Мнение за проект

Quasimodo

New Member
Здравейте, имам идея за проект както и възможност за oсъществяването му но бих искал вашето мнение дали би се развил в България!?.

Идеята на проекта е да предоставя безплатен уеб хостинг без никакви ограничения на хора които имат и искат да осъществят креативен проект но нямат възможност за разноски около хостинг.

Очаквам вашето мнение: Дали подобно нещо би се развило в България?
 
От: Мнение за проект

Това звучи много добре, доколкото знам няма аналог във България, но имаш ли знания за това да направиш? Много скъпо ще е за теб, откъм разходи, а откъде ще имаш приходи?
 
От: Мнение за проект

Това звучи много добре, доколкото знам няма аналог във България, но имаш ли знания за това да направиш? Много скъпо ще е за теб, откъм разходи, а откъде ще имаш приходи?

Благодаря за мнението ти :)
Знания има в екипа сме 5-ма млади и мотивирани хора. За разходите да доста са като сума но сме намерили начин за възвращаемост :)

Ще се радвам ако повече хора споделят своето мнение за подобен проект.
 
От: Мнение за проект

Всеки търси аванта, тъй че що не. Но както казах - щом сте решили проблема с приходите какъв ви е проблема да го направите?

Искаме да знаем гледната точка на потребителя за подобен проект, иначе нищо не ни спира за реализацията му
 
От: Мнение за проект

Лично на мен идеята ми харесва. Според мен това ще се развие в България, но ще иска доста средства. Успех от мен!
 
От: Мнение за проект

Е има и едно "НО", тия дет се очаква да правят проектите не са опрели до безплатен хостинг, а тия дет не са чули що е то хостинг и нямат пари ... кога ще измислят добра идея... и колко ще бъдат такива, че да си заслужава да им се хрантутят сайтовете, които съответно пък не се вижда как ще бъдат направени. Демек тука трябва да се намеси някой да прави и сайтове. :)
Естествено - що да не се опита.
 
От: Мнение за проект

Как ще ги отсяваш използвачите от такива които не могат да си позволят?
 
От: Мнение за проект

Как ще ги отсяваш използвачите от такива които не могат да си позволят?

Ето как
на хора които имат и искат да осъществят креативен проект

Няма нужда да отсява кой реално има нужда и кой не. Защото общия брой (нуждаещи се и не нуждаещи се) с креативни проекти ще е малък.

Моето мнение е, че този проект няма бъдеще. По-добре купувай хостинг от някоя бг компания и го давай без пари като искаш да подпомогнеш някой без възможности. Всичко друго би било загуба на ценно време.
 
От: Мнение за проект

То не, че и някога ще види бял свят идеята.
Пък и който започва "креативен проект" все ще намери 5 лева, в пъти по-добре от колкото да се доверява на някой си.
 
От: Мнение за проект

Е има и едно "НО", тия дет се очаква да правят проектите не са опрели до безплатен хостинг, а тия дет не са чули що е то хостинг и нямат пари ... кога ще измислят добра идея... и колко ще бъдат такива, че да си заслужава да им се хрантутят сайтовете, които съответно пък не се вижда как ще бъдат направени. Демек тука трябва да се намеси някой да прави и сайтове. :)
Естествено - що да не се опита.

хмм добра тема за размисъл но и за нея има решение Softaculous

Как ще ги отсяваш използвачите от такива които не могат да си позволят?

Отсяването не е на база кой може и кой не може да си го позволи горе го дадох като пример иначе "отсяването" е на база креативност

а повече за идеята: имаш добра и креативна идея но не си сигурен че ще се развие и не ти се дават пари на вятъра за проект който е 50/50 и в този случаи ти можеш да се възползваш от нашата услуга за хостинг и т.н..
 
От: Мнение за проект

хмм добра тема за размисъл но и за нея има решение Softaculous



Отсяването не е на база кой може и кой не може да си го позволи горе го дадох като пример иначе "отсяването" е на база креативност

а повече за идеята: имаш добра и креативна идея но не си сигурен че ще се развие и не ти се дават пари на вятъра за проект който е 50/50 и в този случаи ти можеш да се възползваш от нашата услуга за хостинг и т.н..

Всеки може да си позволи 5 лева на месец.
 
От: Мнение за проект

Само ще си загубиш времето и нищо няма да спечелиш...

имаш добра и креативна идея но не си сигурен че ще се развие и не ти се дават пари на вятъра за проект който е 50/50 и в този случаи ти можеш да се възползваш от нашата услуга за хостинг и т.н..

https://www.ns1.bg/ дават три месеца безплатен хостинг от който план си пожелаеш :beer:
 
От: Мнение за проект

Отсяването не е на база кой може и кой не може да си го позволи горе го дадох като пример иначе "отсяването" е на база креативност

а повече за идеята: имаш добра и креативна идея но не си сигурен че ще се развие и не ти се дават пари на вятъра за проект който е 50/50 и в този случаи ти можеш да се възползваш от нашата услуга за хостинг и т.н..

Ако някой се скръндзи за фифти-фифти проект, то не бива да му се помага. 50% шанс за успех е доста висок, а хостингите са достатъчно ефтини.
Успеха на идеята ще зависи главно от критериите за допустимост. Дотук не виждам такива.

Защо ми се струва, че спонсор са ви евро-фондовете?
 
От: Мнение за проект

Направете един HIT.BG като едно време и това е! Нека младите да си качват своите сайтове там, както ние го правихме едно време! докато се научим
 
От: Мнение за проект

Ако се субсидира от евро фондове какво го дъвчим тук, взимайте парата а дали ще се ползва както е замислен не е толкова важно май....
 

Горе