Мистериозната технология HAARP

От: Мистериозната технология HAARP

Аз не мога да разбера, как хора които се имат за интелигиентни, да вЕрват на такива дивотии.
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Хайдееее, гледай сега цирк, само като им запуснат от горе и на оплюха веднага , че сме червени маймуни, боклуци и какви ли не.
Обаче в бг. е по-лошо оти нали ни пуснаха и "щит" сега вече могат да си манипулират всичко, бокича сега като прочете какво сме писали, и звънка на службите и бърнито и норта веднага ги включват тука да плюят :lol:
Да,явно някои имаме имунитет :lol:
 
От: Мистериозната технология HAARP

Ще бе братле, все-едно да не вярваш, че има извънземни, или че сащ разполагат с малки компове като нас. Във всяка една лъжа или измислица има голяма доза истина, дори и в филмите. :)
Аз не мога да разбера, как хора които се имат за интелигиентни, да вЕрват на такива дивотии.
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Хайдееее, гледай сега цирк, само като им запуснат от горе и на оплюха веднага , че сме червени маймуни, боклуци и какви ли не.
Обаче в бг. е по-лошо оти нали ни пуснаха и "щит" сега вече могат да си манипулират всичко, бокича сега като прочете какво сме писали, и звънка на службите и бърнито и норта веднага ги включват тука да плюят :lol:
Ти остави това,ами както субсидията на Герб и парите на Прокопи са запорирани в КТБ,скоро ще почнат да им плащат в амфети,и тогава гледай за какво зомбиране става въпрос :lol:
 
От: От: Мистериозната технология HAARP

Те първо ще бутнат и другите банки и борда, пък тогава ще ги пускат на амфети да им гласуват пак, ама щото вече няма пари за крадене, пък с борда дето "великите демократи" ни го натресоха няма как да се печатат, пък като няма пара те кво да правят в таз държава.
И тяхната не е лесна да не мислиш :lol:
Ти остави това,ами както субсидията на Герб и парите на Прокопи са запорирани в КТБ,скоро ще почнат да им плащат в амфети,и тогава гледай за какво зомбиране става въпрос :lol:
 
От: Мистериозната технология HAARP

Ще бе братле, все-едно да не вярваш, че има извънземни, или че сащ разполагат с малки компове като нас. Във всяка една лъжа или измислица има голяма доза истина, дори и в филмите. :)

Също така, дедо ти Коледа, обикаля и раздава подаръци, а един мармот завива шоколада в станиол.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Мармота и дядо коледа са приказки детски :) Като няма скрито покрито що се крие всичко, нали уж трябваше да разкриват и хангара обаче ей-на нищо няма разкрито. :)
Също така, дедо ти Коледа, обикаля и раздава подаръци, а един мармот завива шоколада в станиол.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Аз не мога да разбера, как хора които се имат за интелигиентни, да вЕрват на такива дивотии.

Това не са дивотии, реално е. Дивотии са поредните "доказателства", които се пускат в жълти медии и от хората, които чули-недочули и разпространяват лъжи като компетентно мнение, както с това псевдоинтервю.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Последният ледников период преди 12000 години, както и изригването на Кракатау 1883-та също са ги направили американците с ХАРП. А кометата избила динозаврите реално не е комета, а Тесла е можел да пътува във времето и е ходил да ги взриви. Доказателства - из дневниците на Буда, Тутанкамон и Боко, както и в архивите на папата.

^ Материал за статия, някой драскач да се заеме.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Последният ледников период преди 12000 години, както и изригването на Кракатау 1883-та също са ги направили американците с ХАРП. А кометата избила динозаврите реално не е комета, а Тесла е можел да пътува във времето и е ходил да ги взриви. Доказателства - из дневниците на Буда, Тутанкамон и Боко, както и в архивите на папата.

^ Материал за статия, някой драскач да се заеме.

Изяж си Сникърса,братле ;)
 
От: Мистериозната технология HAARP

Изяж си Сникърса,братле ;)

По скоро ти иди да се прегледаш. Боко бил ходил в щатите да проси бедствие...

Абе вие луди ли сте или сте ненормални?

Технологията ЛайHAARP кво прави?
 
От: Мистериозната технология HAARP

По скоро ти иди да се прегледаш. Боко бил ходил в щатите да проси бедствие...
Абе вие луди ли сте или сте ненормални?
Технологията ЛайHAARP кво прави?
Боцко ходи на инструктаж в Щатите,че тук много го слушат,не мо'е се изпикае човека... :lol:
 
От: Мистериозната технология HAARP

По друг начин не може да се обясни неистовата подкрепа за него, иначе трябва да казваме, че по-голямата част от населението е малоумно, което реално ще е по-голямата обида.
Хайде не харесвате лява политика, ами има и други десни парти с хора толкова по-кадърни и интелигентни, а те ходят пада си гласуват за този малоумник дето акъла му е по-малко от на аспиринчето половинката.
Че и ми го защитават, много бързо забравиха за всичките му издънки изцепки и простотии. Пък тук в форума ми е още по- интересно на хора които са в it сферата да го защитават, като ги пращаше да пасят овце щото нямали работа.
Искате дясно гласувайте си за дясното, и за реаниматорите да е там поне има умни хора.
Пускам си пак поздравчето за феновете му които са в форума да си го по припомнят, че много бързо му забравят глупостите. За жалост нямаше как да събера всичко в времетраенето на една песен, а в момента нямам рам за да по направя още серийки, но пък е пълно с цирковете му в целия нет.
[video=youtube;f2vt3_z_RhA]https://www.youtube.com/watch?v=f2vt3_z_RhA[/video]
По скоро ти иди да се прегледаш. Боко бил ходил в щатите да проси бедствие...

Абе вие луди ли сте или сте ненормални?

Технологията ЛайHAARP кво прави?
 
От: Мистериозната технология HAARP

Добре бе.
Защо ти Уни, и Владко, абсолютно във всяка тема намесвате Бойко?

Само погледни баси кви ги пишете.

Явно всеки, който пуска няква тема ще трябва да слага и подзаглавие.

Тема: "Вселената се разширява"
Подзаглавие: "Бойко не я надува"

Тема: "Днес е Великден"
Подзаглавие: "Няма данни за връзка между Бойко и Пилат Понтийски"

Само си вижте постовете. Някой почва някъде, и после 10 страници спор дали Бойко е виновен или не.
Спорещи: Уни, Владко, Бърнх, Нортранд и още няколко.
 
От: Мистериозната технология HAARP

А някой може ли да ми каже на кои науки е доктор Бокича? :?:
 
От: Мистериозната технология HAARP

Нека не забравяме как 1 година спря да се строи , тегли се заем след заем и банковата система отново е разклатена. Нека благодарим на управляващата коалиция.
А призива на Бойко , че се търсят овчари - обмисли го. Там го няма лошия Гоогле да ти прецака сайтчетата.
И да населението на България не е глупаво. Затова Герб няма загубени избори досега. Колкото и този факт да е мъчителен за червената крадлива хунта. Предстоящите избори има ли реално някой от тук , който се съмнява , че Герб ще са победители ?
По друг начин не може да се обясни неистовата подкрепа за него, иначе трябва да казваме, че по-голямата част от населението е малоумно, което реално ще е по-голямата обида.
Хайде не харесвате лява политика, ами има и други десни парти с хора толкова по-кадърни и интелигентни, а те ходят пада си гласуват за този малоумник дето акъла му е по-малко от на аспиринчето половинката.
Че и ми го защитават, много бързо забравиха за всичките му издънки изцепки и простотии. Пък тук в форума ми е още по- интересно на хора които са в it сферата да го защитават, като ги пращаше да пасят овце щото нямали работа.
Искате дясно гласувайте си за дясното, и за реаниматорите да е там поне има умни хора.
Пускам си пак поздравчето за феновете му които са в форума да си го по припомнят, че много бързо му забравят глупостите. За жалост нямаше как да събера всичко в времетраенето на една песен, а в момента нямам рам за да по направя още серийки, но пък е пълно с цирковете му в целия нет.
[video=youtube;f2vt3_z_RhA]https://www.youtube.com/watch?v=f2vt3_z_RhA[/video]
 
От: Мистериозната технология HAARP

А някой може ли да ми каже на кои науки е доктор Бокича? :?:

Доктор на Тъпанарските науки е.
И ти с тия тъпи теми и въпроси, ще се дипломираш с отличие скоро.
 
От: Мистериозната технология HAARP

Доктор на Тъпанарските науки е.
И ти с тия тъпи теми и въпроси, ще се дипломираш с отличие скоро.
Преди малко гледах по новините,че иронизира Ореха,и каза:"...Иронизира мен-Доктора на науките"... Затова питам верните му поклонници.Не ме обиждай,моля!
 
От: Мистериозната технология HAARP

ВЛадко и Унито са като старите баби , дето са влюбени в Съсела. Той се изпикава върху тях с мизерните 4 лева увеличение на пенсиите, а те възкликват - този човек донесе дъжд.. Сега ако пак стане като 97ма , пак ли Бойко ще е виновен или управляващите от 1 година страната ? Цяла държава се занимава с скарването между 2ма олигарси.... а владко и уни пляскат отстрани и викат - ДОлу Бойко.....
 

Горе