Мнение за лого?

W

w-seo

Guest
Моля за мнение за лого? Направих две и не знам кое изглежда по - добре!? Не знам дали изглеждат въобще добре?

Моля да кажете мнението си, тъй като то е ценно за мен?
Вариант 1
http://w-seo.com/logo/logo2.png

Вариант 2

http://w-seo.com/logo/logo.png

Също така ако някой има време да изготви нещо, и ми допадне - плащам

Моля за мнение?

P.S. Темата съм пуснал и в други форуми конкурентни на предприемач.
 
От: Мнение за лого?

На мен също второто повече ми допадна.Ами по принцип ако вкараш малко червено във логото и зеленото е леко по-светло мисля, че пак ще се получи добре.Просто предполагам! :) Иначе успех! :)
 
От: Мнение за лого?

Жълто е, тъй като фонът ще бъде син, и доста ще отива иначе сега на бял фон изглежда гадно! Иначе благодаря за бързите мнения момчета, като цяло идеята допада ли ви? Просто нямам достатъчно самочувствие да си кажа - ей това ще е и това ме притеснява
 
От: Мнение за лого?

Да, но още не е готов :) С радост ще го споделя като стане
 
От: Мнение за лого?

Извинявай, ама това не е лого. Трябва малко да се поограмотиш, преди да започнеш сам да си правиш логата. Това са някакви банери просто, не са лога. Използвал ли 3 шрифта, като единият даже е в два размера. Недопустимо. Цветове - 5 на брой. Смешно е. Това Българска Туристическа агенция почти застъпва горния надпис, защо е с малки и големи букви, оправи кърнинга. Много далече си от истината. Извинявай, ако съм те обидил, ако претендираш да си направил някакъв какъв да е банер, да, ама за лого, нееееееееееееееееееееее!
 
От: Мнение за лого?

Като цяло не са лоши логата, но не ми допада ръчичката на БТК ADSL!

Ето ти един бърз вариант, който не претендира за прекрасност!

210153.jpg
 
От: Мнение за лого?

доста по-добре от горепосочените
само долния шрифт може да е лееко по-четлив на пръв поглед. Окото трябва веднага да вижда и осъзнава надписа
 
От: Мнение за лого?

@dalakov ти ми счупи очилата с поста си. Имаш право, по-скоро клони към банер, но ако махна "Българска Туристическа Агенция" и .com - става ЛОГО

така съм го направил, тъй като първоначално ми трябва за хедъра на сайта

Благодаря за мнението ти! Ценно е за мен, ще поработя и над други варианти.

Поздрави,
Павката
 
От: Мнение за лого?

Наистина трябва да се видят истинските цветове на сайта и така да се прави.
Ето ти още варианти:
210167.jpg
 
От: Мнение за лого?

Мамитка супер си! Направо! Много благодаря за положения труд!
 
От: Мнение за лого?

W-SEO, извинявай ама не съм те разбрал правилно, ама ти пишеш лого, пък имаш предвид header на сайт. Това са две съвсем различни неща. За хедър са позволени много повече неща, ама все пак не прекалявай със шрифтовете и цветовете де, ние българите си падаме малко по циганийката, ама все пак :) Красивото е просто!
 
От: Мнение за лого?

На мен ми допага, само пробвай да си поиграеш с шрифта на долни надпис. Лично мисля че е малко дървен на фона на другите разчупени идей, като слятите букви и добре подредените квадрати. Иначе цвета да си остане - това са явно основните цветове.;)
 
От: Мнение за лого?

Благодаря Блинки, шрифта на долния надпис ще го пипна още, основата и идията ме интересуваше. На много хора също им допадна като идея - хубаво стана.
 
От: От: Мнение за лого?

http://w-seo.com/logo/vwt/3.jpg
Момчета и момичета, направих наново логото! Моля да кажете става ли?

Сори, ама уважавам вашето мнение

Ето това вече е лого. Предните две нито имаха композиция нито форма, а за цвета..

Поиграй си още малко с нюанса на червеното името на сайта или използвай шрифт с по завъртяни или закръглени форми.

Ако го правиш за някоя фирма да знаеш, че може да го печатат на текстил, а тогава градиента ще о*ере нещата. ;)

Ако е за уеб, може би, му сложи по-неутрален по цвят контур на ромба. Не говоря за рамка, просто 1 пиксел да запази градиента при различен фон.

Не знам от какъв бранш ти е сайта, но според мен си създал корпоративно лого, което е готово да се сложи на продукти в стил "от пиле - мляко". Защо не го направиш по характерно за твоята ниша и не му вкараш елемент, който да напомня на нея? :)
 
От: Мнение за лого?

Мисля да му сложа едно слънчице в горната част или контур на планиниининиини. Но и така става.

Благодаря за отговора
 

Горе