Мисля да продавам сайт за имоти

wood

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
Мисля да се разделя със сайта за Имоти , започнах друг проект и виждам как занемарявам този сайт, спрях оптимизацията, почти не се занимавам с него. За сайта имам почти на 80% и нов дизайн но малко в повече ми дойде работата.
Приемам оферти на ЛС за сайта. Там ще дам и подробности за инфо относно сайта.
 
Последно редактирано:
От: Мисля да продавам сайт за имоти

Здравей :) . Би ли казал поне някакви минимални неща около сайта ти? Какви посещения има, от колко време го имаш и тн. и вече за по-големи подробности да ти пишем на лични :):)
 
От: От: Мисля да продавам сайт за имоти

Така, малко повече инфо, сайта се продава заедно с домейна + форума към него + базата данни. Домейна е регистриран на 08.08.2010 в Godaddy и е платен до 08.08.2012 г. Домейна е с ПР3 и има около 9200 индексирани страници. Сайта има вграден работещ модул за СМС плащания за ВИП и ТОП обяви, сайта е преведен изцяло на Български, само админ панела Снимка1 и Снимка 2 е на англииски...просто започнах друго и превода остана да чака. Към сайта давам и незавършеният НОВ дизайн, остава да се добави да се извикват автоматично Агенциите на отделна страница и логата им на първа страница и новините на отделна страница и последните две новини на първа страница.
В началото докато се занимавах със сайта, правеше на ден до 250 - 300 уникални посещения, сега около 50-80 на ден.
Както казах за повече подробности на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: От: Мисля да продавам сайт за имоти

Каква е цената? Моля, напишете ми на ЛС мейл за връзка, защото още не мога да отговарям на ЛС.
 
От: От: Мисля да продавам сайт за имоти

Имаш Лично от мен за малко повече инфо.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

Сайта вече е с новият дизайн, и се продава на нова цена. За подробности пишете на ЛС.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

При сериозен интерес възможно е да дам достъп до админ панела на сайта...
Да спомена пак че сайта от близо 8 месеца е на автопилот, така че не ме питайте за сериозни приходи за последните месеци. Пояснявам защото повечето питат за последни приходи, сайта се продава като потенциал...
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

това с потенциала ми липсваше в някколко поредни поста за продажби :D
 
От: От: Мисля да продавам сайт за имоти

това с потенциала ми липсваше в някколко поредни поста за продажби :D

Написах го защото всеки иска сайта да има приходи в момента... . Казах че по сайта от месеци нищо не се прави и е нормално да започне да пада. Но все пак е с хубав ПР3, доста идексирани страници и база данни...и с малко труд или реклама .... за това има потенциал. Не е като да започнеш отначало да гониш Пеидж ранк, да пълниш сайта с обви и да чакаш Гугъл да ти индексира количество страници.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

Здравейте,
И аз искам да знам цената на сайта ако все още не е продаден.Mоля да ми пратите ЛС понеже сам с малко мнениея и все още не мога да пращам.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

Т.н. "Потенциал" е най-важното нещо. Друг е въпроса, че думата се използва не на място. Не знам какви приходи очаквате и как формирате цената спрямо приходите, но един профилиран сайт с 100 уникални на ден е по-ценен от общ с 1000.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

Т.н. "Потенциал" е най-важното нещо. Друг е въпроса, че думата се използва не на място. Не знам какви приходи очаквате и как формирате цената спрямо приходите, но един профилиран сайт с 100 уникални на ден е по-ценен от общ с 1000.


Съгласен съм с теб freestyler, но човека продава, а който иска да купува си преценява какво иска да направи с този сайт.
Преди време закупих един умрял сайт с 0.80-1.10$ приход на месец, в момента този сайт ми носи средно по 57$ месечно...Така че тази тенденция за формиране цената на един сайт в зависимост от приходите е малко смешна. Все пак след година, а може и още тази година пазарът на имоти ще се раздвижи и от такива сайтове ще има потенциал.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

Имам интерес към сайта прати ми адеса на сайта на лс и цената на ако все още не е продаден.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

И аз имам интерес! Прати ми данн и за трафика на сайта и цена на лично.
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

здравей и аз да се наредя на опашката за дани за сайта и цена мерси
 
От: Мисля да продавам сайт за имоти

здравей и аз да помоля за инфо на сайта
 

Горе