Мнение за проект

От: Мнение за проект

Направете един HIT.BG като едно време и това е! Нека младите да си качват своите сайтове там, както ние го правихме едно време! докато се научим

да и на мен ми е тва първата асоциация, но пък виж че хит бг го закриха, начи е имало защо. Ровете в тая насока или ако намерите и се свържете с някои от екипа на хит бг още по-добре.
 
От: Мнение за проект

Не, няма смисъл в България пазара е прекалено малък, ако ще правите подобен тип услуга да не се ограничава само с България
 
От: Мнение за проект

@Zdravko.Kapanov защо да няма смисъл? Хит.бг да не би да беше сайт, който не беше развит? Сега няма хит.бг, време е нещо ново да излезне на така нареченият пазар.
@Quasimodo Успех отново от мен!
 
От: Мнение за проект

да и на мен ми е тва първата асоциация, но пък виж че хит бг го закриха, начи е имало защо. Ровете в тая насока или ако намерите и се свържете с някои от екипа на хит бг още по-добре.

Има български проекти които са безплатни и въпреки това печелят. Визирам ovo и alle.bg
Не се печелят милиони и собствениците на хит.бг го зарязаха. Можеше да го продадат, но големи корпорации като Мтел нямат такава практика (ще е смешно да се разбере, че са го продали за няколко десетки хиляди).
 
От: Мнение за проект

На мен лично тази идея много ми харесва, тъй като аз като започнах да се занимавам нямах възможност да си закупя хостинг и ползвах безплатни но от други държави.
 
От: Мнение за проект

Който няма пари за хостинг, а иска да се учи само - има локален хостинг, който има креативна идея - все ще намери пари за хостинг. Песимист съм относно идеята.
 
От: Мнение за проект

Направете един HIT.BG като едно време и това е! Нека младите да си качват своите сайтове там, както ние го правихме едно време! докато се научим

Малко е безсмислено. Чуждестранни алтернативи бол, a free.bg май все още са живи. Да не говорим, че който има желание да се учи всяка една хостиг компания предлага безплатни планове за ученици/студенти ...
 
От: Мнение за проект

Ако имаш възможност давай, в крайна сметка в тебе ще е ножа и хляба ако някой дръпне
 

Горе