пратениците се върнали от Делфи и предали „отговора“ на Пития, Атамант потънал в дълбока скръб и сълзите не преставали да се леят от очите му. Ала можел ли той да не изпълни волята на боговете, за да избави страната си от сполетялото я бедствие? Той наредил да принесат в жертва на боговете децата му Фрикс и Хела. Ино ликувала от радост. Нейният зловещ план успял!

Повели Фрикс и Хела, които нищо не подозирали, към жертвеника, който се намирал извън Орхомен, в една чудно хубава гора. Там вече всичко било готово. Жреците пеели химни за прослава на боговете, а главният жрец държал остър нож, с който трябвало да извърши жертвоприношението…

Когато Фрикс и Хела вървели през гората, те радостно тичали пред водача си, спирали се да откъснат някое хубаво цвете, което срамежливо се подавало из зелената трева. И ето иззад огромен дъб ненадейно пред тях се появил един овен, на който руното блестяло като злато. Този златорунен овен изпратила богиня Нефела — майката на Фрикс и Хела, за да ги спаси.

Овенът кротко се приближил до децата и с нежните си очи така мило ги гледал, сякаш искал да им заговори. Децата започнали да го милват и той коленичил пред тях. Фрикс го яхнал, хванал се за рогата му и извикал на сестра си Хела: „Хела, качи се и ти на овена! Виж колко е кротък!“ Яхнала и Хела овена и с двете си ръце обхванала брата си през кръста. Овенът бавно се изправил, стъпил на краката си и тръгнал по пътеката. Когато водачът на децата се приближил, овенът бързо хукнал и започнал да се издига все по-високо и по-високо във въздуха. Водачът не можел да види и да разбере накъде овенът отнася Фрикс и Хела, понеже се спуснал огромен, черен облак…

Все по-бързо и по-високо летял овенът. Пред погледа на децата Земята ставала все по-малка. Горите те виждали като малки зелени петна, а реките — като някакви блестящи ленти, които се виели из полята и горите. Пред погледа им се показало и морето като голяма синя ивица. Хела се уплашила. Завило й се свят и тя отпуснала ръцете си… Фрикс, като се държал с лявата си ръка за рога на овена, се опитал да я задържи с дясната си ръка… но станало късно… Хела паднала в морето и се удавила. Оттогава то се нарича Хелино море или Хелеспонт[1].

Овенът понесъл Фрикс на север и дълго летял, докато стигнал река Фазис[2] в далечната и приказна Колхида, където царувал Еет — син на Хелиос.

Еет с радост посрещнал Фрикс. Златния овен, който го спасил, той принесъл в жертва на гръмовержеца Зевс, покровител на пътешествениците. Златното руно на овена Еет окачил на най-високия дъб в свещената гора на бога на войната Арес (Марс). Еет поставил чудовищен дракон, който никога не заспивал и непрекъснато бълвал огън и пламъци, да пази Златното руно. Никой не смеел да се приближи до дъба, за да вземе златното руно.

Еет с бащински грижи отгледал и възпитал Фрикс, а когато пораснал, го оженил за дъщеря си Халкиопа.

Загдето овенът спасил живота на Фрикс, боговете го превърнали в съзвездие и го оставили на небето.

Носи си го с чест, не се примирявай с опростачване или снизходително определение ;)

Има си епитети, които в контекста на изречението имат различна конотация с (характера на) подлога.
 
От: Мисли и действай като богат!

Аз мисля, че и вие малко драматизирате превръщайки коментарите ми в драма, ама здраве. Приемам го, като градивна критика от вас и си взимам бележка. Държа да уточня, че не влагам лоши чувства в израза ''коч-компания'' и в думата ''коч'', а ги използвам само защото мъжете се изразяват така за мъжите си компании и за мъж-тип ''не-кавалер''. Благодаря за зеленинките и моля да ми обясните - аз мога ли да давам такива и ако ''да'' по какъв начин ? А пък на г-н Тролски забележката хич не я разбрах ! Разбрах само, че не може да открие ''въпроса'' в едно изречение, дори, когато му се казва ''питам те''... Вижда въпросителна, но я приема за украсителна... жив и здрав ! - това е пожелание, затова слагам удивителна
 
Последно редактирано:
От: Мисли и действай като богат!

Това голям ферман, не ми се четеше всичко, не знаех, че толкова много има за зодията ми, но аз мога да изпиша още повече, обаче не ме бива в това. :)

Иначе, знаеш ли как овен и овен се сприятеляват? Само като си скюскат рогата :D

Иначе, сме готини хора, не бихме предали някой, патриоти, тъпи и упорити. Под тъпи имам предвид, че отстояваме целите си независимо всичко, а и сама би-трябвало да знаеш, че най-големите в света са кочове. :)

Знаеш ли как всъщност се изписва наименованието на зодията ти? Aries



Носи си го с чест, не се примирявай с опростачване или снизходително определение ;)

Има си епитети, които в контекста на изречението имат различна конотация с (характера на) подлога.
 
От: Мисли и действай като богат!

Ей, виж това е признание за зодията ми сега :D

<? echo 'КОЧ = Мъж;?>

Аз мисля, че и вие малко драматизирате превръщайки коментарите ми в драма, ама здраве. Приемам го, като градивна критика от вас и си взимам бележка. Държа да уточня, че не влагам лоши чувства в израза ''коч-компания'' и в думата ''коч'', а ги използвам само защото мъжете се изразяват така за мъжите си компании и за мъж-тип ''не-кавалер''. Благодаря за зеленинките и моля да ми обясните - аз мога ли да давам такива и ако ''да'' по какъв начин ? А пък на г-н Тролски забележката хич не я разбрах ! Разбрах само, че не може да открие ''въпроса'' в едно изречение, дори, когато му се казва ''питам те''... Вижда въпросителна, но я приема за украсителна... жив и здрав ! - това е пожелание, затова слагам удивителна
 
От: Мисли и действай като богат!

Ей, виж това е признание за зодията ми сега :D

<? echo 'КОЧ = Мъж;?>
Ама ти много се гордееш със зодията си, а ? (въпросителната значи, че те питам) Нищо лично, ама аз, като открия недостатък в някой мъж, го питам" ''ти овен ли си?'' - имайки предвид зодията му, разбира се... Мъжете ''овни'' обикновено са темерути, ама ти не ми се струваш такъв. Да беше изчакал още 6 дни и да си от най-добрата, ама...
 
От: Мисли и действай като богат!

Мхм, гордея, се и мога да ти изброя хиляди факти и неща с които да го докажа, но не мисля да разтварям книгата чак-толкоз, а и тя е за четене само от определени хора, заслужили да бъдат в кръга на ОВЕНА..... ;)
Иначе, ако искаш може да се поспорим, аз не съм цветущ в думите си , не съм и добър писател правя грешки, просто пиша други неща, текст пиша когато ей-така ми е кеф. :)
Ама ти много се гордееш със зодията си, а ? (въпросителната значи, че те питам) Нищо лично, ама аз, като открия недостатък в някой мъж, го питам" ''ти овен ли си?'' - имайки предвид зодията му, разбира се... Мъжете ''овни'' обикновено са темерути, ама ти не ми се струваш такъв. Да беше изчакал още 6 дни и да си от най-добрата, ама...
 
От: Мисли и действай като богат!

Мхм, гордея, се и мога да ти изброя хиляди факти и неща с които да го докажа, но не мисля да разтварям книгата чак-толкоз, а и тя е за четене само от определени хора, заслужили да бъдат в кръга на ОВЕНА..... ;)
Иначе, ако искаш може да се поспорим, аз не съм цветущ в думите си , не съм и добър писател правя грешки, просто пиша други неща, текст пиша когато ей-така ми е кеф. :)
Не разбрах - заслужавам ли да бъда в кръга на овена, за да поспорим или просто ме информираш, за любопитни факти около скромната си персона?
 
От: Мисли и действай като богат!

Зодия овен за жена е уфцъ, щото иначе е много сексистко да кажеш жена овен
 
От: Мисли и действай като богат!

Зодия овен за жена е уфцъ, щото иначе е много сексистко да кажеш жена овен
ОК ! Тва беше добро !:roll: Имате си вече люта феминистка в сайта - свиквайте с нея ! Хубавото е, че тя има чувство за хумор и когато коментара е на място, го приема с усмивка. По принцип не говоря за себе си в трето лице, ама кво ми стана...
 
Последно редактирано:
От: Мисли и действай като богат!

Защо да не заслужаваш, овена не е лош, и винаги иска да има колкото се може повече приятели. Просто не мога да споделям всичко в форума (мисля е разбираемо). :)
Не разбрах - заслужавам ли да бъда в кръга на овена, за да поспорим или просто ме информираш, за любопитни факти около скромната си персона?
 

Горе