Мнениа за блога ми :)

И какво като не е подходящата секция тук не режем за такива неща с 2 клика ще я преместя (но довечера) можеше да му кажеш дали ти харесва или не... иначе блогчето става може още малко да се доработи дизайна но на мен като цяло ми харесва :)
 
Блогът е на английски, менютата и датите - на български. Оправи езика от настройките.

Иначе горе-долу добре се справяш с блогването - изображенията са важна част от изгледа на пост. Но внимавай - раздалечи параграфите, форматирай ги, направи важните изречения с дебел шрифт. Препоръчвам ти да прегледаш тази моя статия - Как да пишем добри статии?. Ще ти бъде от полза.

Премахни този ужасен AdSense с грозно зелен цвят от футъра. Нито ще спечелиш нещо от него, нито ще краси блога ти.
 
Към това което е казал Митака само ще добавя... позиционирай си правилно adsense-то и наистина му оправи цветовете че това отровно зелено...
 
ок мерси много :) а за адсенса в някъв друг блог имаь едно квадрат4е и можех да го сложа от страни но забраих как го напаих хах и само лентата мога да сложа.А за датите че са на бг не знаех ще го оправя мерси
 
stancho1234 каза:
ок мерси много :) а за адсенса в някъв друг блог имаь едно квадрат4е и можех да го сложа от страни но забраих как го напаих хах и само лентата мога да сложа.А за датите че са на бг не знаех ще го оправя мерси
Ето откъде се избира размер за AdSense рекламата:

bannersizeqw3.jpg
 
Означава да ги разграничиш един от друг с ред разстояние. Обикновено това е част от правилното писане на английски. Този метод прави текста много по-ясен и лесен за четене.

В момента виждам единствено огромен куп от букви :wink: Направи ги четим текст.
 
ок аз си го мислех но така ша имам по малко статии пък аз под повечето статии слагам афф. реклами за тва като оная за очите дето е скоро ша сложа и на тая с водата отдоло такива малки по дискретни дето не тежат и са по темата но като ми се скрият статиите на следващата страница и не печеля особено :)
 
stancho1234 каза:
ок аз си го мислех но така ша имам по малко статии пък аз под повечето статии слагам афф. реклами за тва като оная за очите дето е скоро ша сложа и на тая с водата отдоло такива малки по дискретни дето не тежат и са по темата но като ми се скрият статиите на следващата страница и не печеля особено :)
Малко си прекалил с разграничаването... Виж как съм го направил тук (например). Ти си разделил текста на малки и нечетими парчета ;) По-кротко.
 
Като копваш джава скрипт кода отстрани слагаи по едно
Код:
<center> google adsense javascriptcode</center>
 
Да ми питам - преместих съдържанието на някои страници на сайта ми на други страници.

Сега старите се индексират обаче преди новите. Знам че мога да бръкна с уебмастър тулс, но чисто статистичеки да питам като мине бота през тях и види че дава грешка ще си ги изтрие ли от базата данни или завинаги ще стоят така?
 
След доста време, ако искаш да ги няма, webmaster tools и ги махаш,
Самият ти нямаш да лавера да чакаш па ако ще и 1 час ако имаш добър трафик към сайта си да ги махне гоогъл, посетителите ти никак няма да са доволни да кликат от гоогъл и да виждат 404 примерно.
 
да се похваля за първи път блога ми е на първа страница на гугъл
Results 1 - 10 of about 2,100,000 for enzymes your body needs. доста се учудих как от 2,100,000 сайта моя блог се е класирал там при положение че имам 2-3 баклинка максимум :D
 
stancho1234 каза:
да се похваля за първи път блога ми е на първа страница на гугъл
Results 1 - 10 of about 2,100,000 for enzymes your body needs. доста се учудих как от 2,100,000 сайта моя блог се е класирал там при положение че имам 2-3 баклинка максимум :D
Въпрос и на качествено съдържание ;) Обикновено тези, които 100% спазват рецептите за първо място в Google, не го получават. Просто трябва да пишеш с желание, да трупаш от време на време линкове към твоя сайт и резултатът е пред теб, както сам си видял.
 
Мога да ти дам:
Препоръка: махни рекламите от постовете, избери си подходящи цветове на адсенс акаунта.
Мнение: има изгледи да стане добър блог.

Имам чувството че използваш готови статии?
 

Горе